Πακετο - οδοιπορος [ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ]

Ότι νέο κυκλοφορεί στο forum θα ανακοινώνεται εδώ
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Καλησπερα σας κυριοι!

Εχω αναφερει στο παρελθον οτι ειμαστε μια μεγαλη εικονικη οικογενεια. Και συμπασχουμε ή και πασχουμε απο τα κουσουρια που εχει μια οικογενεια. Eχω πει οτι εξαρτωμαστε ο ενας απο τον αλλο, χαιρομαστε με τις χαρες και λυπομαστε με τις λυπες του αλλου. Πολλα μελη εδω αναπτυξανε νες γνωριμιες και φιλιες. Εχω πει οτι ειμαστε ολοι τοσο καλα οσο αυτος που ειναι στα χειροτερα του. Βοηθαμε ο ενας τον αλλο. Ειτε σε φορουμιακο επιπεδο, ειτε σε real life. Και αυτο ειναι το ομορφο. Εχουμε μια ιδιαιτερη σχεση μεταξυ μας. Εμπιστευομαστε ο ενας τον αλλο. Δυστυχως αυτη η εμπιστοσυνη εχει κλονιστει, τουλαχιστον σε ο,τι αφορα εμενα.

Τον Ιανουαριο του 2012 με δικια μου πρωτοβουλια και ιδεα, και με αρχικη συμμετοχη της συντονιστικης ομαδας, ξεκινησαμε κατι το οποιο μαλλον δεν ειχε προηγουμενο στα ελληνικα φορα και μαλλον δεν εχει βρει μιμητη.. Το "Πακετο - οδοιπορος". Δυστυχως, 20 μηνες μετα, τα πραγματα ειναι τραγικα. Εχουμε δωσει πεντε απλες οδηγιες για το πως μπορει να λειτουργησει και θα λειτουργησει, και τελικα ουτε αυτο δεν ειναι σε θεση οι πιο πολλοι να τηρησουν.. Το αποτελεσμα: Μια λιστα που ειναι η χαρα του καθε καϋμενου, και φυσικα το πακετο ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟ!

ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ 10 + ΚΙΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙ! ΕΛΕΟΣ!

Για μενα ειναι ο ορισμος της αναισθησιας. Και ζητω συγγνωμη, αλλα δεν θελω να προσβαλλω κανεναν. Αλλα αν πατε και διαβασετε τα τελευταια μηνυματα (οχι τη στιχομυθια μεταξυ του Αλεξη και εμου, αλλα πιο πριν), θα δειτε οτι "το πακετο πρεπει να ειναι τον Ιουνιο σε καποιον που εχει να μπει απο τον Απριλιο!"

ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?

Δηλαδη ποια η ευθυνη που εχετε αναλαβει μερικοι? Ετσι συμπεριφερεστε και στην ιδιοκτησια σας, αυτο λετε και στις γυναικες σας για τα παιδια σας? Ή το αυτοκινητο σας? Ειπαμε, ΚΑΝΕΝΑΝ δεν υποχρεωνουμε να συμμετασχει! Οποιος συμμετασχει ομως, ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ! ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ, ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ! Καθησαμε δλδ 4 μαλακες και αγορασαμε πραγματα για το πακετο (ξεκινησε με ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΙΑ προϊοντα), πληρωσα σα μαλακας εδω 25€ να το στειλω στον Αποστολο, και τελικα, ουτε εναμιση χρονο δεν μπορειτε να το κρατησετε σε γυρο ή σε ζωη? Αμα δε γουσταρετε, πειτε το και το πακετο παει στον Αποστολο ή τον Αντωνη (αναλογα που βρισκεται πιο κοντα, και το περιεχομενο βγαινει σε κληρωση, ή παει σε καποιο ιδρυμα η δεν ξερω και γω που και τι! Αλλα μην συμπεριφερεστε ετσι ρε παιδια, δεν ειναι οκ απεναντι σε κανενα!


Μέχρι το Σαββατο 17 Αυγούστου 2013 και τις 22:00 ωρα Ελλαδος, θα παρακαλουσα (και για την ωρα ειμαι πολυ ηρεμος) να εχει βρεθει το πακετο οδοιπορος.

Δεν γνωριζω πως.
Δεν με απασχολει πως.
Αυτο το πακετο ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ!


Φιλικα (παντα), αν και εκνευρισμενος σε απιστευτο βαθμο
Στεφος
Συντονιστης
mens-only.gr

Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις”