Fouzere σαπούνι άγνωστο

Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Ποιοι διαλογοι εχουν χαθει Δημητρη ?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Λοιπόν το συγκεκριμένο έχει λίγο ξύλο(ho wood) που το αισθάνεσαι.
Το wholly kaw είναι πιο ξυλώδες και γλυκερό.
Επίσης υπάρχει ακόμα ένα(που δεν το έχω δοκιμάσει ομως!) το reef point soaps το fougere santal που λένε οτι είναι σαν το toobs sandalwood.

Εγώ στη θέση σου θα πήγαινα στο maggard's θα έπαιρνα το topanga και θα φόρτωνα και 2-3 δείγματα από άλλα fougere.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Άκυρο. Ήρθαν πάλι. Είχαν χαθεί οι απαντήσεις όλων των θεμάτων σε όλες τις κατηγορίες. Ενώ φαινόταν κανονική είσοδος στο φόρουμ με το προφίλ μου κανονικά, η εικόνα ήταν όπως είναι όταν μπαίνει κανείς που δεν είναι μέλος. Έκανα επανεκίνηση τίποτα, αποσύνδεση και είσοδο ξανά και πάλι τίποτα. Και τώρα πριν λίγα λεπτά είναι όλα οκ!

Προστέθηκε μετά από 58 λεπτά 7 δευτερόλεπτα:
Γιώργο σ'ευχαριστώ για την πληροφόρηση. Θα πάρω ένα από τα δύο (topanga - wk fougere bouquet) και θα σε ενημερώσω για εντυπώσεις.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Το συγκεκριμένο δεν το έχω δοκιμάσει [mention]mitsos[/mention] Δημήτρη.

Από Wholly Kaw Premium έχω κρατήσει το Vetililac,και έχω δοκιμάσει κάμποσα,για τα αρώματα τους από αυτά που δοκίμασα βέβαια δεν μου άρεσαν όλα,και τα περισσότερα ήταν μέτριας έντασης,και στο pack και εκτός αυτού,καμιά σχέση δηλαδή με το Nuavia Rossa σε ένταση,το Vetililac είναι από τα ομορφότερα αρώματα που έχω η WK χρησιμοποιεί κάπως μυστήρια blends με fragrance και essential oils και δύσκολα βγάζεις άκρη αν δεν τα δοκιμάσεις σε samples.

Η απόδοσή τους απλά είναι εξαιρετική,πολύ δυνατά σαπούνια,ναί ακριβά θα τα έλεγα και εγώ αλλά,το Vetililac πχ έχει 19$ στα 4oz... :whistle:
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”