Parker SBR

Απάντηση
Armn
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 25 Σεπ 2018, 17:19
5
Has thanked: 17 times
Been thanked: 66 times
Ηλικία: 53

Καλησπέρα,απο καιρό μου είχε μπει η σκέψη για αγορά μια σαβέτας και έτσι είπα να κάνω το βήμα ώστε να μπω στο club.., δεν ήθελα να κάνω μια ακριβή αγορά μη ξέροντας αν θα τα βρω μαζί της και έτσι αγοράστηκε η συγκεκριμένη Parker.
Μην έχοντας εμπειρία από άλλες δεν μπορώ να συγκρίνω αλλά για τα χρήματα που αγοράστηκε σαν προϊόν με βρίσκει απόλυτα ικανοποιημένο και έχω μείνει έκπληκτος από τον καινούργιο αυτό τρόπο ξυρίσματος αφού πρώτα έπεσε η μελέτη στο φόρουμ και στο YouTube.
Μέχρι στιγμής έχω κάνει δύο ξυρίσματα τα οποία μου πήραν διαδοχικά αρκετή ώρα, προσέχοντας παρά πολύ κατά την διάρκεια τους αλλά με ικανοποιητικά αποτελέσματα και χωρίς αιματηρά επεισόδια :D εκτός από κάποιους μικροερεθισμούς και μόνο με persona ,έχω στην κατοχή μου και Dirby,Astra και Wilkinson μαύρο κουτί με τα οποία θα συνεχίσω τις δοκιμές μου και την περαιτέρω εξοικείωση .
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Iapetos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 20 Σεπ 2017, 22:20
6
Has thanked: 1122 times
Been thanked: 781 times
Ηλικία: 29

Καλησπερα!
Ειχα αφιερωσει ωρες και ωρες για την τεχνικη ξυρισματος της σαβετας πριν παρω. Επισης το φορουμ με ειχε βοηθησει παρα πολυ. Ως πρωτη (και μονη μεχρι σημερα) επελεξα την Parker SRX (1-2 μηνες πριν γινω μελος).
Θυμαμαι τη χαρακτηριστικη ευκολια την πρωτη φορα (μιλαμε για λιωσιμο στα βιντεο). Και πως καταφερα να κοπω; Πανω στην ποζα. Δεν κρυβω οτι κατοπιν αυτου επεσε η ψυχολογια μου και εριξα αλλα δυο μικρα. Total score: 3.
Καλα ξυρισματα!
Γιώργος
Απάντηση

Επιστροφή στο “Shavette - Το μαχαίρι με τα ανταλλακτικά ξυραφάκια”