Άγνωστα σαπούνια

Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Δημήτρη δεν μίλαγες νωρίτερα? Από τα εφηβικά μου χρόνια και μετά ακριβώς με τις συναισθηματικές ηλικιακές εκρήξεις ήμουν φαν της λεβάντας σαν άρωμα και η atkinson ήταν το αγαπημένο μου. Και μου έχει μείνει σαν από τις πιο λατρευτές μυρουδιές που την έχω συνδιάσει μέσα μου με ό,τι πιο καλό. Και τη σκοτεινή της πλευρά (αν το εννοώ καλά) ακόμα περισσότερο.
Αλλά μίλησα στον φίλο μου και του είπα για το 88 και τώρα δεν... Να είσαι καλά πάντως και αν μείνω ευχαριστημένος από το 88 θα εντάξω το Oxford & Cambridge στις προσεχείς αγορές.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Σήμερα το πήρα στα χέρια μου και αφού ευχαρίστησα τον διακομιστή το άνοιξα και το μύρισα και ταιριάζει η μυρουδιά με αυτό που είχε πει πιο πάνω ο captain_hx :
captain_hx έγραψε:
Το Νο.88 έχει το εντονότερο και πολυπλοκότερο άρωμα που συνάντησα ποτέ σε σαπούνι, επίσης έχει έντονα "Αγγλικό" χαρακτήρα. Παράγεται από την Valobra για λογαριασμό της Czech & Speake, η οποία μας συστήνεται ως "Luxury British-designed bathing and Lifestyle Company" με σαφή προσανατολισμό στο Luxury και στην υψηλή (ακριβή) Αρωματοποιία.
Όταν έρθει η ώρα του να μπει κάτω από το πινέλο θα πω..
"Aut viam inveniam aut faciam "
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”