Ερωτήματα κοινωνικής δικτύωσης.

Να προστεθεί button από κάποιο από τα ακόλουθα δίκτυα κοινωνικής δικτύωσης.

facebook
16
64%
twitter
4
16%
myspace
1
4%
google+
2
8%
άλλο (αναφέρετε)
2
8%
 
Σύνολο ψήφων: 25
Γιάννης Νικ
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 02 Μαρ 2012, 22:33
12
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Θα τα πω όλα τα προσωπικά σου.......εκτός και αν μου δώσεις κανένα φιλοδωρημα!!
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Πάνος έγραψε: Χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν , γιατί γνωρίζω ότι τυγχάνουν μαζικής αποδοχής, δεν βλέπω το λόγο να ξέρει ο καθένας ποιός είμαι,ποιά είναι η οικογένεια μου, τι μου αρέσει , ποιά είναι τα χόμπυ μου , ποιά είναι η διεύθηνση μου και πότε πήγα στην τουαλέτα σήμερα.
Εδω μερικοι ζουν και αναπνεουν ισα για να γραφουν εκει
Φωτο απ το νεο σπιτι φαινεται η διευθυνση,φωτο απο το νεο αμαξι φαινονται καιι οι πινακιδες,αυριο θα παω να φαω εκει,σημερα θα πιω καφε εδω,να τα παιδια μου και η νεα μου γκομενα κ.ο.κ
Μπορει να εχει βοηθησει μερικους ανθρωπους που θελουν να βρουν πχ καποιους παλιους συμμαθητες αλλα κατα τα αλλα παραπληροφορηση στο μεγιστο
Μην ξεχναμε πως ανοιχτηκε και σελιδα για τον παιδεραστη κι απο κατω θετικα σχολια συν ψηφοι
Για μενα ειναι "αμερικανιες" και βλεπεις ατομα ολη την ημερα να χανονται εκει μεσα λες και δεν εχουν ζωη.
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7380
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11131 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Ε, η υπερβολή ποτέ δεν ήταν καλή και αν σε κάτι είναι καλοί οι Αμερικάνοι, είναι στην υπερβολή!
Αν και όχι μόνο Αμερικάνοι, δεν έχει να κάνει με την γεωγραφική περιοχή αυτό.
Αλλά περισσότερο με το πόσο μπορείς να αντιληφθείς τις πράξεις σου.
Αν δεν καταλαβαίνεις ότι εκτίθεσαι σε κινδύνους με το να μοιράζεις προσωπικές πληροφορίες... εεε!
Και καλά αν το κάνεις στον εαυτό σου...
Αλλά αν παίρνει και άλλους η μπάλα όπως παιδιά... το πράγμα βαραίνει!

Σαφώς όμως δεν μιλάω για ακραίες περιπτώσεις, μιλάω για το όταν σας αρέσει κάποιο θέμα του φόρουμ, και αν θα θέλατε (αν ενεργοποιήσουμε αυτή την δυνατότητα) να το μοιράσετε με κάποιες από αυτές τις πλατφόρμες κοινωνικής δικτύωσης.
Κακά τα ψέματα τώρα το 80% (αν όχι παραπάνω) των μελών εδώ μας έχουν βρει μέσω google.
Είμαι της άποψης ότι το φόρουμ μας δεν πρέπει να το βρίσκει κάποιος τυχαία.
Θα θέλαμε να κάνουμε ένα ποιο επιθετικό "μάρκετινγκ" για το φόρουμ μας.
Να μας μάθει περισσότερος κόσμος!
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Νεκρομάντης
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: 27 Ιαν 2012, 10:23
12
Has thanked: 148 times
Been thanked: 40 times

Όπως προείπαν και ο Δορυφέροντας και ο Πάνος θεωρώ τα μέσα "κοινωνικής δικτύωσης" γελοιότητες (ιδιαίτερα τα facebook και twitter), αλλά έχω ανοίξει λογαριασμό στο facebook γιατί κάποιοι φίλοι μου είχαν πει να δω κάποια πράγματα στη σελίδα τους και αυτή η γελοιότητα για να δεις οτιδήποτε σε αναγκάζει να έχεις λογαριασμό, και στο myspace για να ενημερώνομαι για συναυλίες και δίσκους που βγάζουν κάποια συγκροτήματα που με ενδιαφέρουν... Το myspace μου είναι αρκετά πιο συμπαθές από το facebook, αλλά και τα δύο τα χρησιμοποιώ σπανιότατα (μια φορά το τρίμηνο, και ούτε...), και προφανώς έχω βάλει ψεύτικα στοιχεία και καθόλου φωτογραφίες δικές μου ή της οικογένειάς μου. :beah2
Μανώλης

"the blind are leading the blind are leading the blind"
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προτάσεις”