Δυνατά αρώματα και με διάρκεια...

Απάντηση
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

το βρήκα εδώ.... καλή τιμή έχει νομίζω...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Apostolos την 11 Ιαν 2013, 15:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Ενσωμάτωση συνδέσμου - Apostolos (κανονικά έπρεπε να διαγραφεί)
Άβαταρ μέλους
zouve
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 02 Ιαν 2013, 13:01
11
Τοποθεσία: Αγία Βαρβάρα
Has thanked: 59 times
Been thanked: 111 times
Ηλικία: 39

έχει πάρει κανείς τίποτα από αυτό το κατάστημα λέει Hong Kong ότι είναι σωστά;
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Σωστά.

Έχει ψωνίσει πολύς κόσμος, είναι αξιόπιστο.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2710
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 1671 times

το συγκεκριμένο το βρήκα και σε ελληνικά μαγαζιά και διαδικτυακά..π.χ νότος
για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα όμως...Εικόναάλλο ένα πολύ ωραίο άρωμα κλασσάτο το έχω δοκιμάσει γιατί διάβασα τα καλύτερα μου άρεσε δεν μπορώ να πώ να και κάποιοι μπορεί να το βρούν λίγο υπερβολικό...
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
GrPsycho
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 10:39
11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

zouve έγραψε:έχει πάρει κανείς τίποτα από αυτό το κατάστημα λέει Hong Kong ότι είναι σωστά;
ναι αγοράζω συχνά... έχω πλέον 10% έκπτωση... αξιόπιστο, κάποιες φορές σου σπάει τα νεύρα το Ταχυδρομείο με τις αποστολές αλλά τι να κάνουμε..
Άβαταρ μέλους
zouve
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 02 Ιαν 2013, 13:01
11
Τοποθεσία: Αγία Βαρβάρα
Has thanked: 59 times
Been thanked: 111 times
Ηλικία: 39

τώρα που θα ιδιωτικοποιηθούν και αυτά θα δουλεύουν ρολόι !!!
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2710
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 1671 times

αφού μπορείτε να πάρετε από ελλάδα με παρόμοια τιμή ποιος ο λόγος να πάρετε από χόνγκ κονγκ?
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
TeO_25
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013, 09:57
11

Α έχει σελίδα και στο φμπ? Δε το ξερα! Θα της το πω της δικιάς μου να το ελέγξει!!! Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
natnat
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2148
Εγγραφή: 12 Οκτ 2012, 00:26
11
Has thanked: 2486 times
Been thanked: 4538 times
Ηλικία: 47

Έχω αρκετά αρώματα και γενικά δεν κρατάνε πάνω μου.
Επίσης επειδή είναι γεμάτα συνθετικά υλικά που κατηγορούνται για πολλά πολλά προβλήματα υγείας βάζω 2-3 ψεκασμούς στη μπλούζα.

Σε διάρκεια ψηφίζω το Αmen του mugler που αν και όχι πολύ αγαπημένο, είναι τόσο ιδιαίτερο που το έχω πάρει για τις ανάλογες στιγμές. Το μωβ joop είναι πολύ πολύ βαρύ και μόνο χειμωνιάτικο, αλλά πρέπει να υπάρχει στο ράφι κάθε μανιακού συλλέκτη. Το μπλέ του όμως δηλ το joop jump είναι πολύ φρέσκο και γλυκό για άνοιξη καλοκαίρι.

Να συμπληρώσω στα δυνατά και ιδιαίτερα, το θαλασσινό ελαφρώς ξυλώδες και φρέσκο, σταματημένο εδώ και χρόνια Horizon του Guy Larosse. To βρίσκουμε πανεύκολα και πάνφτηνα από ebay και τα strawberry fragranceX.
Εικόνα

Επίσης ένα ιδιαίτερο άρωμα αγαπημένο μου και πολύ επίσημο και αρρενωπό είναι το Ferre for Men. Πιο γλυκόπικρο από το αγαπημένο The one (δεν μοιάζουν), αλλά δείχνει και πολύ ψαγμένο. Πολλά κομπλιμέντα από γυναίκες με αυτό!
Εικόνα

Και φυσικά το κλασικό D&G pour Homme πάντα κλασάτο χειμώνα καλοκαίρι και αρκετά ανθεκτικό στο χρόνο ζωής πάνω μας.
Παναγιώτης

Ηλίαααα! Ριιίχτο!!!
Γιώργος.
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 96
Εγγραφή: 20 Δεκ 2013, 00:03
10
Has thanked: 67 times
Been thanked: 23 times
Ηλικία: 49

Ένα άρωμα που έχει, είτε φανατικούς φίλους είτε φανατικούς εχθρούς (εγώ είμαι από τους πρώτους!) είναι το TERRE D'HERMES..

Μεγάλης διάρκειας έντονο άρωμα, spicy με νότες ξύλου και μπαχαρικών. Αποπνέει μια αίσθηση πολυτέλειας και χλιδής (κοπέλα που το μύρισε μου είπε "φέρνει στο μυαλό λιμουζίνες, ακριβά ρούχα και γενικά lifestyle άλλης.. κατηγορίας!"). Φυσικά υπάρχουν και αυτοί που το θεωρούν too much.. Μόνο η δοκιμή σε κάποιο κατάστημα θα μας πει με ποιους είμαστε!

Εικόνα
Ή δίδαξε, ή μάθε, ή φύγε...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”