holders για shavette

Απάντηση
Giorgos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 28 Ιουν 2012, 00:32
11
Has thanked: 5 times

Παιδιά καλημέρα και καλως σας βρήκα.Διαθέτω μια shavette και θα ηθελα αν ξέρει καποιος φίλος να με βοηθήσει σχετικα με το που θα μπορούσα να βρω στην Ελλάδα το σετάκι με τα 3 πλαστικά (Κοκκινο,κιτρινο,πράσινο) τα οποία συγκρατούν τα ξυραφάκια στο σώμα της μηχανής.Μιλάω για αυτα εδω
http://www.classicshaving.com/catalog/i ... 286134.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

O λόγος για τον οποίο δεν τα παραγγέλνω μεσω νετ και ξένης χώρας,είναι γιατι θέλουνε να μου χρεώσουν την πιστωτική και εχω ενα "θέμα" με αυτα.Θέλω αντικαταβολή εγω.Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας
Άβαταρ μέλους
Πάνος
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1898
Εγγραφή: 24 Ιαν 2012, 09:43
12
Τοποθεσία: Κέρκυρα
Has thanked: 157 times
Been thanked: 425 times

Ενημερωτικά Γιώργο να σου πω πως μπορείς να πάρεις από μια τράπεζα μια προπληρωμένη κάρτα και το θέμα σου τελειώνει εκεί.

Δυστυχώς η κάρτα είναι απαραίτητο εργαλείο γιατί οι επιλογές μέσω ιντερνετνετ είναι ατελείωτες και βρίσκεις ότι θες.
Ταπεινοφροσύνη είναι η ντροπή που νοιώθεις όταν λες στους άλλους πόσο υπέροχος είσαι.
Άβαταρ μέλους
Fotakas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 17:49
12
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 4911 times
Ηλικία: 41

Γιώργο καλώς όρισες, αν και για τα καλωσορίσματα, υπάρχει άλλο μέρος.

Τις σαβέττες αυτές τις έχει και ο Ξένος. Μπορείς να του κάνεις ένα τηλέφωνο ή να περάσεις απο εκεί, αν είσαι Αθήνα και να τον ρωτήσεις εαν τα διαθέτει ή μπορεί να σου τα φέρει.
Όσο κι αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά
Πάντα πάντα θα 'ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει.

(Ο.Ε.)
Giorgos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 28 Ιουν 2012, 00:32
11
Has thanked: 5 times

Οκ παιδιά θα το ψάξω στον Ξένο και θα σας ενημερώσω.Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
Giorgos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 28 Ιουν 2012, 00:32
11
Has thanked: 5 times

Προς ενημέρωση ολων...Μίλησα με εναν κύριο απο την εταιρία "ΞΕΝΟΣ" και προς μεγάλη μου λύπη δεν μπόρεσε να καταλάβει για ποιο πράμα του μίλαγα επι 10 λεπτά,και τελικά αναγκάστηκα και τα παρήγγειλα απο ξένο site κι ο θεός βοηθός.Παντως κρίμα γιατι ο τύπος μου λεγε οτι αυτο που ψάχνω δεν υπάρχει και προσπαθούσε να με πείσει οτι στη βασική συσκευασία της dovo shavette υπάρχει ακόμα ενα holder το οποίο λέει είναι για να κάνεις styling και περαν απο αυτο,δεν κυκλοφορεί τίποτα αλλο στην αγορα...αχχαχαχα οτι να ναι!!!
Άβαταρ μέλους
iogi
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 4992
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2010, 10:31
13
Τοποθεσία: Αθήνα - Αμπελόκηποι
Has thanked: 22274 times
Been thanked: 7781 times
Ηλικία: 67

Καλώς ήρθες!
Εκτός από τα holder θα πρέπει να προμηθευτείς και τις κατάλληλες λεπίδες, αυτές ή αυτές.
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10546
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26273 times
Been thanked: 25719 times

Καλωσόρισες και από εμένα Γιώργο.

Δυστυχώς αυτό που ζητάς είναι πολύ εξειδικευμένο για την ελληνική αγορά και ως προϊόν και ως γνώση. Ήθελα να στο πω από την αρχή ότι τζάμπα παιδεύεσαι να το βρεις εδώ, θα κατέληγες σε e-shop anyway. Καλή διαμονή και πάλι και καλές δημοσιεύσεις.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Shavette - Το μαχαίρι με τα ανταλλακτικά ξυραφάκια”