Έκλεισα 1 χρόνο στο ΠΞ

sperman
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: 26 Σεπ 2014, 22:15
9
Has thanked: 336 times
Been thanked: 190 times

ρε παιδια, πολυχρονοι ολοι σας, να τα εκατοστησετε!!!! :D
Άβαταρ μέλους
evaggelos1971
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: 19 Μάι 2015, 11:41
9
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Πυλαία
Has thanked: 941 times
Been thanked: 421 times
Ηλικία: 53

Πολύ ωραίο Κωνσταντίνε :thnx , υγεία και μεράκι να έχουμε να γράφουμε για χρόνια πολλά :megagrin
Το τίμημα αυτών που κατέχουν την γνώση, είναι να ζουν έκπτωτοι......
Evaggelos
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Χρόνια Πολλά Κώστα !!! :happybday :smilie_bad_87

:megagrin
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
desperado
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1437
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2014, 23:22
9
Has thanked: 3820 times
Been thanked: 4323 times

Σήμερα κλείνω και εγώ ένα χρόνο στο φόρουμ και στο παραδοσιακό ξύρισμα. Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για τη βοήθεια που μου δώσατε για να μάθω να ξυρίζομαι σωστά. Ιδιαίτερο ευχαριστώ στον φίλο μου Διονύση (dpatiris) που με εισήγαγε στον κόσμο του παραδοσιακού ξυρίσματος. Δεν θα ξεχάσω το θερμό καλωσόρισμα του συγκαπνιστή Ηλία και του συμπολίτη Φώτη. Ευχαριστώ τον digibill γιατί αυτός είναι ο ηθικός αυτουργός...
Κάνοντας την αυτοκριτική μου, θα πω οτι έχω πάρει από το φόρουμ πολύ περισσότερα από ότι έχω δώσει. Μακάρι να γνώριζα περισσότερα πράγματα για το αντικείμενο ώστε να τα μεταδώσω και εγώ σε νεότερους συνξυριστές.
Επίσης, υποθέτω οτι έχω πικράνει αρκετούς φίλους κατά καιρούς με τα γραφόμενά μου. Δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου. Η πρόθεσή μου ήταν να εκφράσω ελεύθερα τη γνώμη μου, σε ένα φόρουμ που παρέχει αυτή τη δυνατότητα. Οι απόψεις δεν ταυτίζονται πάντα, τουλάχιστον στις ελεύθερες κοινωνίες.
Και κάτι πιο προσωπικό: Ανεβάζω στροφές εύκολα. Κατεβάζω στροφές πιο εύκολα. Δεν κρατάω κακίες. Στο τέλος της ημέρας μου αρκεί να σκέφτομαι καλοξυρισμένους φίλους.
Και εις άλλα έτη με υγεία παιδιά!
Θοδωρής

"Keep your friends close, but your enemies closer" - The Godfather
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Χρόνια Πολλά Θοδωρή :happybday :happybday ! Να τα εκατοστήσεις !

Σα πολλά χρονιάρικα δε μαζεύτηκαν :hystericalbs1 ; Θα σας πάω στο 0-6 να παίξετε :megagrin .
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
gstefanoudis
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 16 Μάι 2014, 16:40
10
Has thanked: 252 times
Been thanked: 214 times
Ηλικία: 49

Ηλίας έγραψε: Σα πολλά χρονιάρικα δε μαζεύτηκαν :hystericalbs1 ; Θα σας πάω στο 0-6 να παίξετε :megagrin .
Γι' αυτό εγώ δεν έγραψα σ' αυτό το thread...Εικόνα
Γιώργος

"Η πέτρα, το σίδερο, το ατσάλι, δεν αντέχουν. Ο άνθρωπος όμως, αντέχει."
Νίκος Καζαντζάκης
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Καλησπέρα σας και καλή εβδομάδα σε όλους...

Με αφορμή το παραπάνω post του Θοδωρή, διαπίστωσα ότι και εγώ έχω κλείσει χρόνο στο forum μας, και μάλιστα από 22 Ιουνίου...

Θα μου πείτε τώρα το είδες; ναι παιδιά τώρα...!!!,αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ,βλέπεται μεσολάβησαν κάποια πράγματα τον τελευταίο καιρό που δεν γινόταν να μην με επηρεάσουν...

Θυμάμαι πριν ένα χρόνο που μπήκα δειλά την πόρτα του forum,αλλά και γεμάτος χαρά,με όλα αυτά τα ωραία πράγματα που διάβαζα, αφού διψούσα-ω πάντα για άγνωστα πεδία που ξετυλίγονται μπροστά μου και γύρω μου,έτσι πέρασε ένας χρόνος,έμαθα πολλά και διάφορα για το ΠΞ αλλά και όχι μόνο,και αυτό το χρωστάω σε εσάς όλους...

Εγώ δεν υποθέτω,είμαι σίγουρος ότι απογοήτευσα και πίκρανα πολύ κόσμο,σαφώς και δεν το ήθελα-γνώριζα διαφορετικά δεν θα το έκανα ποτέ,θέλω να ζητήσω και συγνώμη σε όλους αυτούς που άθελά μου στεναχώρησα,και να πω πως δεν κρατώ ποτέ κακία σε κανέναν,ότι και να μου κάνει,ότι και να μου πει,κάθε πρωί που ξυπνάω για μένα είναι μια καινούργια ημέρα,σε αυτήν πιάνομαι, και αφήνω πίσω όλα τα παλιά,κάθε μέρα ξεκινάω από την αρχή,με πίστη και ελπίδα ότι σήμερα θα τα πάω καλύτερα...

Αν δεν είσαστε εσείς τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά,για σκεφτείτε το λίγο,εγώ στον ένα χρόνο που είμαι εδώ έβαλα 12 άτομα στο ΠΞ έφτιαξα σαπούνια-lotion-κρέμες,και βοήθησα και άλλους ανθρώπους,και όλα αυτά έγιναν από εσάς,γιατί όπως το σκέφτομαι απλά,
δεν είμαι εγώ αλλά ΕΜΕΙΣ... :megagrin


!!!...Να είστε όλοι καλά...!!!
Πάντα φιλικά Αντώνης
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 32

Χαίρομαι και για ολους σας!!!! Να τα εκατοστησουμε!!!!
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17334 times

Happy birthday to ya all!
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
sperman
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: 26 Σεπ 2014, 22:15
9
Has thanked: 336 times
Been thanked: 190 times

το κατω ειναι ολα τα λεφτα.


ρε macho και εσυ βρουτε;;;;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”