Δημιουργια ψηφοφοριας (poll)

Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Με αφορμη την απαντηση του Ανδρεα στο αλλο θεμα εχω να προτεινω να γινει εφικτο σε ολα τα μελη να μπορου ννα δημιουργησουν ψηφοφοριες. Για παραδειγμα ειμαι αναμεσα σε δυο μηχανες και θελω την αποψη σας ποια να παρω, δημιουργω λοιπον το θεμα μου και περιλαμβανω σε αυτο μια ψηφοφορια αναμεσα στις μηχανες. Ετσι πιστευω θα γλιτωσουμε μερικες σελιδες απαντησεων και θα ειναι τα πραγματα πιο τακτοποιημενα. Τι λετε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος herco την 18 Ιουν 2015, 17:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: οκ
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1668 times

Εγώ πιστεύω θα χάσουμε το μέτρο,γιοα αυτό αντιπροτείνω να κάνουμε poll-ψηφοφορία μετά από άδεια του moderator.
Αλλιώς προβλέπω:cella vs vitos μετά vitos vs tfs κ.ο.κ
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

Ιασονα δεν διαφωνω με αυτο που προτεινεις, αλλα γιατι να γλυτωσουμε απο τις απαντησεις ;ποτε δεν ξερεις τι θα πει καποιος.
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Τηλεμαχε αυτος ειναι ο σκοπος να εχουμε συγκισεις πολλων σαπουνιων και οχι μονο με οσο το δυνατον λιγοτερο βαρος για το φορουμ.

Μαχο στον χρηστη δινεται η δυνατοτητα και να απαντησει και να ψηφισει καποιοι οι οποιοι εχουν πολλα να πουν φυσικα και μπορουν να απαντησουν αλλα και να ψηφισουν. Ο σκοπος ειναι να μην βαραινουν το νημα οι απαντησεις του στυλ "Εγω σου λεω να παρεις την Merkur" ή "Εγω θα προτιμουσα αν ημουν στην θεση σου το Cella" . Μια ψηφο και ξεμπερδεψες και εσυ και βγαζει πιο ευκολα συμπερασμα ο δημιουργος του νηματος.
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Εχω κανει ενα ορθογραφικο στον τιτλο, μπορει καποιος συντονιστης να το διορθωσει;
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
digibill
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1296
Εγγραφή: 02 Απρ 2014, 15:20
9
Τοποθεσία: Πολίτης του κόσμου
Has thanked: 2204 times
Been thanked: 2875 times
Ηλικία: 40
Επικοινωνία:

rhtoras έγραψε:Αλλιώς προβλέπω:cella vs vitos μετά vitos vs tfs κ.ο.κ
Και πού είναι το κακό σε αυτό; Οι ψηφοφορίες αυτού του τύπου δίνουν εύκολη εποπτεία σε τάσεις που αλλιώς μπορεί να μην είναι εφικτό να τις παρακολουθήσει κανείς μέσα στις πολλές σελίδες απαντήσεων...
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

εγω με τα exit poll μπερδευομαι.αλλα δειχνουν και αλλο βγαινει. :shocking
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1668 times

digibill έγραψε:
rhtoras έγραψε:Αλλιώς προβλέπω:cella vs vitos μετά vitos vs tfs κ.ο.κ
Και πού είναι το κακό σε αυτό; Οι ψηφοφορίες αυτού του τύπου δίνουν εύκολη εποπτεία σε τάσεις που αλλιώς μπορεί να μην είναι εφικτό να τις παρακολουθήσει κανείς μέσα στις πολλές σελίδες απαντήσεων...
Το είπα με την έννοια οτι δεν μπορείς να αναπτύξεις πλήρως την άποψή σου.Είναι κάπως ψυχρό.Δε λέω να καταργηθούν αλλά να γίνονται με άδεια από τους συντονιστές.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Ρε παιδεια γιατι να ειναι ψυχρο; Αν καποιος θελει εκτος απο την ψηφο του γραφει και την αποψη του.

Για πειτε κι αλλα μελη την γνωμη σας.
Το Ιασονας με Ο
Άβαταρ μέλους
digibill
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1296
Εγγραφή: 02 Απρ 2014, 15:20
9
Τοποθεσία: Πολίτης του κόσμου
Has thanked: 2204 times
Been thanked: 2875 times
Ηλικία: 40
Επικοινωνία:

rhtoras έγραψε: Το είπα με την έννοια οτι δεν μπορείς να αναπτύξεις πλήρως την άποψή σου.
Βρε Τηλέμαχε, τι πάει να πει δεν μπορείς; Δεν μιλάμε για σκέτη ψηφοφορία - σε όλα τα forums οι ψηφοφορίες έχουν και τη δυνατότητα απάντησης από κάτω! :) Απλά προσθέτουν τη δυνατότητα καλύτερης εποπτείας πάνω σε κάποια τιμή...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προτάσεις”