Palmolive stick

Απάντηση
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Καταλαβαίνω όσους έχουν ενστάσεις για το άρωμα του. Αν ήθελα να κατατάξω τα Palmolive, αρωματικά, θα έπαιρνε τη τρίτη θέση με πρώτες τις κρέμες, κόκκινη classic και πράσινη mentolo αντίστοιχα. Έχει τέλος πάντων μία φαρμακευτική - βιομηχανοποιημένη κάπως οσμή. Τα σκήπτρα, στα stick, πάντως, κρατάει το LaToja μέχρι τώρα.
Για όλα τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω πως είναι ένα πολύ καλό value for money προιόν. ;)
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2709
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2649 times
Been thanked: 1670 times

Εικόναπρόσφατα στη γειτονιά μου βρήκα απόθεμα σε αυτά τα στικάκια...έχουν άλλη σύσταση από τα κλασσικά ευρωπαικά στικ,είναι πιο ανοιχτόχρωμα πράσινα έχουν παραπλήσια απόδοση αλλά αν και αρωματικά ψιλομοιάζουν είναι πιο όμορφο το άρωμά τους πιο αρωματικό θα έλεγα και ένα κλικ πιο γλυκό...νομίζω είναι ιταλικά ή vintage αλλά σίγουρα δεν μπορώ να πώ...αν γνωρίζετε τίποτα ευπρόσδεκτο...





υ.γ τα πήραμε όλα εγώ με ένα φίλο μου... 8)
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Λέτε να ΄ναι απο Αυστραλία ?
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
nikos.a

Απο Αυστραλια χλωμο, πρεπει να ειναι τα γνωστα μας ευρωπαικα με την προηγουμενη συσκευασια.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2709
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2649 times
Been thanked: 1670 times

από Αυστραλία δεν είναι σίγουρα...έχουν tallow και δεν λένε και Αυστραλία...επίσης δεν είναι η παλιά συσκευασία γιατί αφενός την έχω δεί και γιατί έχει άλλη σύσταση και λίγο διαφορετικό άρωμα...
πάντως είναι πολύ όμορφα...
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
nikos.a

Επισης της Αυστραλιας δεν εχει καν κουτακι. Η συσκευασια ειναι σε στυλ Arko. Οπως το βλεπω πρεπει να ειναι καποια απο τις παλαιοτερες συσκευασιες της ευρωπαικης εκδοσης και μαλλον αρκετα παλια... Το αρωμα μου φαινεται λογικο να μην ειναι το ιδιο ακριβως και η συσταση να εχει αλλαξει, μετα απο τοσα χρονια.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2709
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2649 times
Been thanked: 1670 times

Να τονίσω οτι με το εν λόγω σαπούνι έχω καταφέρει να κοπώ 2 φορές ελαφρά ενω με το ευρωπαικό ποτέ,αλλά ίσως δεν έφταιγε μόνο το σαπούνι!
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
nikos.a

Δεν ξέρω άμα θα ξαναέρθει Ελλάδα το stick, ελπίζω ναι μιας και είναι κορυφαίο προϊόν.

Πάντως αυτή τη στιγμή, πολύ πιθανόν να έχω το μεγαλύτερο stock στην Ελλάδα... :dance
Άβαταρ μέλους
akis_peiraias
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3809
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2015, 15:54
8
Τοποθεσία: Πειραιάς !!!
Has thanked: 18547 times
Been thanked: 15729 times
Ηλικία: 54

Παιδιά σε τι τιμή τα βρίσκεται? Γιατί από εκεί που τα έπαιρνα είδα σήμερα νέα τιμή σε σχεδόν 3€ !!!!! Ήμαρτον με την μπανανία μας.Μολις δουν ότι τραβάει κάτι το πάνε στα ύψη. Πέρσι τα Χριστούγεννα είχε φέρει ένας φίλος από Λονδίνο με 0,70 το ένα!
Δύο πράγματα αξίζουν στη ζωή, η λεβεντιά και το χαμόγελο !
Άβαταρ μέλους
Νώντας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2987
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2013, 23:20
10
Τοποθεσία: Χαλκιδική
Has thanked: 801 times
Been thanked: 6048 times

Ίσως να αυξήθηκε η τιμή τους παντού, εγώ είχα πάρει το 2013 3 (πακέτο)
EUR 5.62+ EUR 1.41 shipping -> 7 ευρώ περίπου
και τώρα βλέπω τα έχει στα 13,50 με τα μεταφορικά
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”