Γενικό Λάθος

Αγγλιστί FAQ
nougiw
Δημοσιεύσεις: 0
Εγγραφή: 20 Σεπ 2015, 12:28
8

Ευχαριστώ! Ναι, τώρα βγαίνουν άμεσα τα μηνύματα. Πάντως νομίζω ότι θα ήταν καλό να μπορεί τουλάχιστον να στείλει pm σε διαχειριστή ένα νέο μέλος. Εννοώ πριν από τις εγκρίσεις ή ότιδήποτε άλλο. Δεν έχω διαχειριστεί βέβαια ποτέ φόρουμ και δεν ξέρω αν γίνεται κάτι τέτοιο...
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Κατ αρχάς καλώς όρισες,

Αυτό έγινε γιατί οι δημοσιεύσεις στη κατηγορία καλωσορίσματος διαγράφονται αυτόματα μετά από κάποιες εβδομάδες.
Αν είχες γράψει μόνο εκεί οι δημοσιεύσεις μηδενίστηκαν οπότε και ξανά μπήκες στην διαδικασία των 3ων δημοσιεύσεων.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
nougiw
Δημοσιεύσεις: 0
Εγγραφή: 20 Σεπ 2015, 12:28
8

Α μάλιστα. Έτσι εξηγούνται όλα. Μου πέρασε να σου πω την αλήθεια από το μυαλό αλλά δεν θα ποντάριζα και πάνω του. :P
Άβαταρ μέλους
nik16v
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1234
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2013, 08:46
10
Has thanked: 8866 times
Been thanked: 3947 times

Αντρέα καλησπέρα, στο θέμα για το Storm Glass όταν πάτησα υποβολή μου εμφάνισε τα παρακάτω. Το θέμα όμως ανέβηκε κανονικά στο φόρουμ.

Γενικό σφάλμα
SQL ERROR [ mysql4 ]

Data too long for column 'config_value' at row 1 [1406]

Ένα λάθος στη βάση δεδομένων παρουσιάστηκε κατά την ανάκτηση αυτής της σελίδας. Παρακαλώ ενημερώστε τον Διαχειριστή της Δ. Συζήτησης εάν το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται.
Παρακαλώ ενημερώστε τον Διαχειριστή του συστήματος συζητήσεων ή τον webmaster: [email protected]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Οδηγίες και "Πρώτες Βοήθειες" για το φόρουμ”