Κρέμα ξυρίσματος Beau Mec

Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Δεν χρειαζόταν να κάνεις ολόκληρη παράθεση για να πεις απλά ότι το άρθρο ήταν καλό. Για αυτή την δουλειά υπάρχει σχετικό κουμπί πάνω δεξιά σε κάθε δημοσίευση δίπλα στην παράθεση.

Γενικά ποστάρουμε όταν έχουμε κάτι ουσιαστικό να πούμε, διαφέρουμε σε αυτό το σημείο από τους περισσότερους διαδικτυακούς χώρους.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
spyroslufc
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: 15 Σεπ 2017, 11:20
6
Τοποθεσία: Thessaloniki
Has thanked: 3563 times
Been thanked: 1166 times
Ηλικία: 43

Χαίρετε,
Αποφάσισα πρόσφατα να χρησιμοποιώ για τα ξυρίσματά μου κρέμες και σαπούνια αντί αφρού και έτσι ξεκίνησα να δοκιμάζω διάφορα προϊόντα.
Τυχαία σε ένα συνοικιακό super market των Αμπελοκηπων στη Θεσ/νικη βρήκα την κρέμα Beau Mec Blue Ice. Υπήρχαν δυο τεμάχια διαθέσιμα και άρπαξα την ευκαιρία να δοκιμάσω άλλη μια κρέμα χαμηλής τιμής ( 2.40 )
Ανοίγοντάς την απογοητεύτηκα αρχικά καθώς το άρωμά της έχει αρκετή ένταση και μου θύμισε θερμαντική αλοιφή :confusion-seeingstars: Δεν ξέρω αν έχει αλλοιωθεί από το στοκάρισμα καθώς δεν κυκλοφορεί εδω και χρόνια...
Αφου όμως δοκίμασα να κάνω αφρό (χωρίς να θέλω να ξυριστώ) μου άρεσε τόσο η υφή του όσο και το άρωμα που προέκυψε: όντως θυμίζει έντονα δέρμα.
Θα την εντάξω σε ένα προσεχές ξύρισμα απλά αρωματικά θέλω να βρώ κάποιο asl να ταιριάξει.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”