Σαπούνια/κρέμες που ταιριάζουν στο δέρμα μας αλλά δε μας αρέσει το άρωμά τους και το αντίστροφο

Άβαταρ μέλους
ElNavajero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 839
Εγγραφή: 23 Σεπ 2010, 23:24
13
Has thanked: 567 times
Been thanked: 943 times
Ηλικία: 36

Cella: δεν ξέρω αν ήταν η κακιά στιγμή ή ξεθυμασμένη η κρεμα - είχε κιτρινωπο χρωμα - αλλά μόλις άνοιξα το κουτί λέω τι μπόχα ειναι αυτή; Της δίνω μια ευκαιρία για ξύρισμα και παθαίνω πλάκα με την καλυπτικοτητα, αναλογικά με το κόστος της.

Speick: χαριτωμένο αρωμα (νταξ, δεν ειναι και σαν το violet του Trumper), μα δεν μου έκατσε στο δέρμα παρά τις 3 προσπάθειες μου.
Μάκης

“For those who believe, no proof is necessary. For those who don't believe, no proof is possible” - Stuart Chase, American writer.
Άβαταρ μέλους
Iapetos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 20 Σεπ 2017, 22:20
6
Has thanked: 1122 times
Been thanked: 781 times
Ηλικία: 29

Το εχω αναφερει σε αλλη συγκυρια οτι τα Extro Tabacco (σαπουνι και κολωνια) δεν μου πηγαν καθολου αρωματικα. Ωστοσο πρεπει να παραδεχθω την περιποιητικοτητα τους.
Γιώργος
Άβαταρ μέλους
the_greek_shaver
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: 02 Μάι 2018, 12:37
5
Τοποθεσία: Ξάνθη
Has thanked: 3375 times
Been thanked: 2637 times
Ηλικία: 31
Επικοινωνία:

Για μένα το tobs sandalwood παρόλο που από όλους εξυμνείται για την απίθανη μυρωδιά του εμένα δεν μου άρεσε από την πρώτη στιγμή. Σαν να μυρίζω ένα παλιό σπίτι, κλεισούρα, παλιά έπιπλα και αποξηραμένα λουλούδια. Σαν σαπούνι είναι πολύ καλό, όχι απίστευτη γλίστρα από το ξυράφι αλλά ωραίος ενυδατικός αφρός και πολύ καλή μεταξυριστική αίσθηση.
Kalomoiris
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 10 Μαρ 2023, 21:48
1
Been thanked: 96 times

Ariana & Evans K2e Turkish Coffee πολύ ωραίο και έντονο αλλά με καεί το πρόσωπο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”