Το νέο μου wow σαμπουάν!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10718 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Έχοντας δοκιμάσει αρκετά άλλα σαμπουάν είχα κατασταλάξει στο ένα και μοναδικό sanex.
Συνήθως το έβρισκα στην άκρη άκρη των ραφιών σχεδόν κριμένο σε σχέση με τα άλλα σαμπουάν.
Τον τελευταίο καιρό μάλιστα όλο και ποιο δύσκολα το έβρισκα.
Σαν αποτέλεσμα, αναγκάστηκα να αγοράσω ένα νέο σαμπουάν.
Έχοντας αποκλείσει τα σαμπουάν που γνώριζα ότι θα μου δημιουργήσουν πρόβλημα αποφάσισα να αγοράσω το head & sholders "for men".
Τελικά μπορώ να πω ότι είμαι έκπληκτος, γιατί δεν περίμενα ότι θα μου άρεσε τόσο πολύ, μάλιστα ήμουν σίγουρος ότι δεν θα έκανε ή ότι δεν θα μου άρεσε.
Έτσι με μεγάλη χαρά λέω ότι ο αντικαταστάτης του sanex είναι το head & sholders.
Να και οι λόγοι...

1ον Πάρα πολύ ευχάριστο άρωμα (τουλάχιστον αυτή η "έκδοση" του σαμπουάν, για τις άλλες θα γράψω αργότερε μιας και σκοπεύω να της δοκιμάσω όλες).
2ον Το σαμπουάν είναι μάλλον πολύ συμπυκνωμένο μιας και με αρκετά μικρή ποσότητα κάνει έναν πλούσιο αφρό, όταν λούσεις δε τα μαλλιά για δεύτερη φορά δεν θα χρειαστείς παραπάνω από την μισή ποσότητα από την προηγούμενη φορά.
3ον Έχει πάρα πολλές "εκδόσεις" οπότε είμαι σίγουρος πως αν δεν σου αρέσει το άρωμα που έχεις τώρα θα βρεις ένα να σου αρέσει.

Αυτά τα λίγα.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Για προϊόν supermarket καλό είναι…. :mrgreen:
Όμως πλέον δεν πατάω στα συγκεκριμένα sections των Supermarket. Φυσικά προϊόντα only!
Όταν έχω χρόνο θα κάνω ένα review των προϊόντων μπάνιου που χρησιμοποιώ, καθώς εχω και εκεί τρέλα αντίστοιχη με το ξύρισμα…
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7391
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11318 times
Been thanked: 10718 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Από την στιγμή που μου αρέσει αυτό που βρήκα και δεν έχω καμία αρνητική παρενέργεια είπα να το γράψω...

Δεν είμαι "ακόμα" τόσο τρελαμένος γενικά ούτε με το ξύρισμα, απλά μου αρέσει η διαδικασία και το αποτέλεσμά του, όπως και ο χρόνος που αφιερώνω ξεχνώντας ότι σκοτούρες έχω.
Θεωρήστε το σαν ένα μικρό review ενός προϊόντος.
Το οποίο κατά την άποψή μου για προϊόν υπεραγοράς είναι πάρα πολύ καλό!
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

andreas έγραψε:Από την στιγμή που μου αρέσει αυτό που βρήκα και δεν έχω καμία αρνητική παρενέργεια είπα να το γράψω...

Δεν είμαι "ακόμα" τόσο τρελαμένος γενικά ούτε με το ξύρισμα, απλά μου αρέσει η διαδικασία και το αποτέλεσμά του, όπως και ο χρόνος που αφιερώνω ξεχνώντας ότι σκοτούρες έχω.
Θεωρήστε το σαν ένα μικρό review ενός προϊόντος.
Το οποίο κατά την άποψή μου για προϊόν υπεραγοράς είναι πάρα πολύ καλό!
ναι ρε εννοείται, πλάκα κάνω.... ;)
αλλωστε έχω βρεί και στα Super Market διαμάντια!
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Καθαριότητα και περιποίηση σώματος και μαλλιών”