10 χρόνια Men's Only GR

Ότι νέο κυκλοφορεί στο forum θα ανακοινώνεται εδώ
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Χρόνια πολλά σε όλους μας με υγεία, χαμόγελο και απολαυστικά ξυρίσματα !!
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
Iapetos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 20 Σεπ 2017, 22:20
6
Has thanked: 1122 times
Been thanked: 781 times
Ηλικία: 29

Χρονια πολλα στο forum και απο εμενα!
Στον εναμιση χρονο εμπειριας μου αποτελει ενα ζωντανο συλλογικο οργανισμο απο ανθρωπους που προωθουν το διαλογο, απαγορευουν το διαδικτυακο bullying και δεν πασχουν απο το συνδρομο του "ξερειςποιοςειμαιεγωρε". Ειλικρινη συγχαρητηρια για το επιπεδο των συζητησεων διοτι δεν ειναι δεδομενο σε ολα τα forum.
Ευχομαι καλη δυναμη σε διαχειριστες και συντονιστες και ευχαριστω απο καρδιας ολα τα μελη με τις αναρτησεις, τα μηνυματα, τις συναλλαγες μας και τη διαθεση τους να μοιραζονται ακομη και "μικρα πραγματα της ημερας που μας τσαντισανε!".
Γιώργος
Άβαταρ μέλους
foxtrot
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 07 Μάι 2015, 12:39
8
Τοποθεσία: Ελευσίνα
Has thanked: 27822 times
Been thanked: 29050 times
Ηλικία: 64

Χρόνια πολλά και από μένα γιά τα 10 χρόνια του forum!
Η προσφορά του τεράστια. Μας έμαθε να ξυριζόμαστε σαν άνθρωποι, σωστά δηλαδή και όμορφα. 8)
Πολύ σημαντικό γιατί το πρώτο πράγμα που κοιτάς σε κάποιον, είναι το πρόσωπό του.

Μας βοήθησε επιπλέον να γνωρίσουμε ανθρώπους αξιόλογους είτε διαδικτυακά, είτε προσωπικά στις συναντήσεις.
Το μόνο που λυπάμαι, είναι πως δεν το είχα ανακαλύψει νωρίτερα.

Θερμές ευχαριστίες στους administrators και moderators που προσπαθούν και κρατάνε ψηλά το ήδη υψηλό επίπεδο του forum. :D
Θερμές ευχαριστίες επίσης και στους κατά καιρούς "διαφθορείς" :d που μας βοήθησαν να δοκιμάσουμε νέα ξυριστικά προϊόντα και να αποκτήσουμε εμπειρίες. ;)
Οσο γιά τα χρήματα που ξοδεύτηκαν, υπάρχει μιά παροιμία που λέει πως η πείρα δεν αποκτάται, αλλά πληρώνεται. ;)
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
ElNavajero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 839
Εγγραφή: 23 Σεπ 2010, 23:24
13
Has thanked: 567 times
Been thanked: 943 times
Ηλικία: 36

Χρόνια πολλά και να τα εκατοστήσει το φόρουμ! Όντας από τα παλιά μέλη, θυμάμαι εποχές που γράφαμε συστηματικά 8 άτομα την ημέρα και τώρα βλέπω ποσό έχει μεγαλώσει! Στο ενδιάμεσο, είχα αποχή από το χόμπι μας για περίπου 3 χρόνια, κυρίως λόγω του ότι είχα μαζέψει δυσανάλογα μεγάλο αριθμό software και απείχα ώστε να κάνω κρατεί αλλά και επειδή έχω κ αλλά χόμπι και ειναι δύσκολο να αφιερώνεσαι σε ολα. Τώρα βλέπω το λάθος μου που ξέκοψαν, αλλά δεν πειραζει. Το downsizing έγινε και τώρα ξανά αυξάνονται τα πράγματα. Οι παλιές αγάπες δεν αλλάζουν. Εύχομαι κ πάλι τα καλλιτερα!
Μάκης

“For those who believe, no proof is necessary. For those who don't believe, no proof is possible” - Stuart Chase, American writer.
Άβαταρ μέλους
__Nikolas
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1260
Εγγραφή: 23 Νοέμ 2015, 17:55
8
Has thanked: 7318 times
Been thanked: 9858 times
Ηλικία: 54

Εικόνα

Χρονια πολλα στο φορουμ Γιατρε μου!!! Απο το 2013 και το Google που το βρηκα τυχαια μεχρι τωρα ειναι η αποδειξη οτι εiμαι shave a holic!!! :character-beavisbutthead:
any shave you can walk away from, is a good shave!
Άβαταρ μέλους
tolis.k
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2015, 15:14
8
Has thanked: 521 times
Been thanked: 428 times
Ηλικία: 53

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Men's Only GR, με απολαυστικά ξυρίσματα!!

Υ.Γ.: Οι πληροφορίες μου λένε ότι, οι επετειακές ξυριστικές μηχανές θα βρίσκονται στα χέρια μας περίπου στο τέλος του πρώτου 10ημέρου του Φεβρουαρίου.
He who pays the piper, generally calls the tune. :violin:
ουκ εν τω πολλώ το ευ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”