(Άλλη) μια βοήθεια στον αρχάριο!

Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10587
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26588 times
Been thanked: 26078 times

Φώτη, το να συνεχίσουμε να συζητάμε σε ένα νήμα που ανοίχτηκε για άλλον σκοπό (που ζητήθηκε η βοήθεια για κάποιες επιλογές στο ξεκίνημα) και να γεμίσουμε 5 σελίδες σχολιάζοντας θέματα που ανήκουν σε άλλες κατηγορίες, πχ πινέλο, κρέμες, σαπούνια κλπ, δεν βοηθάει τα μέλη που μας διαβάζουν και αυτούς που θα ακολουθήσουν στο να βγάλουν άκρη. Όλοι μας όταν παίρνουμε κάτι καινούργιο το γράφουμε στο νήμα "Τι πήρα-ήρθε σήμερα" αλλά τα σχολιάζουμε στα σωστά νήματα τα επιμέρους ζητήματα.

Αν θέλεις να μιλήσουμε για το 1305, αν δεν έχουμε νήμα άνοιξε ένα νήμα να το σχολιάσουμε εκεί. Για την Jermyn και το WMF, έχουμε νήματα να τα πούμε εκεί. Για το στρώσιμο του πινέλου, επίσης υπάρχει νήμα.

Γενικότερα, δεν είναι δικό μας προνόμιο να ανοίγουμε νήματα, αν δεν υπάρχουν ανοίξτε εσείς. Το παρόν δεν έχει να προσφέρει κάτι άλλο. Και θα παρακαλέσω να μην συνεχιστεί άλλο η κουβέντα εδώ.
Άβαταρ μέλους
george644
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 475
Εγγραφή: 16 Ιαν 2016, 10:49
8
Has thanked: 3247 times
Been thanked: 2784 times

aris22 έγραψε:Πριν αγοράσεις κάποια καινούργια μηχανή, γνώμη μου είναι να δοκιμάσεις oπωσδήποτε τις Feather με την DE89 . Γίνεται άλλη μηχανή , μεταμορφώνεται κυριολεκτικά. Στο δικό μου το δέρμα τουλάχιστον είναι ο καλύτερος συνδιασμός.
Αυτο που ειδα εγω με το Polsilver.Συμφωνω απολυτα.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το ξύρισμα”