Τι άλλα ενδιαφέροντα έχετε;

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Τεστ για τα νεα μελη μας.

Ποιο ηταν το το νικ μου οταν εγινα μελος στο φορουμ??

:megagrin .οΟ(νιαχνιαχνιαχ)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Loizos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: 01 Οκτ 2011, 19:04
12
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Moccahead
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

Αυτα σε ο,τι αφορα την προστασια προσωπικων δεδομενων σε αυτο το φορουμ... :beah2 :megagrin
Εικόνα
NavalArchitect

Φωτογραφία, ταξίδι με οτιδήποτε ταξιδεύει με υψηλή ταχύτητα (αεροπλάνο, αυτοκίνητο, τρένο), διάβασμα και συγγραφή σε Ελληνική ή Αγγλική γλώσσα.
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10561
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26414 times
Been thanked: 25884 times

Καταρχήν Στέφο έχεις δώσει διαπιστευτήρια (κοινώς μαλώματα :megagrin ) με το nick Moccahead και σε άλλα forum (myphone, bmwfans, 4 τροχοί, adslgr κα πολλά) προσπαθώντας να τους πείσεις για το πξ, οπότε μάλλον άτοπο το ερώτημά σου!

Για να επιστρέψω στο νήμα μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια και το διάβασμα, κατά 99% όμως ιστορικά βιβλία και ιδιαίτερα της νεότερης ελληνικής ιστορίας (περίοδος από 1900 και μετά).
Άβαταρ μέλους
boltsis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2962
Εγγραφή: 19 Απρ 2011, 23:33
13
Τοποθεσία: Λάρισα
Has thanked: 366 times
Been thanked: 320 times

Αυτοκίνητα, καφές espresso ,τένις , και γυναίκες!
Dovo Silver Steel Prima, Joseph Allen & Sons Sheffield ,C.V Heljestrand Ringdove Νο55,Dubl Duck Satinedge,Thomas Turner & Co,Thiers-Issard Spartacus "dreadnought",Frederick Reynolds Sheffield
Mercur 34c, Merkur Futur Gold
Ηλίας
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10561
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26414 times
Been thanked: 25884 times

Ηλία αυτό το τελευταίο μάλλον μας ενώνει όλους! :megagrin
Άβαταρ μέλους
Stefanos
Καθηγητής Ξυρίσματος
Καθηγητής Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 9900
Εγγραφή: 14 Ιουν 2010, 10:28
13
Τοποθεσία: [ Mering ]
Has thanked: 212 times
Been thanked: 1189 times
Ηλικία: 49
Επικοινωνία:

boltsis έγραψε: [...] γυναίκες!
wolfy έγραψε:Ηλία αυτό το τελευταίο μάλλον μας ενώνει όλους! :megagrin

Αν και το θεμα δεν με απασχολει (μιας και εχω βρει τη μια και μοναδικη γυναικα που με ενδιαφερει), θα ηθελα να επιστησω την προσοχη ολων. Κατι που εμεις θεωρουμε νορμαλ, δεν ειναι δεδομενο οτι το θεωρουν ολοι, παιρνοντας σαν αρχη αυτο που εμεις θεωρουμε δεδομενο. Με σεβασμο προς την διαφορετικοτητα του καθενος, θα προτεινα ειδικα σε κατι τετοιο να μην γενινκοποιουμε. Ειδικα αυτο ειναι ενα ευαισθητο προσωπικο θεμα, και μπορει καποιος να θιχτει.

Ακουγεται (διαβαζεται) κουφο αυτο που γραφω, δεν ειναι συσταση, αλλα ειναι η προσωπικη μου αποψη (γιαυτο και το μηνυμα παραμενει με αυτο το χρωμα, και οχι με το χρωμα που χρησιμοποιω οταν κανω μια παρεμβαση), και δεν περιμενω να γινει αποδεκτη απο ολους... Απλα, ζωντας σε μια πολυπολιτισμικη κοινοτητα, οπου καποια πραγματα βλεπονται κατω απο μια αλλη οπτικη γωνια, μια κοινωνια που ειναι πιο απελευθερωμενη, εχω διακρινει, οτι ο καθενας μας ειναι διαφορετικος και οτι αυτο που εγω θεωρω δεδομενο, δεν ειναι δεδομενο οτι το θεωρει και καποιος αλλος σαν τετοιο. Ειδικα στο θεμα της σεξουαλικοτητας, το οποιο στην Ελλαδα ειναι ταμπου (δεν θελω να παρω το μερος κανενος, θελω να προφυλαξω οποιον αισθανθει αμυνομενος, διαβαζοντας καποιες γραμμες) παρα το γεγονος οτι τα ΜΜΕ εχουνε γεμισει με "περιεργους" (με την εννοια οτι δεν ξερουν τι ειναι και τι θελουν και το παιζουνε τρελιτσα).

Τα ελληνικα ΜΜΕ ειναι αλλωστε κατι το οποιο θα πρεπει να αποφευγεται, εκτος και αν εχει συμφωνησει κανεις με τον εαυτο του και συμμετασχει σε προγραμμα εθελοντικης αποβλακωσης! :megagrin



Φιλικα
Στεφος
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Loizos
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: 01 Οκτ 2011, 19:04
12
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Stefanos έγραψε: Αν και το θεμα δεν με απασχολει (μιας και εχω βρει τη μια και μοναδικη γυναικα που με ενδιαφερει),
+1
Stefanos έγραψε: Τα ελληνικα ΜΜΕ ειναι αλλωστε κατι το οποιο θα πρεπει να αποφευγεται, εκτος και αν εχει συμφωνησει κανεις με τον εαυτο του και συμμετασχει σε προγραμμα εθελοντικης αποβλακωσης! :megagrin
+10000000
Άβαταρ μέλους
Apostolos
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6359
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 14:06
15
Has thanked: 1394 times
Been thanked: 652 times
Επικοινωνία:

Παντως Στέφανε τα παιδιά δεν πρόσβαλαν κανέναν. Ο μεν Ηλίας είπε την προσωπική του άποψη ενώ ο Αντώνης έχει βάλει το μάλλον. Αλλά και να μην το έβαζε, πάλι θα μιλούσε για την πλειοψηφία, δεν χαρακτήρισε κανέναν.
Νow Τhat Υou Αre Α Μan, Shave Like One.
or
Grow A Beard
(growing a beard doesn't mean you have to be ungroomed)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”