118 και 400!

Εφημερίδες! Έκτακτο παράρτημα!
Εφημερίιιιδεεεες!!!!
Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2708
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2012, 16:12
11
Has thanked: 2646 times
Been thanked: 1669 times

και γω για αυτό γράφτηκα..για να προσφέρω όσο μπορώ και να ξέρετε έχω κόψει τα πολλά με τα φόρουμς..
θεωρώ πως κάτι ξέρω και άρα κάτι θα μάθει κάποιος από μένα..ειδικά στο θέμα μαγαζιών..εδώ έχω βρεί στη λάρισα μπουτικ crabtree and evelyn και παίρνω τα Nomad 9 ευρώ!!! :dance3
όλο και άλλοι θα έχουν να προσφέρουν κάτι...
https://unchained-gnu.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Όλοι όσοι συμμετέχουν προσφέρουν κάτι.
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26271 times
Been thanked: 25719 times

Μετά από 1 ακριβώς χρόνο, κοιτούσα τα νούμερα που έδωσε ο Στέφος και χαμογέλασα αυθόρμητα. Πέρσι τέτοια ημέρα ήμασταν 400 συνολικά και είχαμε 118 νέα μέλη σε σχέση με το 2011, φέτος οι εγγραφές των νέων μελών έχουν διπλασιαστεί, ενώ αριθμούμε 633 μέλη. Το σημαντικότερο κατ' εμέ είναι ότι πολλαπλασιάστηκαν τα ενεργά μας μέλη, πλέον δεν περιμένει το forum τα 20 μέλη που γράφανε παλαιότερα για να στηριχθεί, είναι πενταπλάσιος ο αριθμός των ενεργά συμμετεχόντων φίλων μας. Οι εμπειρίες δε έχουν αυξηθεί, σε σημείο που δεν έχει τίποτε να ζηλέψει το forum αυτό από τα αντίστοιχα του εξωτερικού. Το έχω δε ξαναεπεί, σε ποιότητα και σοβαρότητα μάλλον υπερέχουμε σε σχέση με πολλά από αυτά. Και η πορεία συνεχώς ανοδική. Και αυτό οφείλεται σε σας, αυτή είναι η δύναμη του forum.

Είναι καλό να ρίχνουμε ματιές προς τα πίσω, όταν σχεδιάζουμε το μέλλον. Είναι ένα κομμάτι της ιστορίας του χώρου αυτού και παράλληλα ένα μέτρο σύγκρισης για την μέχρι τώρα πορεία μας. Και νομίζω ότι είμαστε σε καλό δρόμο.

Σχεδιάζοντας λοιπόν το μέλλον, μόνο καλά πράγματα μπορώ να "δω". Επεξεργαζόμαστε καθημερινά διάφορες ιδέες, σενάρια, projects στο παρασκήνιο, γιατί εσείς μας δίνετε την δύναμη να συνεχίσουμε και μας "αναγκάζετε" να μην επαναπαυόμαστε. Είμαστε ανοιχτοί σε καινούργιες προτάσεις, ιδέες και ότι νομίζετε ότι θα μπορούσε να βελτιώσει την κοινότητά μας.

Ευχαριστούμε ακόμη μια φορά για την παρουσία και την συμμετοχή σας.


Με εκτίμηση,

Αντώνης
Mods Team
Άβαταρ μέλους
Kostas1979
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2013, 13:51
10
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times

Τo forum αυτό, δεν έχει τίποτα να ζηλέψει από το B&B. Τουναντίον θα έλεγα, έχει πλούσια θεματολογία, ενεργά και έμπειρα μέλη, αν και δεν θα έβλαπτε λίγο παραπάνω attendance. Μπράβο στην διαχειριστική ομάδα. Μην ξεχνάτε ότι είμαστε μια χώρα των 10εκ, σε αντίθεση με τις ΗΠΑ των 320. Συγχαρητήρια σε όλους σας. Χαίρομαι πολύ που ανήκω σε αυτήν την κοινότητα.
Amat Victoria Curam
Άβαταρ μέλους
yiannischris
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5371
Εγγραφή: 22 Μαρ 2013, 09:22
11
Τοποθεσία: Patras
Has thanked: 8965 times
Been thanked: 17780 times
Ηλικία: 58

Δεν έχουμε να ζηλέψουμε τίποτε από άλλες κοινότητες του εξωτερικού συκρίνοντας πάντα την μικρή μας Ελλάδα.Συγχαρητήρια σε όλους σας. Χαίρομαι πολύ που και εγώ ανήκω σε αυτήν την κοινότητα.

:thnx :hellas
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

Kostas1979 έγραψε:αν και δεν θα έβλαπτε λίγο παραπάνω attendance.
Κώστα ενδιαφέρον το σχόλιο σου, μπορείς να το αναπτύξεις και να εξηγήσεις την οπτική σου;
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Ισως εννοει οτι πολλοι γραφονται και το ξεχνανε..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

Μου φάνηκε οτι το έγραψε για τα έμπειρα μέλη. Ενδιαφέρον γιατι και μια ανάλυση που είχα κάνει έδειξε οτι έχουμε περισσότερες απαντήσεις ανά μέλος αλλά λιγότερα θέματα.
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26271 times
Been thanked: 25719 times

Αυτήν την στιγμή έχουμε 76490 δημοσιεύσεις, 2971 topics και 633 μέλη συνολικά. Δηλαδή σχεδόν 121 δημοσιεύσεις ανά μέλος και σχεδόν 5 topics ανά μέλος. Είναι προφανές ότι η συμμετοχή του κάθε μέλους στα αποτελέσματα αυτά δεν είναι η ίδια, κάποιοι συμμετέχουν περισσότερο, κάποιοι λιγότερο, πολλοί καθόλου. Όσο μπορεί ο καθένας μέσα στις άλλες υποχρεώσεις του.

Στο χέρι μας είναι λοιπόν φίλε Κώστα να αλλάξουν τα νούμερα αυτά και για πολλούς άλλους λόγους. Ένας σημαντικός είναι ότι όσο πιο πολλά θέματα έχουμε, τόσες περισσότερες οι πιθανότητες να πέσει κάποιος πάνω μας από κάποια αναζήτηση (όπως έγινε με τους περισσότερους από εμάς εδώ μέσα). Γιαυτό και ζητάμε παρουσιάσεις, σχολιασμό, συμμετοχή.
Άβαταρ μέλους
Kostas1979
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 412
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2013, 13:51
10
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times

Stefanos έγραψε:Ισως εννοει οτι πολλοι γραφονται και το ξεχνανε..
Δεν θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα !!!!!!

Βαρέθηκα να γράφω στα Αγγλικά, σε ξένα forum που ουδεμία σχέση έχουν με την Ελλάδα. Θέλω Ελληνικό forum, να μιλάω την γλώσσα μου, με ανθρώπους της ίδιας νοοτροπίας και κουλτούρας. Το Men's Only το έμαθα πρόσφατα και θέλω να βάλω το λιθαράκι μου να ανέβει στις πρώτες θέσεις.

Ευχαριστώ την Διαχειριστική Ομάδα και όλα τα μέλη.

Κώστας
Amat Victoria Curam
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα σχετικά με το φόρουμ”