Σαπούνια με εξαιρετικό "γλίστρημα"

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Χωρις σειρα:
Nuavia, castle forbes, tabac, boellis panama, fine sandalwood, mwf, pre de provence 63.

Added in 6 minutes 13 seconds:
Ξεχασα πιο πανω την καταπληκτικη γλιτσα του busy cabinet (αν το γραφω σωστα). Το γερμανικο ροδο.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
foxtrot
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3115
Εγγραφή: 07 Μάι 2015, 12:39
8
Τοποθεσία: Ελευσίνα
Has thanked: 28055 times
Been thanked: 29312 times
Ηλικία: 64

Dusy Kabinett ;) Στην γλίτσα (sic) του οποίου συμφωνούμε. Επίσης γιά Castle Forbes και Fine sandalwood.

Θα βάλω στην λίστα μου, τι άλλο; Varesino, Barrister and Mann, Acqua di Parma και βέβαια τα HTGAM που δεν υπάρχουν πλέον. :)
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Αχ η acqua di parma.... Δοκίμασα κάποτε από έναν φίλο κάνοντας λίγο αφρό (καταπληκτικά όλα) στο χέρι. Θυμάμαι μόνο ότι το άρωμά της μου άρεσε πολύ και είχε μια "ζωντάνια" (ο αφρός) άλλο πράμα. Έδινε την εντύπωση ότι και σε μισή ώρα μετά έτσι θα ήταν. Και στο προκείμενο με το πρώτο μεν καλό δε ξέπλυμα είχε μείνει γλυστερό φίλμ πάνω στο δέρμα του χεριού και μετά το οριστικό ξέπλυμα το δέρμα του χεριού είχε μια ζωντάνια για αρκετή ώρα
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

mitsos έγραψε:Χωρις σειρα:
Nuavia, castle forbes, tabac, boellis panama, fine sandalwood, mwf, pre de provence 63.

Added in 6 minutes 13 seconds:
Ξεχασα πιο πανω την καταπληκτικη γλιτσα του busy cabinet (αν το γραφω σωστα). Το γερμανικο ροδο.
Βάλτε στη λίστα και την santa maria novella την οποία όπως είπα και αλλού πρόσφατα έβαλα στο συρτάρι μου και η οποία όπως ε'ίπα και στη μίνι παρουσίαση τη σχετική, στον τομέα αυτόν τα σπάει κυριολεκτικά (μόνον εκεί όμως γιατί σε όλα τα άλλα, άρωμα τιμή κλπ δεν...). Στο γλύστριμα δύσκολα να ιεραρχήσεις τις πρώτες θέσεις της σχετικής λίστας.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Κάβειρος
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 04 Μαρ 2017, 15:08
7
Τοποθεσία: Stuttgart
Has thanked: 126 times
Been thanked: 374 times
Ηλικία: 49

Το καλύτερο γλιστρημα του ξυραφιού δεν το είχα με σαπούνια αλλά με την κρέμα ξυρίσματος του Κορρε (δυστυχώς δεν αφριζει).Την δεύτερη καλύτερη επίδοση στο γλιστρημα έχει η κρέμα Taylor of. ld bond srtreet sandalwood.
Καλοί μου άνθρωποι!
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Αν θες δοκίμασε και την Αrko Maximum Comfort sc. Άρωμα κάτι σαν από πορτοκάλι και γλίστρημα : πάτησα βουνό και βρέθηκα στη θάλασσα.

Από σαπούνια, για να είμαι εντός θέματος, το Klar Seifen.
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”