Φαένα με tallow

Άβαταρ μέλους
akis_peiraias
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3809
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2015, 15:54
8
Τοποθεσία: Πειραιάς !!!
Has thanked: 18547 times
Been thanked: 15729 times
Ηλικία: 54

Δεν διαβάζω ... δεν διαβάζω. .. δεν διαβάζω. .. δεν διαβάζω :angry-nono: :hb :angry-extinguishflame:
Δύο πράγματα αξίζουν στη ζωή, η λεβεντιά και το χαμόγελο !
Άβαταρ μέλους
soulg
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2020, 00:52
3
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη Αττική
Has thanked: 295 times
Been thanked: 1798 times

Φρέσκα και λαχταριστά!!!

Συστατικά:

ΧΩΡΙΣ PARABEN/SULFATES/PALM OIL

Stearic acid, tallow, aqua (water), butyrospermum parkii (shea) butter, ricinus communis (castor) seed oil, potassium hydroxide, prunus persica (peach) kernel oil, cocos nucifera (coconut) oil, theobroma cacao (cocoa) seed butter, sodium hydroxide, aloe barbadensis leaf juice, goat yoghurt, glycerin, lanolin, buffalo milk, kaolin, hypericum perforatum extract in olea europaea fruit oil, chamomille recutita (matricaria) flower, silk amino acids, dehydroacetic acid (and) benzyl alcohol, allantoin, tocopherol, parfum/fragrance.

Εικόνα
Γιώργος
Άβαταρ μέλους
Γρηγόριος
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 663
Εγγραφή: 21 Ιουν 2020, 08:47
3
Τοποθεσία: Νέα Πολιτεία
Has thanked: 4268 times
Been thanked: 7013 times
Ηλικία: 58

Προστέθηκε μετά από 28 δευτερόλεπτα:
@soulg καλή απόλαυση!
Kill the past, come back to life...
⚜️ memento mori memento vivere ⚜️
⚜️ In Hoc Signo Vinces ⚜️
Άβαταρ μέλους
Thanos87
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 27 Δεκ 2020, 10:09
3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 66 times
Ηλικία: 37

Καλησπέρα. Διαβάζω διαρκώς αρκετά καλά σχόλια για τα συγκεκριμένα σαπούνια, αλλά υπάρχουν και ορισμένες σποντίτσες για δυσάρεστες μυρωδιές στο άνοιγμα, κάπου πρόσφατα είδα πως πιθανόν να χρειάζονται ψυγείο. Είναι πράγματι τόσο high maintanance ως προϊόντα, και αν ναι, εκτιμάτε πως αξίζουν όλη τη μανούρα δεδομένης της ποικιλίας που υπάρχει αυτή τη στιγμή;
Άβαταρ μέλους
gkarave
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1537
Εγγραφή: 06 Οκτ 2020, 19:45
3
Τοποθεσία: Thessaloniki
Has thanked: 12839 times
Been thanked: 13510 times
Ηλικία: 42
Επικοινωνία:

@Thanos87 Ναι ! Νομίζω αξίζει τον κόπο να το έχεις στον εξοπλισμό σου. Ειδικά, το συγκεκριμένο TAURUS με tallow, αλλά και τα υπόλοιπα της σειράς, όπως το ELECTRON & GREEK SKINOS, κατά την γνώμη μου θα σου αφήσουν το λιγότερο καλές εντυπώσεις ... τώρα από πλευράς χρημάτων, αν και αρκετά, η γνώμη μου είναι ότι αξίζουν τα λεφτά τους. Προσωπικά, δυσάρεστες μυρωδιές δεν έχω παρατηρήσει στα τρία παραπάνω σαπούνια που έχω, ούτε ψυγείο χρειάζονται. Απλά, κάπου που να μην έχει ζέστη ή ήλιο αποθηκευμένα και όταν τα χρησιμοποιείς φροντίζεις να τα αφήνεις ανοιχτά για ένα 24ωρο ώστε να στεγνώσουν.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”