Μικρά πράγματα της μέρας που μας τσατίσανε!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Nomad
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 923
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2015, 17:19
8
Has thanked: 6648 times
Been thanked: 3263 times

Και οι υπόλοιποι ιστορικοί 'εθνοπατέρες', στο επίπεδο του Ρουβά ήταν... Όλα ανάποδα σ' αυτή τη χώρα. Ούτε ενα πράγμα δεν έχει γίνει σωστά.
Νίκος
sperman
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: 26 Σεπ 2014, 22:15
9
Has thanked: 336 times
Been thanked: 190 times

παιδια ο ρουβας εκανε και κανει πολυ καλα την δουλεια του, ας εκαναν και οι υπολοιποι ετσι στην δουλεια τους και τωρα δεν θα ειχαμε αυτα τα χαλια
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

o σακη ο ρουβας ειναι ενας απο μας! :D :
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Ιατροί ! Όχι όλοι ! Αυτοί.. οι ακαλλιέργητοι. Οι ανίδεοι. Οι παπαγάλοι χωρίς αντίληψη. Οι είρωνες.
Λάθη από ένα υπέρμετρο εγώ .
Και δε μπορείς να τους πείς και τίποτα. Γιατί είναι ιατροί και αυτοί ξέρουν. Αλλά δε ξέρουν και σε ποιόν να το πείς ;!
Οι νοσηλεύτριες τους ξέρουν. Οι διευθυντές τους, τους ξέρουν.
Μα και όταν αποδείξεις το δίκιο σου, πάλι δε μπορείς να πεις " στα 'λεγα εγώ ". Δε ξέρεις ! Δεν είσαι ιατρός !
Αυτοί ξέρουν !
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Yiannis67
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 18 Ιαν 2017, 10:15
7
Has thanked: 73 times
Been thanked: 112 times

Έρχεται ο ταχυδρόμος το πρωί παραλαμβάνω την αλληλογραφία όλα καλά κι όλα ωραία κι ήταν και φρεσκοξυρισμένος. :D Βγαίνω κατά τις δέκα για τις εξωτερικές δουλειές και από συνήθεια πέφτει το μάτι μου στο γραμματοκιβώτιο, κάτι είχε μέσα. Μπα, :doh: σκέφτομαι, αφού την πήρα την αλληλογραφία… ανοίγω και βλέπω ένα ντιβιντί χύμα μέσα χωρίς ούτε συσκευασία είτε καν μια ζελατίνα ούτε τίτλο ένα γραμμένο ντιβιντί από του σούπερ μάρκετ... :think: Ωχ, ψυλλιάστηκα… το κοιτάω δεν είχε ούτε δαχτυλικά αποτυπώματα ούτε τίποτα. Ένα ντιβιντί από το πουθενά σκέφτηκα. :spam Γυρίζω το βάζω στο κομπιούτερ… βίντεο. Αμάν αποκαλύψεις … το περνάω για ιούς, καθαρό… ωχ και ήρθε η ώρα να το τρέξω μουδιασμένος τι θα δω. :dp Και τι βλέπω λέτε ρε παίδες; :omg

Τίτλος : Γέρων Σάββας Λαυριώτης Διακοπή.
Υπότιτλος: Εβραϊσμός και τεχνολογία τα όπλα του σατανά.
ΟΚ δεν πήγα παρακάτω. :angry-cussingblack: Το πέταξα αηδιασμένος και πήγα στην δουλειά μου, έχασα χρόνο κι είχα αργήσει. :angry-banghead: Οι άνθρωποι ζουν χίλια πεντακόσια χρόνια πίσω άκα τζιχαντιστές. :angry-tappingfoot:
Απ’ ό,τι μπορώ να θυμηθώ, δεν υπάρχει ούτε μια λέξη στα Ευαγγέλια που να επαινεί την ευφυΐα.
Bertrand Russell
Άβαταρ μέλους
Fotakas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 17:49
12
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 4911 times
Ηλικία: 41

...Εβραϊσμός και τεχνολογία τα όπλα του σατανά...
Αλλά παρόλα αυτά, σε DVD η "κατήχηση"...!

Ούτε χαρτί, ούτε πάπυρος!
Όσο κι αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά
Πάντα πάντα θα 'ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει.

(Ο.Ε.)
Yiannis67
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 18 Ιαν 2017, 10:15
7
Has thanked: 73 times
Been thanked: 112 times

fotakas αυτό σκέφτηκα κι εγώ κάποια στιγμή κι έχει και ονομασία στην ψυχιατρική το φαινόμενο αλλά δεν ξέρω πως ακριβώς το λένε. σχιζο-κάτι; διπολο-κάτι; Δεν ξέρω ακριβώς αλλά μου είχε αναφέρει κάτι κάποτε ένας φίλος ψυχίατρος σε μια παρόμοια περίπτωση με ηλεκτρικές καμπάνες και μεγάφωνική.
Απ’ ό,τι μπορώ να θυμηθώ, δεν υπάρχει ούτε μια λέξη στα Ευαγγέλια που να επαινεί την ευφυΐα.
Bertrand Russell
Άβαταρ μέλους
Sitalkas
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: 28 Νοέμ 2016, 00:28
7
Has thanked: 677 times
Been thanked: 790 times

Ενοχλούμαι αν κάποιος κλείσει βιαστικά την πόρτα του ασανσέρ και φύγει αντί να με περιμένει να μπω κι εγώ.
μια ξούρα την ημέρα, τη γενειάδα κάνει πέρα
Άβαταρ μέλους
nik16v
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1234
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2013, 08:46
10
Has thanked: 8866 times
Been thanked: 3947 times

Μαθηματικά 1ης Δημοτικού.
Ξεχάστε την Ελενίτσα, τη Μαρία, τη Γεωργία.....
Το παράδειγμα είναι με την Μπόνα !!!
Το Υπουργείο θεώρησε ότι το πιο γνωστό/κοινό όνομα στην Ελλάδα του 2017 για το βιβλίο των μαθηματικών της 1ης είναι.....η Μπόνα!
Άβαταρ μέλους
dimitris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4142
Εγγραφή: 08 Μάι 2012, 09:04
11
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 149 times
Been thanked: 1807 times
Ηλικία: 47

Γιάννη χαζομάρα έκανες που το έβαλες το DVD στον υπολογιστή. Αυτά τα πετάμε όπως είναι στα σκουπίδια, και αν θέλετε να μάθετε γιατί, ψάξτε για Stuxnet.
Ερασιτέχνης σαπωνοποιός
Συχνές ερωτήσεις για το φόρουμ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”