Κάποια "περίεργα"...

Αγγλιστί FAQ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
akis_peiraias
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3809
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2015, 15:54
8
Τοποθεσία: Πειραιάς !!!
Has thanked: 18547 times
Been thanked: 15729 times
Ηλικία: 54

Παιδιά αυτό το πράγμα με τον αλιγάτορα και το error 500 χθες δεν με άφηνε να μπω στο φόρουμ όλο το απόγευμα σχεδόν .
Δύο πράγματα αξίζουν στη ζωή, η λεβεντιά και το χαμόγελο !
Άβαταρ μέλους
iogi
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 4992
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 10:31
13
Τοποθεσία: Αθήνα - Αμπελόκηποι
Has thanked: 22269 times
Been thanked: 7781 times
Ηλικία: 67

Για κάποιο λόγο παραμένει σταθερός ο αριθμός των δημοσιεύσεων... :confusion-shrug:

Edit: Ακυρο...
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
akis_peiraias
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3809
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2015, 15:54
8
Τοποθεσία: Πειραιάς !!!
Has thanked: 18547 times
Been thanked: 15729 times
Ηλικία: 54

Εμένα το τελευταίο διάστημα (κυρίως από το τελευταίο θέμα που είχε το φόρουμ ) κάθε πέντε με έξι δημοσιεύσεις μου πέρναγε την μία ... σήμερα βλέπω ότι δεν γίνεται αυτό και μέτρησαν όλες κανονικά .... :confusion-shrug:
Δύο πράγματα αξίζουν στη ζωή, η λεβεντιά και το χαμόγελο !
Άβαταρ μέλους
natnat
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2142
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 00:26
11
Has thanked: 2456 times
Been thanked: 4520 times
Ηλικία: 47

Μόλις μου έφαγε δημοσίευση στο Ξύρισμα της ημέρας, που έγραψα στο κινητο. Μετά την υποβολή επιστροφή σε κενο νέο μήνυμα...
Παναγιώτης

Ηλίαααα! Ριιίχτο!!!
stergios

Καλημερα κ παλι. Μπαινοντας απο τον browser του κινητου μου αλλαξαν καποια πραγματα στο site. Μπαινοντας στην "πυλη" και μετα "μενου χρηστη/νεες δημοσιευσεις" ενω εχω διαβασει ολες τις νεες, εξακολουθει μετα απο ανανεωση της σελιδας να μου λεει πως υπαρχουν αδιαβαστες αυτες που μολις διαβασα. Μηδενιζει μετα απο log out & log in μονο

Επισης εχει κανα δυο μερες που στο καμπανακι επανω δεξια η αριθμηση κ το υπομενου με τους τιτλους των θεματων, εχουν γινει ασπρα κ διακρινονται με το ζορι.
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Για το 2ο πρόβλημα, το ψάχνω.
Για το 1ο, ακόμα συμβαίνει;
Προσπάθησες να καθαρίσεις την cache?
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
stergios

Και τα δυο το ιδιο. Εκανα διαγραφη cache & cookies και δοκιμασα. Επισης τωρα δε στρωνει ουτε με log out-log in οπως εχθες. Μπορει να συμβαινει μονο σε μενα οποτε ισως καπου εγω εχω προβλημα.
FSword
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: 24 Μαρ 2017, 11:46
7
Has thanked: 301 times
Been thanked: 808 times

Στα τελευταία thread που είχα ανοίξει μου έβγαζε μήνυμα ότι δεν μπορώ να ανοίξω θέμα τόσο σύντομα από προηγούμενη δημοσίευση (ενώ δεν είχα κάνει καμία). Τελικά κατάλαβα ότι το thread είχε ανοίξει κανονικά και η πλατφόρμα θεώρησε ότι πήγα ν' ανοίξω στα καπάκια και δεύτερο thread με το ίδιο περιεχόμενο. Είναι δηλαδή σα να έγινε submit το νέο θέμα δύο φορές. Αντίστοιχα μου έκανε και σε απάτηση υπάρχοντος θέματος, δηλαδή όταν πήγα να κάνω υποβολή μου έβγαλε ότι υπάρχει νέα απάντηση, η οποία ήταν η... δική μου.

Εν ολίγης φαίνεται ότι κάθε ποστάρισμα γίνεται αυτόματα submit δύο φορές. Καμιά ιδέα;

Edit: το ίδιο έκανε και σ' αυτή τη δημοσίευση. BTW δοκίμασα τόσο με Firefox όσο και με IE με τα ίδια αποτελέσματα. Άρα μάλλον δε φταίει ο browser.

Edit2: όταν έκανα edit όμως δε μου έβγαλε τέτοιο πρόβλημα, άρα εμφανίζεται μόνο στο αρχικό ποστάρισμα ή σε καινούριο thread.
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Το κάνε συνέχεια ή σποραδικά;
από άλλη συσκευή δοκίμασες να το κάνεις;
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
FSword
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: 24 Μαρ 2017, 11:46
7
Has thanked: 301 times
Been thanked: 808 times

Το έκανε στις τελευταίες δημοσιεύσεις από το ίδιο PC. Τώρα γράφω από κινητό μέσω Chrome και δεν το έκανε.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Οδηγίες και "Πρώτες Βοήθειες" για το φόρουμ”