Ημερολόγιο Ταξιδίου: "Διψασμένο καγκουρό".

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Φωτογραφίες, ιστορίες, εμπειρίες από τα ταξίδια των μελών μας.
NavalArchitect

@ Wazzaa

Κων/νε, το θέμα ξυράφι, ξυραφάκι και ηλεκτρική ξυριστική μηχανή μπορεί να αναλυθεί σε μεγάλο βαθμό. Υποθέτω πως αν εξετάσουμε το ιατρικό κομμάτι (δέρμα, ανάγκες του, συμπεριφορά αυτού στα χρόνια, κλπ.) αλλά και το κομμάτι του τί μπορεί μακροπρόθεσμα να είναι καλύτερο για το δέρμα (λεπίδα, ηλεκτρική ξυριστική κλπ.) ίσως και να βγει μια άκρη.

Σε όποια περίπτωση όμως, νομίζω πως αυτό έχει συζητηθεί σε άλλα νήματα.

Proraso δεν κοίταξα, δεν είδα, αλλά αν θες ένα και δεν υπάρχει στην Ελλάδα τότε να σου φέρω το Δεκέμβριο που θα πάω Ιταλία...

@ digi

Βασίλη, σεβαστή και πάρα πολύ ενδιαφέρουσα η άποψή σου. Εύχομαι κάποια στιγμή να τα πούμε και από κοντά.
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 31

Εννοείται. Το συγκεκριμένο ASL δεν το έχω βρει πουθενά και κανένας απότι βλέπω. Δεν ξέρω αν έχει κυκλοφορήσει ήδη.
Πάντος αν μέχρι το Δεκέμβρη δεν το έχω βρει κάπου τότε αν δεν σου ήτανε κόπος θα ήθελα να δοκιμάσω και το balm μιας που το lotion είναι φοβερό. ^_^
Για τις ξυριστηκές, ξυράφια κτλ έχεις δίκιο....

:thnx
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
Άβαταρ μέλους
Stam
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 08 Φεβ 2014, 23:24
10
Τοποθεσία: Νέα Υόρκη
Has thanked: 314 times
Been thanked: 209 times
Ηλικία: 33

Πραγματικά απολαυστική και αυθεντική αφήγηση.
Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιέρωσες και μοιράστηκες το ταξίδι σου Κωνσταντίνε!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ταξίδια”