"Μπούκωμα" μηχανής

hiddenite
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 01 Ιαν 2022, 18:28
2
Has thanked: 21 times
Been thanked: 109 times

Έτσι ακριβώς. Σιγά σιγά όπως το είπες. Σειρά τώρα έχει να βρω τα καλύτερα για μένα σαπούνι κρέμες κτλπ
Άβαταρ μέλους
zanxion
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: 27 Μάι 2021, 10:05
2
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 333 times
Been thanked: 341 times
Ηλικία: 51

Οι Gillete King C έχουν ένα σχεδιαστικό ελάττωμα ή μάλλον από τη μάνα τους δεν είναι τόσο αποτελεσματικές όσο άλλες μηχανές. Όταν την κλείνεις με την λεπίδα μέσα, δεν υπάρχει καθόλου κενό ώστε όταν την τινάζεις στο νερό ή όταν την βάζεις κάτω από τρεχούμενο νερό να φύγει το ότι έχει μαζέψει. Στην "συλλογή" μου έχω και αυτήν που την χρησιμοποίησα ελάχιστα και τώρα απλά λυπάμαι να την πετάξω, και την άλλη φτηνή την Wilkinson πεταλούδα. Από αυτές, η Wilkinson είναι μακράν καλύτερη, δεν μπουκώνει ποτέ. Δική μου συμνβουλή, παράτα την και πάρε κάτι άλλο και καλύτερο. Αν επιμένεις στις οικονομικές αυτής της κατηγορίας πάρε την Wilkinson. Με ότι αφρό και να τη βάλεις δεν θα στομώσει ποτέ.
“Whenever I feel the need to exercise, I lie down until it goes away.”
― Paul Terry
hiddenite
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 01 Ιαν 2022, 18:28
2
Has thanked: 21 times
Been thanked: 109 times

stratri1 έγραψε: 27 Ιαν 2022, 23:41 Ωραίος. Σιγά σιγά θα ανακαλύψεις και άλλα υπέροχα στο ΠΞ.
Καλή συνέχεια.
Όπως το είπες. Απλά σε πολλά πράγματα θεωρώ καλύτερα να στα εξηγεί κάποιος που ξέρει με διάλογο. Το διάβασμα είναι άμεσο αλλά ο διάλογος έχει άλλη χάρη.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις αρχαρίων”