Android Εφαρμογή για τον ΕΟΠΥΥ

Κλειδωμένο
akaliptos69
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 12:33
11

καλησπέρα σε όλους.

Στα πλαίσια του εκσυχρονισμού των Δημοσίων Υπηρεσιών, έφτιαξα μία εφαρμογή για την υπηρεσία που εργάζομαι ... τον πασίγνωστο ΕΟΠΥΥ.

Μην με πλακώσετε με ερωτήσεις του τύπου:
"Ρε Μ.....@ τι θα γίνει με τα λεφτά μας?"
ή το πολύ σύνηθες
"Καλά ρε ... πάτε καλά?!?! Πότε θα πληρώσετε τους φαρμακοποιούς για να παίρνουμε τα φάρμακά μας?"

γιατί ούτε ο αρμόδιος είμαι (απλός προγραμματιστής βαθμού ΣΤ0 είμαι) ούτε ξέρω να σας πώ.

Πίσω στο θέμα μας λοιπόν.

Η εφαρμογούλα είναι uploaded και σας δίνω τα links από διάφορα markets για να την κατεβάσετε όσοι έχετε Android συσκευές.

Google Play: εδώ
Slide me: εδώ
Amazon AppStore: εδώ
Opera Apps: εδώ
Get Jar: εδώ
Soc.io Mall: εδώ
Aproov: εδώ

Η εφαρμογή αυτή προορίζεται για όλους τους πολίτες αλλά και τους επισκέπτες της χώρας, οι οποίοι μπορεί να χρειαστούν κάποιου είδους πάροχο υγείας (ιατρό, διαγνωστικό κέντρο, ιδιωτική κλινική, φυσικοθεραπευτή κλπ) συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΥΥ. Επίσης περιέχει και τις πληροφορίες για τις υπηρεσίες του ΕΟΠΥΥ όπου αυτές υπάρχουν. Σκεφτείτε το σαν έναν μεγάλο τηλεφωνικό κατάλογο του ΕΟΠΥΥ, που δουλεύει offline και μπορεί κανείς να βρει εύκολα και γρήγορα την πληροφορία που τον ενδιαφέρει σε σχέση πάντα με τον ΕΟΠΥΥ. Εδώ να σημειωθεί ότι αν υπάρχει σύνδεση μπορεί να δει και χάρτη και να στείλει και απευθείας email από την συσκευή του.

Όσοι το δείτε κάντε και κανένα rate και κανένα review.

Επίσης για οτιδήποτε προβλήματα ή προτάσεις μιλάτε ελεύθερα...

Ευχαριστώ πολύ.

Υ.Γ. Εύχομαι να μην σπάω κάποιον κανόνα του forum σας. Αν το κάνω σας διαβεβαιώ ότι δεν το έκανα ούτε ηθελημένα ούτε με κακή πρόθεση.
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Καλησπερα τι κανεις;
Να σε ρωτησω ξυριζεσαι παραδοσιακα;
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
akaliptos69
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 12:33
11

Καλημέρα. Μια χαρά ... εδώ στο κλινών άστυ με εργασία και χαρά.

Για την ακρίβεια δεν ξυρίζομαι καθόλου (έχω μόνιμα γένια από το 1998 και μετά)
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26271 times
Been thanked: 25719 times

Καλωσόρισες και από εμένα.

Να ρωτήσω και εγώ με την σειρά μου πως μας βρήκες και τι σε τράβηξε στο forum;
akaliptos69
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 12:33
11

Καλώς σας βρήκα φίλε wolfy. Σας βρήκα μέσα από μία αναζήτηση στο google. Στο forum οφείλω να ομολογήσω ότι με τράβηξε το όνομά του.
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Φίλε akaliptos69 απ ότι βλέπεις έχεις προξενήσει στα μέλη του φόρουμ (και όχι μόνο) εύλογες απορίες.
Η δικιά μου απορία είναι...

Λες:
akaliptos69 έγραψε:Υ.Γ. Εύχομαι να μην σπάω κάποιον κανόνα του forum σας. Αν το κάνω σας διαβεβαιώ ότι δεν το έκανα ούτε ηθελημένα ούτε με κακή πρόθεση.
Τους διάβασες, πριν γράψεις το θέμα σου;
Αν όχι, γιατί δεν ρώτησες πρώτα να δεις αν "σπας" κάποιον κανόνα του φόρουμ;
Το φόρουμ και διαχειριστή έχει και συντονιστές το ευκολότερο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις μαζί μας.

Και για να σε βοηθήσω...
Κανόνες του Men's Only έγραψε:Απαγορεύεται αυστηρά και τυχόν παραβίαση του κανόνα αυτού θα συνεπάγεται το κλείδωμα ή/και τη διαγραφή του συγκεκριμένου θέματος και ενδεχομένως την απαγόρευση πρόσβασης στο forum για τον συγκεκριμένο χρήστη (ban):
Οποιοδήποτε μήνυμα σχετικά με παράνομο λογισμικό ή μεθόδους εξουδετέρωσης της προστασίας λογισμικού (crack, serial, key generator) καθώς και συνδέσμους (links) για ιστοσελίδες με τέτοιο περιεχόμενο.
H υποβολή μηνυμάτων ή θεμάτων που σαν στόχο έχουν να δημιουργήσουν έριδες, αντιδικίες, καυγάδες ή άσχημο κλίμα στην ζωή του forum (trolling).
Απαγορεύετε να βρίζουμε ή να χρησιμοποιούμε λέξεις και φράσεις που προσβάλουν τα άλλα μέλη.
Διαφημίσεις οποιουδήποτε είδους χωρίς την έγγραφη συναίνεση του διαχειριστή. Επίσης απαγορεύεται το spamming (αποστολή ανεπιθύμητου ή διαφημιστικού μηνύματος) είτε δημόσια είτε με προσωπικά μηνύματα.
Μηνύματα, αγγελίες ή προσφορές για διάθεση απαγορευμένων από την ισχύουσα νομοθεσία αγαθών (περιλαμβάνονται αγγελίες για προϊόντα που θίγουν τους νόμους πνευματικής ιδιοκτησίας όπως ταινίες σε DiVX, DVD-R, VCD και ηχογραφημένες εκτελέσεις μουσικών έργων σε ψηφιακά αρχεία mp3, wma, wav κλπ.).
Αν έχεις κάτι να προσφέρεις στο φόρουμ και τα μέλη του είσαι ευπρόσδεκτος.
Το φόρουμ μας δεν είναι όμως τόπος για να διαφημίσεις κάτι.

Το θέμα κλειδώνεται και το post σου διαγράφεται.

:thnx

Φιλικά,

Ανδρέας.

Υ.Γ. Αν θες μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου για τυχών διευκρινήσεις.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Κινητή τηλεφωνία”