Βαθμοί...

Άβαταρ μέλους
hero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 08:34
13
Has thanked: 73 times
Been thanked: 249 times
Ηλικία: 60

Εγω θελω να βλεπω τους φιλους απο το φορουμ 1 φορα καθε 2 μηνες τουλαχιστον , και ας ειμαι νηπιο για παντα . Ξερετε σε εκεινες τις συνατησεις ερωτηθηκαν και απαντηθηκαν εκατονταδες ποστ .
Για μενα προσωπικα και ετσι να μεινει ή αλλαξει το συστημα με αφηνει αδιαφορο οποτε τα παιδια που ειναι
υπευθυνα ας κανουν οτι νομιζουν καλυτερο για την λειτουργια και προωθηση του φορουμ . Επισης να μην
ξεχναμε και κατα ποσο ειναι εφικτο να γινουν καποια πραγματα .
Νίκος
"Αδύνατο να μάθεις τα φρονήματα, τη σκέψη, την ψυχή του κάθε ανθρώπου προτού πάρει στα χέρια του εξουσία." Σοφοκλης
Άβαταρ μέλους
y.v
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 541
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2011, 11:57
12
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 927 times
Been thanked: 1832 times
Ηλικία: 66

Συμφωνώ κι εγώ με τον Νίκο!
Γιάννης B.
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Εχουμε μια λειτουργικη πλατφορμα, η οποια μεχρι στιγμης δεν εχει καποια προβληματα. Εινα ιφυσικο, οτι λογω της φυσης της (δωρεαν), δεν προσφερει καποια πραγματα που προσφερουν αλλες. Υπαρχουν αρκετα σχεδια, τα οποια ειναι προγραμματισμενα σε βαθος χρονου, αλλα απαιτουν κυριως χρημα. Ευελπιστω καποια στιγμη συντομα να γινουν οι μετατροπες - αλλαγες που εχει η συντονιστικη ομαδα στο νου της.


Α! Τα πινελα για τους βαθμους δεν τα εχω κανει ακομη... :!@#! :megagrin
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aris22
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5383
Εγγραφή: 30 Απρ 2012, 07:08
11
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη
Has thanked: 4477 times
Been thanked: 5443 times

hero έγραψε:Εγω θελω να βλεπω τους φιλους απο το φορουμ 1 φορα καθε 2 μηνες τουλαχιστον , και ας ειμαι νηπιο για παντα . Ξερετε σε εκεινες τις συνατησεις ερωτηθηκαν και απαντηθηκαν εκατονταδες ποστ .
+1....στον Νίκο. Πραγματικά αυτές οι συναντήσεις μελών είναι επιτακτικές για διάφορους λόγους (γνωριμία, ανταλλαγή απόψεων ,καλαμπούρι κλπ)Καλό το φόρουμ δεν λέω αλλά δεν μπορεί να αντικαταστήσει την προσωπική επαφή. Αλλά εμείς εδώ πάνω οι βόρειοι πάπαλα.......(ακόμη) :ninja_hide
Άρης

Ζούν ανάμεσα μας........
Άβαταρ μέλους
Δημήτρης
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4000
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2010, 15:23
13
Τοποθεσία: Αγρίνιο
Has thanked: 156 times
Been thanked: 181 times

Ανδρέα σε πρώτη ευκαιρία βάλε με κι εμένα στο νέο σύστημα, θα αλλάξω και φωτογραφία, να ξεχνάμε τις παραλλαγές σιγά σιγά!
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προτάσεις”