ΦΑΕΝΑ με λανολίνη

Απάντηση
giwrghsx2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 16 Μαρ 2016, 15:11
8
Τοποθεσία: Χανιά
Has thanked: 3 times
Been thanked: 202 times
Ηλικία: 29

Σκέφτομαι να δοκιμάσω το Φαενα με την μαστιχα σαπουνι και αφτερ καθως η μαστιχα ειναι απο τις αγαπημενες μου μυρωδιες! Γραφει ως ονομα σκινος περιεχει και μυρωδια σκινου καθολου? αλλη αγαπημενη μυρωδια XD

Επισης σε παλιοτερες αναρτησεις εδω λεγατε για πιθανη δημουργία ενος σαπουνιου που θα θυμιζει eau sauvage υπαρχει καμια εξελιξη σε αυτο? εχουμε βρει μηπως κατι παρομοιο?
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Σαπούνι τύπου eau savage υπάρχει αλλά είναι artisan.
Tο βγάζει η the shaving shop.
Μας πρόλαβε η εν λόγω εταιρεία και επειδή έχω 2 σαπούνια τους μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλά.
Επειδή και εγώ το εψαχνα το σαπούνι η faena δεν μπορεί πλέον να κάνει custom σαπούνι εύκολα.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
bono
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: 02 Δεκ 2016, 10:09
7
Τοποθεσία: Κρήτη
Has thanked: 670 times
Been thanked: 202 times
Ηλικία: 56

Τις τελευταίες μέρες διάβασα αρκετά πόστ για τα σαπούνια αυτά και σκέφτηκα να δοκιμάσω κι εγώ το σαπούνι λανολίνης μύρτιλο που είχε και τις καλύτερες κριτικές αλλά μπαίνοντας στο site είδα ότι δεν υπήρχε πλέον σαν επιλογή οπότε μετά από τηλεφωνική επικοινωνία μου με τον Φωκίων αποφάσισα να παραγγείλω το delicato (περγαμόντο-κεχριμπάρι) το οποίο λογικά από βδομάδα θα είναι στα χέρια μου για δοκιμή.
Γιάννης :auto-sportbike:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”