Διαγραφή μέλους...

Ότι νέο κυκλοφορεί στο forum θα ανακοινώνεται εδώ
Άβαταρ μέλους
Arisk
Λύκειο
Λύκειο
Has thanked: 1273 times
Been thanked: 761 times

Re: Διαγραφή μέλους...

Δημοσίευση από Arisk » πριν από 3 χρόνια

Τελευταία δημοσίευση της προηγούμενης σελίδας:

Εμένα πάλι δεν θα μου λείψει καθόλου.
Απο ενα σημειο και μετά ούτε για χαβαλέ δεν μπορούσα να διαβάζω τις αναρτήσεις του και προχωρούσα την σελιδα παρακάτω.
Οταν πολλά μέλη ακόμη και φιλικά προσκείμενα σε εσένα σου ζητούν άμεσα ειτε΄έμμεσα αλλά πάντα σαφώς να κάνεις πιο ήπιο τον γραπτό σου λόγο και εσύ τους γράφεις όλους τότε μοιραία καταλήγεις στο Trash κα απο εκει και πέρα στην πόρτα εξόδου.
Με πολύ μεγάλη σαφήνεια αναφέρεται στους όρους συμμετοχής του φόρουμ το ύφος των συζητησεων που είναι αποδεκτό. Οποιος θέλει να το δεχτεί ας κάνει εγγραφή και όποιος δεν θέλει ας μην κάνει.
Οσο για την χρήση Δημοκρατία ή Ελευθερία λόγου ας μην καπηλευουμε τους όρους αυτούς γιατί ευκολα οδηγούμαστε στο χάος και την αναρχία.
Προσωπικά έχω επιλέξει όταν καποια συζήτηση παίρνει "άλλη" τροπή να απεχω και να γίνομαι αόρατος. Είμαι σε ένα forum που συζητούμε για χαλαρές στιγμες της καθημερινότητας μας και οχι στην Πνύκα.

Άρης

Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Αγαπημένος εξοπλισμός: Άμα γράψω δε θα Φτάσουν οι χαρακτήρες.Η merkur 15c και οι personna τρώνε την περισσότερη χρήση.
Has thanked: 2375 times
Been thanked: 1341 times

Δημοσίευση από rhtoras » πριν από 3 χρόνια

Άσχημα πράγματα.
Μια συμβουλή μου(φιλική) είναι η εξής:Αν κάποιος δε θέλει να μπεί δεν μπαίνει.Αν νιώθει όμως οτι κάτι δεν του άρεσε ας πολεμήσει από το μετερίζι του για τους 1-2 ανθρώπους που θεωρεί οτι αξίζουν εδώ ή όπου δραστηριοποιείται.

80's music
40 κρέμες/σαπούνια ξυρίσματος
30 aftershave
25 edt

Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”