Διάδοση φόρουμ

Εφημερίδες! Έκτακτο παράρτημα!
Εφημερίιιιδεεεες!!!!
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Παιδες, περα απο τις οποιες προσπαθεις κανουμε οι 3 εγχρωμοι, σιγουρα υπαρχουνε μεγαλυτερα περιθωρια. Μιληστε με φιλους και συγγενεις σας για το φορουμ, αλλωστε δεν ασχολουμαστε μονο με το ξυρισμα, παρα το γεγονος οτι το μερος του classic shaving κανει το 99% της κινησης αυτη την στιγμη. Καλεστε φιλους, καντε προπαγανδα στη δουλεια σε συναδελφους, διαδωστε το πραγμα. Να μεγαλωσει η κοινοτητα. Αν δεν ειναι μεγαλη η κοινοτητα, καπου θα ερθει το ζενιθ και μετα τελος. Σε 12 μερες κλεινω 5 μηνες εδω, και αισθανομαι πολυ ομορφα. Οχι λογω της ιδιοτητας μου εδω, αλλωστε με.. στιγματισαν χωρις να με ρωτησουν.. χαχα

Οπως και να εχει, οταν ηρθα το φορουμ μετρουσε 25 μελη. Σημερα εχουμε 76 καταγεγραμμενα μελη. Σε 5 μηνες γραφτηκαν 3 φορες περισσοτερα μελη αποτι απο τον Ιανουαριο του 2009 που ανεβηκε η σελιδα! Τι εγινε? Προπαγανδα φιλοι μου. Καπως ετσι επεσε στην αντιληψη σας το φορουμ και το βρηκατε, γραφτηκατε και τωρα βγαζετε αλλα γουστα! Ο οποιοσδηποτε μπορει να γραψει και να προσφερει κατι, να το κανει! Κανεις απο εσας δεν εχει κανενα γνωστο στην Κυπρο για παραδειγμα? Χτυπηστε ενα τηλεφωνο.. Ή σε αλλο μερος? Μελη στο γκρουπακι μας στο Facebook γινατε? Καπου καποια πραγματα μας ανοιγονται και μας προσφερονται μονο με μερικα κλικ. Ή ενα τηλεφωνηματακι μεταξυ φιλων. Αλλωστε δεν αναγκαζεται κανεις να πληρωσει για να γινει μελος (αυτο θα ερθει πιο μετα.. Εικόνα χαχα πλακα κανω.. Μονο τις ψυχες σας θελουμε, οχι τα λεφτα σας.. χεχε)

Λοιπον.. Βοηθηστε για να βοηθηθητε.. Μεσα απο μια μεγαλη και δυνατη κοινοτητα μπορουμε να αναπτυξουμε τις ιδεες μας και να τις μεταφερουμε..

Περιμενω αποψεις σας...

Φιλικα

Στεφος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
andreas
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 7381
Εγγραφή: 20 Ιαν 2009, 15:49
15
Τοποθεσία: Nederlands
Has thanked: 11137 times
Been thanked: 10624 times
Ηλικία: 45
Επικοινωνία:

Moccahead έγραψε: αλλωστε με.. στιγματισαν χωρις να με ρωτησουν.. χαχα

Αυτό έλειπε να σε ρωτάγαμε!!! :lol:
ἐξ ὄνυχος τὸν λέοντα
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Παράλληλα εγώ θα ήθελα να πω, σε όλους διαβάζουν αλλά δεν γράφουν, είτε μέλη είτε επισκέπτες, να αφήσουν τους ενδοιασμούς τους και να μας μιλήσουν, να ανταλλάσσουν απόψεις και να μην φοβούνται να ρωτάνε αλλά και να σχολιάζουν τα πάντα.
H ανδρική περιποίηση μπορεί να είναι ταμπού, αλλά είμαι σίγουρος ότι όλοι θα ήθελαν να ξέρουν τι πιστεύουν άλλοι άντρες για ένα προϊόν πριν το δοκιμάσουν.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
JohnnyBlade
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1407
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2010, 20:16
13
Τοποθεσία: Μεγαρα
Has thanked: 38 times
Been thanked: 19 times
Ηλικία: 43

εγω το εχω γραψει σε 2 φορουμ ως τωρα και θα το αναφερω οπου αλλου μπορω.
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Οκ.. Ποιοι απο εσας ειναι στο facebook? Εχετε γινει μελη του γκρουπ? Εχετε καλεσει κοσμο στο γκρουπ και στο φορουμ?


..........
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Aris
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2071
Εγγραφή: 04 Ιαν 2010, 12:46
14
Τοποθεσία: Χαλάνδρι, Αθήνα
Has thanked: 34 times
Been thanked: 48 times
Ηλικία: 46

Για τσεκαρετε και τα MSN Groups

αληθεια υπαρχουν ακομα?
My Ammo
Μηχανή: Edwin Jagger DE89L
Πινέλα: Boar Omega 10018, 10048, 2x10065, Edwin Jagger pure badger
Κρέμες: Body Shop Maca Root, Nivea
Σαπούνια: Valobra, Mama Bear Lavender
Λοσιόν: 4711, Floid Suave
Balm: Body Shop Maca Root
Άβαταρ μέλους
zamc
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 942
Εγγραφή: 11 Οκτ 2010, 09:19
13
Τοποθεσία: Βριλήσσια - Αττική
Has thanked: 17 times
Been thanked: 37 times
Ηλικία: 47

minorguitarist έγραψε:Παράλληλα εγώ θα ήθελα να πω, σε όλους διαβάζουν αλλά δεν γράφουν, είτε μέλη είτε επισκέπτες, να αφήσουν τους ενδοιασμούς τους και να μας μιλήσουν, να ανταλλάσσουν απόψεις και να μην φοβούνται να ρωτάνε αλλά και να σχολιάζουν τα πάντα.
H ανδρική περιποίηση μπορεί να είναι ταμπού, αλλά είμαι σίγουρος ότι όλοι θα ήθελαν να ξέρουν τι πιστεύουν άλλοι άντρες για ένα προϊόν πριν το δοκιμάσουν.
Από εμένα δε νομίζω να έχεις παράπονο! Εδώ και 3-4 μέρες που γράφτηκα σας έχω τρελάνει στις ερωτήσεις! :(

Πέρα απο την πλάκα θα κάνω κι εγώ ότι μπορώ. Μιά καλή ιδέα είναι να χρησιμοποιούμε το link του forum ως υπογραφή στα email που στέλνουμε σε φίλους και γνωστούς καθημερινά. Η υπογραφή στο εμαιλ βγάζει μάτι και την βλέπει εύκολα ο άλλος!
OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,
ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.
M.GANDHI
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Όσοι απο εσάς είστε μέλη σε διεθνή forum μπορείτε να βάλετε στην υπογραφής σας το forum μας, αφού γράψετε ότι είναι Ελληνικό. Σχεδόν όλοι πρίν έρθουν εδώ θα περάσουν απο τα διεθνή. Δείτε την δική μου υπογραφή.

http://badgerandblade.com/vb/member.php?u=7398

http://www.straightrazorplace.com/forum ... tolos.html

P.S. Ακόμη και αν δεν γράφετε, και απλά παρακολουθείτε, έχει νόημα, καθώς κάποιοι μπορεί να ψάξουν για Έλληνες και να μπουν στο προφίλ σας.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Στο Β&B θελει login :iirre
Στο γερμανικο αδερφο φορουμ εχω την ιδια με εδω υπογραφη.. Λιγο πολυ ξερουν οτι ειμαι Ελληνας..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Δορυφέρων
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: 13 Δεκ 2010, 17:51
13
Has thanked: 46 times
Been thanked: 147 times
Ηλικία: 57

Εκτος απο την υπογραφη μας σε οποιοδηποτε αλλο forum ειμαστε μπορουμε να βαλουμε το link στο προφιλ μας.
Ολο και καποιος θα ψαξει για εμας ιδιως αν ειμαστε ενεργα μελη κι εκει στα ενδιαφεροντα θα δει για το forum.
Μπορουμε στο καθε μαγαζι για ξυριστικα που παμε να λεμε οτι "διαβασα στο Men's Only οτι εχετε αυτο το σαπουνι και ...." ωστε να ακουγεται στην πιατσα το ονομα.
Βεβαια καλο ειναι να προσπαθεις να φερεις μελη μα ακομη πιο καλο ειναι να κρατησεις και αυτα που εχεις.
«ΟΥΚ ΕΙΘΙΣΤΑΙ ΤΟΙΣ ΕΛΛΗΣΙ ΠΡΟΣΚΥΝΕΕΙΝ»

Blog: http://ksyrisma-shaving.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα σχετικά με το φόρουμ”