Dr Selby

Άβαταρ μέλους
andreop
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1561
Εγγραφή: 28 Οκτ 2020, 19:08
3
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα
Has thanked: 11963 times
Been thanked: 12381 times
Ηλικία: 48

Κι εγώ δεν νομίζω να στέλνουν Ευρώπη. Σαν επιλογές αποστολής είχε περιοχές της Ουρουγουάης
Παναγιώτης
Άβαταρ μέλους
qsplan
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1403
Εγγραφή: 08 Φεβ 2022, 19:21
2
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 6756 times
Been thanked: 5540 times
Ηλικία: 57

Βλέπω κι εσύ μιλάς άπταιστα τα Ουρουγουανικα... :D :D :D
:ty .'. Κώστας .'. ένας vintage έφηβος :thankyou
Visita Interiora Terrae Rectificando Invenies Occultum Lapidem
Άβαταρ μέλους
andreop
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1561
Εγγραφή: 28 Οκτ 2020, 19:08
3
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα
Has thanked: 11963 times
Been thanked: 12381 times
Ηλικία: 48

Το καλό είναι ότι ξέρω ισπανικά :D
Παναγιώτης
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

foxtrot έγραψε: 20 Σεπ 2022, 12:43
Για το αν στέλνουν Ευρώπη, μάλλον πρέπει να τους στείλεις mail και να ρωτήσεις. Το βλέπω δύσκολο, Το site είναι μόνο στα Ισπανικά.
Αν έστελναν Ευρώπη πιστεύω θα είχε και Αγγλική version.

Είναι αλήθεια ότι δεν το πρόσεξα, δεν υπάρχει αγγλική γλώσσα και δεν έχουν την επιλογή άλλων διεθνών νομισμάτων, ούτε καν το δολάριο ΗΠΑ.
Η όμορφη πλευρά του πάθους μας για το ξύρισμα είναι όταν ένα σαπούνι ξυρίσματος που θα θέλαμε δεν μας κάνει να κοιμόμαστε τη νύχτα και ψάχνουμε τον ιστό για έρευνα από όλο τον κόσμο. :D
Προσπαθώ να ψάξω αλλού ακόμα κι αν είναι δύσκολο εγχείρημα.
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2710
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2651 times
Been thanked: 1671 times

Εδώ το είχε και στέλνει παγκόσμια λένε σε ξένα forum και μάλλον για αυτό και άδειασε.
αλλά μια έρευνα βρήκα ενα μαγαζί Ουρουγουανών στην Αμερική που στέλνει και παγκόσμια και μάλιστα η Ελλάδα είναι στις χώρες που αν κάνεις παραγγελία 70$ έχει δωρεάν μεταφορικά. Πράγμα που σημαίνει οτι αν πάρει κάποιος 4 DR Selby δεν πληρώνει μεταφορικά. Αν κάνετε ομαδική είμαι μέσα παρότι το έχω.
Το μαγαζί είναι αυτό:

https://quenuncafalte.com/collections/cremas-curativas
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 21 Σεπ 2022, 04:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλώ να ενσωματώνεις τα link σε κάποια λέξη. Το πως γίνεται αυτό μπορείς να το δεις στις συχνές ερωτήσεις στην υπογραφή μου. Φιλικά, Αντώνης.
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
maetsos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2020, 00:11
3
Τοποθεσία: Βανκούβερ
Has thanked: 3669 times
Been thanked: 2119 times

Είχα παραγγείλει από 'κει, το Que Nunca Falte.
Δεν μου στέλναν ούτε μήνυμα επιβεβαίωσης. Μετά από 3 περίπου βδομάδες απάντησαν στα μυνήματα, είχε λέει πρόβλημα στην παραγγελία.
Με ρώτησαν αν θέλω τα λεφτά πίσω ή να προχωρήσει στην αποστολή. Τους λέω αποστολή, και σε λίγες μέρες μου λένε δυστυχώς δε γίνεται, θα σας επιστρέψουμε τα λεφτά.

Κρίμα γιατί το έχω καημό αυτό το σαπούνι, για κάποιο λόγο μου έχει κολλήσει από τότε που το πρωτοείδα στον Freedberg
Μακάρι όποιος προσπαθήσει να σταθεί πιο τυχερός
Δημήτρης
Άβαταρ μέλους
andreop
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1561
Εγγραφή: 28 Οκτ 2020, 19:08
3
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα
Has thanked: 11963 times
Been thanked: 12381 times
Ηλικία: 48

@maetsos Αφού δεν μπόρεσες ούτε εσύ Δημήτρη να το παραγγείλεις που βρίσκεσαι στον Καναδά, μάλλον είναι αδύνατον να το προμηθευτεί κάποιος εκτός ΗΠΑ ή Ουρουγουάης.
Παναγιώτης
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

rhtoras έγραψε: 20 Σεπ 2022, 22:54 αλλά μια έρευνα βρήκα ενα μαγαζί Ουρουγουανών στην Αμερική που στέλνει και παγκόσμια και μάλιστα η Ελλάδα είναι στις χώρες που αν κάνεις παραγγελία 70$ έχει δωρεάν μεταφορικά. Πράγμα που σημαίνει οτι αν πάρει κάποιος 4 DR Selby δεν πληρώνει μεταφορικά. Αν κάνετε ομαδική είμαι μέσα παρότι το έχω.
Το μαγαζί είναι αυτό:

https://quenuncafalte.com/collections/cremas-curativas

Αριστος!!!
Τα δεκαεπτά δολάρια μου φαίνονται λίγο κόστος ακόμα και για ένα πολύ περιζήτητο σαπούνι, ωστόσο αν υπάρχουν αγοραστές εδώ στο φόρουμ που ενδιαφέρονται για μια ομάδα αγορών, μπορεί να σκεφτώ να συμμετάσχω στην αγορά και να μοιραστώ το κόστος.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους. :ty
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Άβαταρ μέλους
andreop
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1561
Εγγραφή: 28 Οκτ 2020, 19:08
3
Τοποθεσία: Πτολεμαΐδα
Has thanked: 11963 times
Been thanked: 12381 times
Ηλικία: 48

Έκανα σήμερα και μια ερώτηση στον ιδιοκτήτη του anticatura, αν ίσως σκέφτεται για μελλοντική διάθεση του Dr. Selby από το κατάστημα του και περιμένω απάντηση.
Παναγιώτης
Άβαταρ μέλους
lozioditalia
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 25 Ιαν 2021, 08:10
3
Has thanked: 122 times
Been thanked: 927 times

@andreop Ενημερώστε μας τι απαντά ο κύριος της Anticatura, το ελπίζω ειλικρινά στη θετική του απάντηση.

Από τότε που ανακάλυψα αυτό το σαπούνι, το σκέφτομαι και είμαι ενθουσιασμένη ενθουσιασμένος που το έχω. :mrgreen:
Κρυφό περιεχόμενο
This board requires you to be registered and logged-in to view hidden content.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Κρέμες και σαπούνια ξυρίσματος”