Omega 80097

Απάντηση
nikos1850
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 12 Μαρ 2018, 13:54
6
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 32 times
Been thanked: 39 times

Στον 1 Γαλαξία που πήγα (είναι στο δρόμο μου για τη δουλειά) δεν είχε.
Σάββατο θα κάνω βόλτα και στους υπόλοιπους.
Άβαταρ μέλους
Νώντας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2987
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2013, 23:20
10
Τοποθεσία: Χαλκιδική
Has thanked: 801 times
Been thanked: 6048 times

Για όσους νεότερους (στο άθλημα,όχι ηλικία) δεν έχουν ήδη διαβάσει αυτό το θέμα.
Προσθέστε ένα 80097 στη συλλογή σας, ίσως να το χρησιμοποιείτε πιό συχνά από όλα τα άλλα σας.
Από τα καλύτερα πινελάκια που υπάρχουν (και δεν το λέω μόνο εγώ, έτσι δεν είναι;)
Άβαταρ μέλους
christos_
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 610
Εγγραφή: 01 Οκτ 2017, 14:47
6
Has thanked: 6120 times
Been thanked: 5193 times

Δεν έκλεισε χρόνο και να ένα ραγισματάκι στο σημείο που είναι κολλημένος ο θύσανος :( . Δεν έπεσε κάτω ούτε χρησιμοποιώ καυτό νερό. Λίγο καλύτερες δεν μπορούσαν να κάνουν τις βάσεις τους οι Ιταλοί, στα κατά τα άλλα υπέροχα πινέλα τους; Δεν ξέρω αν μπορέσω να βγάλω τόσο macro Photo για να ανεβάσω. Να στάξω άραγε λίγο logo ή θα μου το κάψει το πλαστικό; Να το αφήσω όσο πάει και μετά να αλλάξω βάση στο θύσανο;

Εικόνα
Τα κατάφερα.
Ολα είναι ατμός... Θρασύβουλας!
Άβαταρ μέλους
mengiorgos
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2017, 15:48
6
Has thanked: 1275 times
Been thanked: 2388 times
Ηλικία: 41

Ακριβώς το ίδιο σπάσιμο στο ίδιο σημείο έχει και το δικό μου. Δεν μου έχει πέσει και δεν μουλιάζω τη βάση. Κρίμα και είναι πολύ καλό πινέλο. Να έχει γίνει από την πίεση στο πρόσωπο; Ποιος ξέρει..
Αντί να στενοχωριέσαι για το σκοτάδι, άναψε ένα φως.
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

christos_ έγραψε: 11 Μαρ 2019, 06:12 Να στάξω άραγε λίγο logo ή θα μου το κάψει το πλαστικό; Να το αφήσω όσο πάει και μετά να αλλάξω βάση στο θύσανο;
Η logo δεν θα κάνει τίποτα, να το αφήσεις όσο πάει, και κάποια στιγμή αλλάζεις λαβή, ο θύσανος του είναι πολύ καλός, έχουν αλλάξει την ποιότητα από τότε που κολλούν την "κρύπτη" στην λαβή, πες πως, με αυτά τα χρήματα αγόρασες έναν πολύ καλό χοιρινό θύσανο Χρήστο.
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το πινέλο”