Oral B Vitality

Για όμορφα χαμόγελα!
Άβαταρ μέλους
xristos_metal
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 04 Ιουν 2010, 10:58
13
Been thanked: 15 times

Αν λες τη Ζετα τη ξανθια θα ηθελα πολυ να την αποκτησω, την "αντριλα" του οχι :lachtot . :hystericalbs1 :hystericalbs1
Άβαταρ μέλους
Slur
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3535
Εγγραφή: 26 Οκτ 2010, 13:59
13
Has thanked: 35 times
Been thanked: 148 times

Slur έγραψε:Ωραία αγορά. Κάνε και έναν σχολιασμό όταν την δοκιμάσεις.

Αγαπητοί συντονιστές,
Αυτό το σχόλιο που έκανα στο άλλο νήμα δεν πήγαινε στην οδοντόβουρτσα του φίλου μας του Χρήστου, αλλά στην κρέμα ξυρίσματος του Στέφανου από την εποχή λίγο πριν τον ΒΠΠ. :megagrin





Και τώρα για την οδοντόβουρτσα:
Συγχωρέστε την ασχετοσύνη, αλλά τι καλύτερο έχει από μια απλή οδοντόβουρτσα Χρήστο αυτό το μηχάνημα ; Πρακτικά και αντικειμενικά, όχι τι θεωρητικά διαφημίζει η εταιρεία.
Ευχαριστώ.
εἶς ἐμοὶ μύριοι, ἐὰν ἄριστος ἦι
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Εγώ πάντως που είχα και ηλεκτρική δεν είδα καμιά διαφορά, και γύρισα σε κανονική πάλι...
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
xristos_metal
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 04 Ιουν 2010, 10:58
13
Been thanked: 15 times

Η διαφορα ειναι η μερα με τη νυχτα. Και εγω τις σνομπαρα αρχικα αλλα κανει πολυ καλυτερη δουλεια σε σχεση με την απλη. Εμενα μου εδωσε την αισθηση οτι πηγα στον οδοντιατρο,οχι μονο κατα τη διαρκεια της χρησης,αλλα και μετα νιωθεις πιο καθαρισμενα τα δοντια και κυριως τα ουλα. Εκει νομιζω ειναι η μεγαλη διαφορα.ΓΙα 80-90 ευρω που εχουν τα αλλα μοντελα δεν ξερω αν αξιζει, αλλα για 15 ευρω που τη πηρα ειναι μια χαρα.
Άβαταρ μέλους
Iasonas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 3663
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2012, 14:34
11
Has thanked: 830 times
Been thanked: 2604 times
Ηλικία: 30

Και εγω εχω βαλει στο ματι την vitality, οταν "χαλασει" η pulsar λεω να την χτυπησω.

Δημητρη η καθε λαβη ποσο καιρο σου κρατησε και ενα φορτισμα ποσο βουρτσισματα σου εβγαζε;
Το Ιασονας με Ο
Απάντηση

Επιστροφή στο “Στοματική υγιεινή”