Γνωρίζει κάποιος για YAESU VX-3R .

Απάντηση
kostasg17
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: 13 Ιουν 2012, 22:37
11
Been thanked: 6 times

Γνωρίζει κάποιος ή ειναι κάτοχος ασυρμάτου YAESU ?
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Φίλε μου ένας κολλητός μου είναι ραδιοερασιτέχνης και τα γνωρίζει αυτά!Τι θέλεις να τον ρωτήσω ακριβώς?
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
kostasg17
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: 13 Ιουν 2012, 22:37
11
Been thanked: 6 times

βασικα ψάχνω το προγραμμά του για να περάσω τα κανάλια εάν μπορούσε να μου το στείλει μέσω κάποιου αρχείου θα ήταν τέλεια ή να μου εδινε τιποτε συχνότητες , τώρα το πήρα και όποια συμβουλή θα ήταν χρήσιμη
ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Ok θα τον ρωτήσω , αυτά εδώ τα έχεις φαντάζομαι!Στα files του έχει κάποια manual..
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
kostasg17
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: 13 Ιουν 2012, 22:37
11
Been thanked: 6 times

Ναι αυτό , απλά ειναι πολύ περίπλοκο
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
12
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Τον ρώτησα και μου είπε ότι δε χρειάζεται πρόγραμμα για να το κάνεις αυτό!Αν θες όμως πρόγραμμα μου είπε πως μπορείς να το αγοράσεις απο την YAESU τη ίδια.

Αλλάμου είπε δε χρειάζεται πρόγραμμα για να το κάνεις αυτό, απλά διάβασε τις οδηγίες!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
kostasg17
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: 13 Ιουν 2012, 22:37
11
Been thanked: 6 times

Το πρόγραμμα κάνει 50 Εύρώ , για να στα περάσει η αντιπρ. και να μην το αγοράσεις θέλει 25 Ευρώ, σύν τα μεταφορικά μιας και δεν είμαι Αθήνα , να στο ξεκλειδώσει που είναι μία άλλη διαδικασία θέλει άλλα 20, βασικά γίνετε με το χέρι αλλά αν θέλεις να βάλεις κάμποσα κανάλια δεν βολευει γιατι δεν εχει αριθμητικα πλήκτρα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Gadget”