Και ναι!!Έφτασε το νέο ξυράφι από τη Gillette!

Απάντηση
sperman
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: 26 Σεπ 2014, 22:15
9
Has thanked: 336 times
Been thanked: 190 times

Ηρακλη μην ξεχνας οτι με καθε ξυρισμα κανουν βαθυ πιλινγκ κατι που θελουν ολες οι γυναικες αλλα ισως μην ξερουν τον καταληλο τροπο
Άβαταρ μέλους
captain_hx
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: 08 Μάι 2015, 20:33
8
Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος
Has thanked: 16281 times
Been thanked: 16449 times
Ηλικία: 41
Επικοινωνία:

Μπράβο στα κορίτσια, αυτός είναι ο σωστός τρόπος, όχι σαν την άλλη που έβαλε ο Μάχος :lmao
ΗΛΙΑΣ

Instagram

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
papastam
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 30 Σεπ 2015, 15:25
8
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Ηλικία: 30

Παντως παιδια αυτο με το ξυρισμα σε γυναικα πρωτη φορα το βλεπω! Ολες οι κοπελες που ξερω κανουν αποτριχωση... Τελικα μηπως δεν ισχυει οτι απο το ξυρισμα με ξυραφι βγαζεις πιο χοντρα γενια??
Σταύρος
Άβαταρ μέλους
Stelios2247
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 09 Δεκ 2015, 21:53
8
Has thanked: 17 times
Been thanked: 30 times

Όσες περισσότερες λεπίδες τόσο πιο άνετο το ξύρισμα! Και αν διαθέτει μπαταρία το εργαλείο, ακόμα καλύτερα! Τα Gillette είναι πλέον ξεπερασμένα. Έφτασε το Dorco pace power με 7 λεπίδες!


video
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

χωρις να θελω να αμφισβητησω την αξια του πολυλεπιδου(7 λεπιδες :X ) ,ο τυπος δεν ειναι και ο καλυτερος για να πλασαρει το συγκεκριμενο συστημικο.μια τριχα εδω και μια στη κορεα(ασε που δεν ξερει και να ξυριστει).τελος να πω οτι το συγκεκριμενο πολυλεπιδο δεν νομιζω οτι θα μπορουσε να ξυρισει τις ατσαλοπροκες που εχω για γενια.εδω δεν μπορει η de της merkur . μαλλον θα εκαιγε την μπαταρια. :d
σημ.γελαγαμε οτι θα βγαλουν συστημικο με 10 λεπιδες.υπομονη και δεν ειναι μακρια η μερα αυτη. :shock:
Άβαταρ μέλους
george644
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 16 Ιαν 2016, 10:49
8
Has thanked: 3247 times
Been thanked: 2784 times

sperman έγραψε:ειναι υπερβολη και αδικια να δυσφημιζεται τοσο πολυ τα ξυραφακια της ζιλετ,
εγω θα θεσω ενα ερωτημα αλλα δεν περιμενω απαντηση να απαντησετε μονοι σας στον εαυτο σας.
εαν θελατε να ξυρισετε την ευαισθητη περιοχη θα το κανατε με ενα ξυραφακι ζιλετ με μια open comp η την φαλτσετα σας;; :boeller
ασφαλως με το ξυραφακι που κοβει λιγοτερο, ετσι δεν ειναι;;
Μιλουσα με ενα ηλικιωμενο γειτονα μου χθες για τα πλαστικα ξυραφακια.Ξυριζεται απο τις αρχες του 60 με μια Αγγλικη Gillette Tech.Aυτα τα πλαστικα ειναι μονο για το μ@y^ι μου ειπε.Ακομα γελαω...
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Χαχαχαχαχαχα έφτασε εταιροχρονισμένα (κυρίως λόγω ελτα) ένα δεματάκι προσωπικό δώρο για τη γιορτή μου από έναν ξάδελφο. Ήταν ένα νέο gillette που εγώ δεν το ήξερα μια εξελιγμένη παραλλαγή (με ταινίες "λίπανσης" μπρος και πίσω από τις πέντε λεπίδες) του γνωστού πορτοκαλί fusion progline flexball
Χαχαχαχα πλάκα δεν έχει? Πάντως μια δοκιμστική ξούρα θα την κάνω,
"Aut viam inveniam aut faciam "
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ξυραφάκια συστήματος - μιας χρήσης”