Τένις κανείς?

Πάνω απ όλα φίλαθλοι!
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Άκου την ενοχλούσαν!
Τι άλλο θα ακούσω!!!!!!!

spam μπορείτε να το σβήσετε!
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Byronas
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 31 Ιαν 2011, 11:23
13
Τοποθεσία: Αθήνα/Αγρίνιο
Been thanked: 1 time
Ηλικία: 35

Είχα λείψει καιρό από το forum και τώρα είδα το topic.

Λοιπόν, έκανα μαθήματα πριν 2 χρόνια και παίζω περιστασιακά (μια-δυο φορές το μήνα) και ειδικά όταν γυρίζω στο πατρικό μου. Επίσης, παρακολουθώ τα ATP και WTA Tour τα τελευταία 7 χρόνια με αμείωτο ενδιαφέρον.

Αν ξεκίνησες τένις για τις κοπέλες, θα σε πικράνω :beah2. Είναι τόσο έντονη η προπόνηση που δύσκολα θα τις βρεις διαθέσιμες για κουβέντα κι άμα θες να παίξεις μαζί τους, θα σε ξετινάξουν στους άσους! :hystericalbs1

Τα μαθήματα πως πάνε; Για ρακέτα είναι λίγο νωρίς νομίζω, αλλά όταν θες μπορώ να σου πω τα βασικά και με τι κριτήρια να πάρεις.

Επίσης, προσοχή στις "αυθεντίες" μερικών προπονητών. Κυκλοφορούν πολλοί ξερόλες...
"There is nothing more deceptive than an obvious fact," he answered, laughing.
Άβαταρ μέλους
Harry
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4711
Εγγραφή: 14 Σεπ 2012, 20:30
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 5732 times
Been thanked: 6979 times
Ηλικία: 49

Giannis έγραψε:
Harry έγραψε:Μήπως να κανονίσουμε κανένα μίνι τουρνουά τένις "men's only"; Έχω καιρο να παίξω και ζήλεψα!
Χάρη, εγω μέσα είμαι αλλά μην φανταστείς οτι παίζω και τίποτα σπουδαίο.
Εξάλλου αυτός είναι ο λόγος που έκανα 4 ήττες. Οι άλλοι, αν και μεγαλύτεροι με νίκησαν εύκολα.
Δυστυχώς αν δεν έχεις καλή φυσική κατάσταση δεν μπορείς να σταθείς και οι άλλοι έπαιζαν τουλάχιστον 2 φορές την εβδομάδα.
Γιάννη μη φαντάζεσαι οτι παίζω τίποτα σπουδαίο τένις. Μέτριος είμαι,παρά την καλή φυσική κατάστασή μου.
Χάρης
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 31

Εγώ δεν έχω παίξει ποτέ στην ζωή μου, αλλά πάντα (για κάποιο περίεργο λόγο) ήθελα να παίξω.
Είναι ένα από τα αθλήματα που με τραβάνε πάρα πολύ και δεν ξέρω γιατί....
Αν είναι κάμια μέρα που κάποιος θέλει να κερδίσει και να γελάσει, ας μου πει. :beah2
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αθλητισμός”