Σαπούνι με άρωμα Tabacco

Άβαταρ μέλους
rigell
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 28 Μαρ 2017, 05:18
7
Has thanked: 7 times
Been thanked: 148 times

Γεια σας θα ήθελα αν γίνεται να μου προτείνετε ένα σαπούνι με δυνατό άρωμα tabacco.
Άβαταρ μέλους
Κάβειρος
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 04 Μαρ 2017, 15:08
7
Τοποθεσία: Stuttgart
Has thanked: 126 times
Been thanked: 374 times
Ηλικία: 49

Το tabac original έχει σχετικά δυνατό άρωμα και είναι εξαιρετικό με καλή τιμή.
Καλοί μου άνθρωποι!
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

Κοίτα φίλε μου...
Υπάρχουν αρώματα που είναι καπνός (φύλλο) και άλλα που είναι καπνός(τσιγάρο,τσιμπούκι κ.ο.κ).

Χωρίς να τα έχω δοκιμάσει μερικές επιλογές είναι οι εξείς:

Τσιγάρο,τσιμπούκι κ.ο.κ:Honeybee's-tobacco,Straight Razor Designs-opus X,Mama bears-pipe tobacco(λένε ότι εχει αρκετή βανίλια),wsp-tobacco,local gent-tobacco lounge,razorock-puros tobacco(γενικά δεν είναι και τα πιο δυνατά σαπούνια),phoenix malbolge,van yulay-black cavendish,gingers garden-octavia noir,uncle jons-pipe smoke.

Πράσινα φύλλα καπνού:razorock-santa maria del fiore(έχει και ευκάλυπτο λένε),the shaving shop-tobacco vetiver,tfs-tabacco verde forte(δεν είναι και τα πιο δυνατά σαπούνια),mondial-tabacco verde(όχι και τα πιο δυνατά),shaver heaven-green tobacco(και αυτά όοοχι τέρμα δυνατά σαπούνια),van yulay-durham green,razorock-zi peppino.


Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά αυτά ακούγονται πολύ.
Μπορείς να βρεις δείγματα και να αποφασίσεις ποιο σου κάνει.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
Dr.Takero
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1436
Εγγραφή: 16 Οκτ 2016, 08:04
7
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 6882 times
Been thanked: 7511 times
Ηλικία: 51

Να προσθέσω το Extro - Tabacco το οποίο έχει πολύ δυνατό χειμερινό άρωμα καλή ποιότητα σαν σαπούνι. Επίσης το asl του έχει αντίστοιχο ωραίο άρωμα και μεγάλη διάρκεια. Το βάζεις και σαν κολόνια.
Let the music play
dm14
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: 22 Ιαν 2014, 10:12
10
Has thanked: 108 times
Been thanked: 113 times

+1 για το extro tabacco του οποιου ο συνδυασμος tobacco k leather ειναι ο καλυτερος που εχω μυρισει ποτε. Το σαπουνι επισης εχει παρα πολυ καλες ιδιοτητες με μονο μειονεκτημα οτι ειναι αρκετα μαλακο.
Δημητρης
stergios

catie's bubble... Καλημερα σας! ;)
Άβαταρ μέλους
rigell
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 28 Μαρ 2017, 05:18
7
Has thanked: 7 times
Been thanked: 148 times

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις μάλλον θα τσιμπήσω το extro tabacco.
stergios

Dr.Takero έγραψε:Να προσθέσω το Extro - Tabacco το οποίο έχει πολύ δυνατό χειμερινό άρωμα καλή ποιότητα σαν σαπούνι.
Παρολο που δε ρωτησες κατι αλλο εκτος αππ τα να προτεινουμε αρωμα, καλοκαιρι ερχεται πλεον, καλοπροαιρετα σου το αναφερω riggel.
Θα μπορουσα να πω κ αλλα! Αν μου επιτρεπεις. :-)
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Ας μεινουμε στο αντικειμενο του thread Στεργιο. Αν εχεις προτασεις για καλοκαιρινα αρωματα, ανοιξε ενα νεο thread και ανεφερε τις εκει ωστε να γινει συζητηση.
Εικόνα
stergios

Καλημερα. Μονο αρωματα δεν ειχα σκοπο να προτεινω. :-) Πιστευω πως δε συνηθιζω να βγαινω εκτος θεματος. Για να το πω καλυτερα, ειπα πως θα μπορουσα να πω κ αλλα πραγματα για την επιλογη σαπουνιου, παρολο που ρωτησε ο ανθρωπος τι υπαρχει σε αρωμα καπνου. Γιαυτο ζητησα και την αδεια του.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”