10 χρόνια Men's Only GR

Ότι νέο κυκλοφορεί στο forum θα ανακοινώνεται εδώ
Άβαταρ μέλους
SolitaryX88
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 287
Εγγραφή: 26 Φεβ 2018, 11:30
6
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 1819 times
Been thanked: 1993 times
Ηλικία: 35

:occasion-birthdaymulticolor: Χρόνια πολλά στο forum! :banana-dance: :occasion-birthday:

Αν κ περίμενα κ κάποιο re-design... Αλλά τεσπά :-P
Μπάμπης
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Εικόνα
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Nomad
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 923
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2015, 17:19
8
Has thanked: 6648 times
Been thanked: 3263 times

Σημαντική ενημέρωση:

Η συμμετοχή στην κλήρωση δεν είναι δεδομένη. Για να κατοχυρωθεί η συμμετοχή σας, πρέπει να απαντήσετε είτε σε αυτό το θέμα (ευχόμενοι στην κοινότητά μας), ή στο παιχνίδι με τις εικασίες για τα δώρα. Αλλιώς δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιοι θέλετε να λάβετε μέρος.

Ευχαριστούμε πολύ.

Η ομάδα του Men's Only GR
Νίκος
Άβαταρ μέλους
iogi
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 4992
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 10:31
13
Τοποθεσία: Αθήνα - Αμπελόκηποι
Has thanked: 22269 times
Been thanked: 7781 times
Ηλικία: 67

Χρόνια πολλά στο φόρουμ και σε όλα τα μέλη!
Γιάννης
FSword
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 596
Εγγραφή: 24 Μαρ 2017, 11:46
7
Has thanked: 301 times
Been thanked: 808 times

Χρόνια πολλά στο forum και όλα τα μέλη με υγεία!
Άβαταρ μέλους
spyroslufc
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: 15 Σεπ 2017, 11:20
6
Τοποθεσία: Thessaloniki
Has thanked: 3563 times
Been thanked: 1166 times
Ηλικία: 43

Χρόνια πολλά στο φόρουμ!
Συγχαρητήρια στα μέλη και κυρίως στους admins/mods για το περιεχόμενο αλλά και για το επίπεδο που κρατιέται υψηλά.
Άβαταρ μέλους
Panagiotis_17
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 31 Ιαν 2017, 08:44
7
Τοποθεσία: Πύργος
Has thanked: 2046 times
Been thanked: 1393 times
Ηλικία: 49

Εγώ πέρα από τα "χρόνια πολλά" θα ήθελα να γράψω και δυο λόγια παραπάνω καθώς το φόρουμ αυτό θεωρώ πως είχε την μεγαλύτερη θετική επίδραση στην ζωή μου με άμεσο και πραγματικό τρόπο, από όλα τα φόρουμ στα οποία είμαι μέλος (και δεν είναι και λίγα). Πραγματικά δεν θυμάμαι άλλο φόρουμ να έχει επηρεάσει τόσο πολύ την καθημερινότητά μου. Επειδή ποτέ δεν ήμουν φαν των γενιών - μουστακιού (οποιουδήποτε σχήματος) και πολύ περισσότερο η σύζυγός μου, η ανακάλυψη του Π.Ξ. μέσω του φόρουμ αυτού, έφερε τέτοια αλλαγή στο θέμα της καθημερινής μου παρουσίας - εμφάνισης που έχει στιγματίσει την ζωή μου, τύπου : προ mens-only εποχή / μετά mens-only εποχή.
Έχω μείνει τόσο ευχαριστημένος που έχω γίνει ιεροκήρυκας σε βαθμό προσηλυτισμού στο Π.Ξ.
Φίλους / γνωστούς τους ρωτάω όλους : "εσύ με τι ξυρίζεσαι?" Και εννοείται πως προσπαθώ να τους φέρω στον "σωστό δρόμο" όσον αφορά το ξύρισμα.
Για ένα πράγμα μόνο μετανιώνω, που ενώ υπάρχετε δέκα χρόνια τώρα,εγώ σας ανακάλυψα μόλις πριν από δύο μόνο χρόνια!
Κρίμα που πήγαν χαμένα οκτώ (τουλάχιστον) -ξυριστικά- χρόνια.
Δεν πειράζει όμως, ας απολαύσουμε αυτά που είναι να έρθουν από εδώ και πέρα!
Για όλα τα παραπάνω θα ήθελα να ευχαριστήσω αυτόν (αυτούς) που είχε την ιδέα και την έκανε πράξη να φτιάξει αυτό το φόρουμ και να μας μυήσει και εμάς τους "παραστρατημένους" των πλαστικών ξυραφιών μιας χρήσης, σε αυτόν τον υπέροχο κόσμο.
Χρόνια πολλά και χρόνια καλά λοιπόν.
Και τώρα σας αφήνω γιατί μέσα από το μπάνιο ακούω τις γλυκές μεταλλικές φωνές από τις μηχανές μου να με καλούν κοντά τους για ένα ακόμα υπέροχο ξύρισμα!!!
Άβαταρ μέλους
alexn
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1241
Εγγραφή: 02 Μαρ 2017, 10:58
7
Τοποθεσία: Νοτιος
Has thanked: 12909 times
Been thanked: 13225 times

Συμφωνώ με τον Παναγιώτη από πάνω,πράγματι και για μένα υπήρξε η προ Men's only εποχή και η μετά-
η αγγαρεία που έγινε απόλαυση- η προσοχή στην αξιοπρεπή εμφάνιση πλέον-(υπήρχε μια κόπωση με τα χρόνια, το αντιλαμβανόμουν αλλά δεν υπήρχε το κίνητρο για να αντιδράσω ) και πιο πάνω οι φίλοι εδώ μέσα.Την αλλαγή αυτή την χάρηκα εγώ προσωπικά αλλά μπορώ να πω και οι τριγύρω άνθρωποι μου καθώς και δυο φιλαράκια που <ξύπνησαν> από μένα και τώρα με κοντράρουν.Ο ένας μου φέρνει και τα mon savon απο Γαλλια(έχει πάρει ότι πετάει και κινείται εκεί,τα MDC τα έχει για πρωινό, καθώς και ο άλλος που έχει γίνει Speickιάδα,
με τον γιο μου έχω ένα πρόβλημα τώρα αλλά βλέπω ότι αρχίζει και πλησιάζει τα εργαλεία δεν του μιλάω καν aka <Χορεύοντας με τους Λύκους> είμαι σε καλό δρόμο,αυτά.
Χρόνια πολλά λοιπόν στο φόρουμ και να'ναι καλά οι άνθρωποι που το διατηρούν ζωντανό.
Αλέξανδρος.
Άριστον υγιαίνειν, δεύτερον δε κάλλος, τρίτον δε πλούτος.
Άβαταρ μέλους
akis_peiraias
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3809
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2015, 15:54
8
Τοποθεσία: Πειραιάς !!!
Has thanked: 18547 times
Been thanked: 15729 times
Ηλικία: 54

Να πω και εγώ με την σειρά μου τα χρόνια πολλά στο φόρου μας! Και ότι και για μένα έγινε ένα προσωπικό θαύμα από τότε που "μπήκα" εδώ και ασχολήθηκα με το Π. Ξ. Μια καθημερινή αγγαρεία όπως θεωρούσα το ξύρισμα έγινε απόλαυση. Μυρωδιές, αρώματα, σαπούνια, κρέμες, μηχανές, λεπίδες κλπ που μπήκαν ξαφνικά στο σκηνικό και το βαρετό ξύρισμα έγινε απόλαυση με αποτέλεσμα να ξυριζομαι ακόμα και στις... διακοπές!
Χρόνια πολλά και πάλι λοιπόν!
Δύο πράγματα αξίζουν στη ζωή, η λεβεντιά και το χαμόγελο !
mantilas
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: 10 Φεβ 2016, 16:07
8
Has thanked: 242 times
Been thanked: 714 times

Χρόνια πολλά και καλά στο φόρουμ. Ένα φόρουμ που με βοήθησε να ανακαλύψω έναν υπέροχο και συνάμα αντρικό τρόπο να περιποιουμε το πρόσωπο μου. Εγώ πλέον όσους θέλω να προσηλυτισω τους ρωτάω. Ξυριζεσαι σαν άντρας η σαν την Αλέξις της Δυναστείας;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”