Yaqi shaving brushes !

Απάντηση
Sotisbill
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 03 Απρ 2017, 19:48
7
Τοποθεσία: ΡΟΔΟΣ
Has thanked: 189 times
Been thanked: 229 times
Ηλικία: 41

Παιδιά ερώτηση. Το tracking που δίνει ο Κινέζος δουλεύει? Γιατί αυτό που μου έδωσε δεν βγάζει κάτι. Μήπως να αρχίσω να ανησυχώ?
Άβαταρ μέλους
Βασίλης Τ
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1258
Εγγραφή: 13 Απρ 2019, 14:32
5
Τοποθεσία: SALONICA CITY
Has thanked: 6781 times
Been thanked: 11007 times
Ηλικία: 24

Λειτουργεί για κάποιους, στο πρώτο order καλά ήταν, τώρα λίγο τα ζώα μου αργά.... στον @Raphaelo P. δεν λειτούργησε. Τι σου λέει;
Δεν υπάρχει τίποτα πιο άνισο από την ίση μεταχείριση άνισων ανθρώπων.
Sotisbill
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 03 Απρ 2017, 19:48
7
Τοποθεσία: ΡΟΔΟΣ
Has thanked: 189 times
Been thanked: 229 times
Ηλικία: 41

Κάνω tracking από το 17track και μου βγαζει:Ο αριθμός σας δεν βρέθηκε αυτή την στιγμή. Μπορεί να μην είναι στο σύστημα του μεταφορέα. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα. Και στα ΕΛΤΑ που κάνω δεν μου βγάζει απολύτως τίποτα.
thanos9999
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 447
Εγγραφή: 03 Απρ 2017, 14:05
7
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Has thanked: 3975 times
Been thanked: 5668 times
Ηλικία: 38

από το 17track βάλε χειροκίνητα στον αποστολέα το aliexpress shipping και θα σου βγάλει λογικά. από τα ΕΛΤΑ λογικά πρέπει να φτάσει πρώτα Ελλάδα και μετά θα σε ενημερώνει
Άβαταρ μέλους
Vavous
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2015, 11:30
8
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη - Aθήνα
Has thanked: 27377 times
Been thanked: 38923 times
Ηλικία: 54

Σε αρκετές χώρες τα ταχυδρομεία ή/και κούριερ προσφέρουν την δυνατότητα να πληρώσεις online τα ταχυδρομικά τέλη και να εκτυπώσεις ο ίδιος το δελτίο που θα κολλήσεις στο προς αποστολή δέμα. Κάτι αντίστοιχο προσφέρουν τα ΕΛΤΑ ( βλέπε ΕΔΩ).
Στην περίπτωση αυτή, ο αποστολέας έχει αμέσως το tracking number (το οποίο και κοινοποιεί στον παραλήπτη) αλλά εμφανίζεται στο σύστημα του μεταφορέα μόνο όταν το δέμα παραδοθεί στο ταχυδρομείο ή κούριερ και σκαναριστεί εκεί.
Ανδρέας, Μ.Δ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Georgechalkida
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 15 Φεβ 2015, 02:27
9
Has thanked: 198 times
Been thanked: 142 times
Ηλικία: 38

Καλησπέρα σε όλους.

Ενδιαφέρομαι για τη αγορά ενός Yaqi πινέλου. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ το Omega Hi Brush και ψάχνω κάποιο Yaqi με παρόμοιες διαστάσεις και γιατί όχι ελαφρώς μεγαλύτερο, κυρίως σε ογκο.

Τα περισσότερα όπως βλέπω είναι αρκετά ογκώδη, εαν δε κάνω κάποιο λάθος. Τι έχετε να προτείνετε λοιπόν? Μήπως να κοιτάξω αλλού?? θα διαθέσω ένα ποσό, μάξ στα 30 ευρώ.

Ευχαριστώ πολύ..!!!
Γιώργος
Galiniotis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 203
Εγγραφή: 21 Σεπ 2018, 12:46
5
Has thanked: 253 times
Been thanked: 331 times
Ηλικία: 33

Καλησπέρα το yaqi ferrari μια καλή επιλογή θα έλεγα κοντά στις διαστάσεις που ζητάς.Επίσης μπορείς να κοιτάξεις και maggard η razorock όλα κοντά στο 20άρικο παίζουν.
Άβαταρ μέλους
not_is
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: 04 Οκτ 2019, 14:57
4
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 873 times
Been thanked: 1461 times
Επικοινωνία:

Γιώργο όλα τα συνθετικά της yaqi με θύσανο 55/26 κάτι σαν αυτό που ψάχνεις είναι κάτω απο τα 20 €,και είναι αξιοπρεπέστατα και τίμια , τα βρίσκεις και ελλάδα ( hairmaiker ).
Νότης
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Georgechalkida έγραψε: 07 Μαρ 2020, 15:18 Καλησπέρα σε όλους.

Ενδιαφέρομαι για τη αγορά ενός Yaqi πινέλου. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ το Omega Hi Brush και ψάχνω κάποιο Yaqi με παρόμοιες διαστάσεις και γιατί όχι ελαφρώς μεγαλύτερο, κυρίως σε ογκο.

Τα περισσότερα όπως βλέπω είναι αρκετά ογκώδη, εαν δε κάνω κάποιο λάθος. Τι έχετε να προτείνετε λοιπόν? Μήπως να κοιτάξω αλλού?? θα διαθέσω ένα ποσό, μάξ στα 30 ευρώ.

Ευχαριστώ πολύ..!!!

Για δες εδώ το έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Το μόνο συνθετικό που κρατάω.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10718 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Αν ήταν σώνει και καλά να πάρω Yaqi...
Εγώ προσωπικά θα διάλεγα ένα από τα παρακάτω. (σύμφωνα με τα εμφανισιακά κριτήρια που έθεσες)

Yaqi 22mm Synthetic Hair Tuxedo Knot White Resin Handle

Yaqi 22MM Sagrada Familia 100% Pure Badger Hair Resin Handle

Yaqi 22mm Cola Synthetic Hair

Νομίζω πως είναι τα πλησιέστερα στο μέγεθος, μπορεί και να κάνω λάθος. Η τιμή τους είναι αρκετά κάτω από τα 30€
Τα 2 από τα 3 τα έχουν και μέλη του φόρουμ (συμπεριλαμβανομένου και εμού) sagrada, cola. Οπότε και μπορούν να σου δώσουν παραπάνω πληροφορίες.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το πινέλο”