Γινόμαστε 5!

Ότι νέο κυκλοφορεί στο forum θα ανακοινώνεται εδώ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
iogi
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 4993
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 10:31
13
Τοποθεσία: Αθήνα - Αμπελόκηποι
Has thanked: 22405 times
Been thanked: 7782 times
Ηλικία: 67

Χρόνια μας Πολλά! Συγχαρητήρια στον Admin και στους Mods! Ελπίζω στο μέλλον να αυξηθούν τα ενεργά μέλη!
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
yiannischris
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5371
Εγγραφή: 22 Μαρ 2013, 09:22
11
Τοποθεσία: Patras
Has thanked: 8965 times
Been thanked: 17780 times
Ηλικία: 58

Χρόνια μας Πολλά !!
Συγχαρητήρια στον Admin και στους Mods !!
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
Πάνος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 24 Ιαν 2012, 09:43
12
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Has thanked: 157 times
Been thanked: 425 times

Χρόνια μας πολλά !

Χαίρομαι που είμαι μέλος μιας παρέας με "ιδιαίτερα" ενδιαφέροντα και ανησυχίες.

Μιας παρέας με πνευματική καλλιέργεια , ήθος , κριτική σκέψη και με πολλαπλά ενδιαφέροντα.

Οι φίλοι μου με χαρακτηρίζουν εκκεντρικό,παράξενο και αναχρονιστικό για τα γούστα , τις αδυναμίες μου και τα πράγματα που με ενδιαφέρουν γενικότερα.

'Αρα βρίσκομαι στο σωστό μέρος !!
Ταπεινοφροσύνη είναι η ντροπή που νοιώθεις όταν λες στους άλλους πόσο υπέροχος είσαι.
Άβαταρ μέλους
νικος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2012, 02:41
11
Τοποθεσία: ΣΙΦΝΟΣ
Has thanked: 42 times
Been thanked: 241 times
Ηλικία: 54

Χρονια μας πολλα και απο μενα σε ολα τα μελη νεα και παλια !!!
Ολα ειναι δρομος
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Σημερα και μετα απο αρκετο καιρο βρισκω δυνατοτητα να μπω απο υπολογιστη..

Ειναι πολλα αυτα που θελω να γραψω... Δεν θα μακρυγορησω, γιατι δεν με βολευει και το πληκτρολογιο για να γραψω ελεγία... χαχαχα

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε οποιονδηποτε εχει συνδραμει με τον δικο του τροπο στη δημιουργια και λειτουργια αυτης της κοινοτητας. Με αλλα λογια, εκτος απο τους "εγχρωμους" θελω να ευχαριστησω καθε ενα μελος προσωπικα και ιδιαιτερα για την συμμετοχη και βοηθεια που εχει προσφερει! Πριν 5 χρονια ξεκινησε ως ιδεα ενος παλαβου γιατι δεν ειχε βρει κατι αναλογο στο ελληνικο διαδικτυο. Σημερα θα ελεγα οτι ειμαστε η πιο εξειδικευμενη ελληνικη σελιδα, σχετικα με το αθλημα. Για ολα ειστε εσεις οι υπαιτιοι και σας ευχαριστω παρα πολυ!

Το 2014 αποτι φαινεται θα ξεπερασουμε τα 1000 μελη. Με καθε νεο μελος, με καθε νεα εμπειρια γινομαστε πιο σοφοι. Εχουμε καταφερει να δημιουργησουμε φιλιες. Εχουμε καταφερει να προσφερουμε σε συνανθρωπους μας πρωτογνωρες ευκαιριες και εμπειριες σχετικα με το ξυρισμα. Με το "εχουμε" εννοω εσας. ΕΧΕΤΕ. Το εχω πει απο πολυ παλια. Τοφορουμ ειστε ολοι εσεις. Ολοι εσεις του δινετε ζωη και μελλον!

Σας ευχαριστω πολυ ως Στεφος και οχι ως συντονιστης. Σας ευχαριστω που μοιραζεστε μαζι μου την τρελα σας! :megagrin

Το νεο ετος να σας βρει με υγεια, χαρα, και ο,τι αλλο ομορφο εχετε βαλει στο μυαλο σας να γινει πραγματικοτητα!

Φιλικα
Στεφος
Εικόνα
nikos.a

Χρονια πολλα!!! Συγχαρητηρια σε ολα τα μελη, τους διαχειριστες και τον συντονιστη, που στηριξαν ολα αυτα τα χρονια το φορουμ, με τις γνωσεις και την ορεξη τους!!!
Άβαταρ μέλους
christostz03
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2011
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2013, 10:11
10
Τοποθεσία: Αρτέμιδα - Αττική
Has thanked: 6352 times
Been thanked: 9776 times
Ηλικία: 43

Xρόνια πολλά και από εμένα !!! Ελπίζω και εύχομαι το φόρουμ να κρατήσει στο χρόνο, να τα εκατοστήσει, και να αποκτήσει πολλά πολλά μέλη ακόμα!

Εγώ από την μεριά μου έχω να πω ότι, ποτέ δεν συμμετείχα ενεργά σε κάποιο φόρουμ - παραμόνο εγγραφή έκανα από εδώ και από εκεί.
Εδώ όμως, χαίρομαι να παρακολουθώ τα νέα της παρέας τις συμβουλές τις οδηγίες και γενικότερα όλο το κλίμα που υπάρχει είναι πολύ φιλικό και ευχάριστο. Για εμένα που δεν συμμετείχα ποτέ ενεργά σε κάποιο φόρουμ κάτι λέει αυτό.

Εύχομαι τα καλύτερα στο φόρουμ και γενικότερα σε όλα τα μέλη του!!!
Wet Shaving Rules !!!

"Φορτώστε" σαν να μην υπάρχει αύριο ... Λεφτά για καινούρια κρέμα ή σαπούνι ΠΑΝΤΑ υπάρχουν ...

-- Χρήστος --
Tommy h
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 20 Φεβ 2012, 19:36
12
Has thanked: 24 times
Been thanked: 7 times

Χρόνια πολλά στο forum και σε όλα τα μέλη του και συγχαρητήρια σε όσους κοπιάζουν για την ομαλή λειτουργία του .
θωμάς
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Xρόνια πολλά στο φόρουμ μας. Να είμαστε καλά και κάθε μέρα να το κάνουμε καλύτερο.
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Χρονια πολλα στο φορουμ μας, να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον Αντρεα, τον Στεφανο, τον Αποστολο και τον Αντωνη για την πολυ καλη δουλεια που κανουν εως τωρα!!!! (δεν νομιζω να ξεχασα κανεναν)
Το Ιασονας με Ο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”