Καζαμίας Mens-Only-2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Wazzaa
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1226
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2014, 17:55
9
Τοποθεσία: Αθήνα Γαλάτσι
Has thanked: 795 times
Been thanked: 1061 times
Ηλικία: 31

Καζαμίας Mens-Only-2015

Το συγκεκριμένο θέμα το είχε φτιάξει πέρσι ο Κωνσταντίνος εδώ. Για αυτό λοιπόν πήρα τον αέρα και προσπάθησα 1-2 μέρες για να φτιάξω και εγώ κάτι παρόμοιο.
Αν κάποιος μέλος που το αναφέρω, βρίσκει την πλάκα μου "τραβηγμένη", θα παρακαλούσα να το αναφέρει στους moderators και αυτοί με την σειρά τους να βγάλουνε το συγκεκριμένο κομμάτι από το κείμενο. Απλά να ξέρετε ότι ο στόχος του κειμένου είναι για να κάνω πλάκα όχι για να θίξω κάποιον....

Απρίλιος 2015

Ο Ιάσονας χαίρεται γιατί μετά από τόσο καιρό καταφέρνει να βρει ένα φίλο «μουσάτο» στο Forum. Φήμες λένε ότι τον έφερε ο ίδιος εδώ για να αισθάνεται καλύτερα.

Στο forum των Μουσάτων-only έδωσαν εντολή σε δύο κατασκόπους μέσα στο δικό μας forum να μειώσουνε τα μέλη μας. Η αποστολή είχε κωδική ονομασία Proraso Domenica και το σχέδιο ήτανε να αναγκάσουνε τα μέλη να ξυριστούνε με Proraso. Η αποστολή εξετελέσθη διότι πολλά μέλοι ήτανε αυτά που πέσανε στην παγίδα και σφάχτηκαν με τα συγκεκριμένα προιόντα.

Ο Δημήτρης και ο Ηρακλής γίνανε διαχειριστές. Το σχόλιο όλων «σιδεροκέφαλοι», το σχόλιο του Μάχου?
- Απόλαψη Ασούμε.

Ο Στέφανος βήχει όλη την ώρα για τον Ηρακλή, και μετά την νίκη εναντίον της ΑΕΚ, βήχει ακόμα περισσότερο, περιμένοντας σχόλιο μου. Εγώ δεν του κάνω το χατίρι και κάνω τον Κινέζο (ή Ιάπωνα λόγο κολλήματος μου με την Feather) περιμένοντας τη Ρεβάνς στο ΟΑΚΑ.

Ο Ηλίας σχολιάζει σε κάθε προϊόν που βλέπει και δεν έχει. Πάντα με διαφορετικό τρόπο αλλά πάντα βγάζει το ίδιο νόημα. Το νόημα?
«- Λέτε να πάω να το πάρω?»
Το αποτέλεσμα όλοι το ξέρουμε….

Ο Γιάννης (yiannischris )συνεχίζει να βγάζει φωτογραφίες το καράβι… Το κοινό του Forum ζητάει επιτακτικά να μας δείξει και άλλες φωτογραφίες, κυρίως από το μοναδικό μέρος που δεν έχουμε δει. Ο Γιάννης δήλωσε ότι θα βουτήξει όταν είναι να κάνει υποβρύχιο καθαρισμό υφάλων. Τότε θα βγάλει και φωτογραφίες.
Αποκλειστική φωτογραφία με τον Γιάννη εν δράσει σε προηγούμενο καράβι.

Ο Νώντας ανακαλύπτει ότι το forum έφτασε αισίως στα 1000 μέλη και ο Αντώνης οργανώνει πάρτι. Στο πάρτι ο μοναδικός καλεσμένος είναι ο Νώντας που τελικά δεν πήγε.

O Χάρης μετά από την αναζήτηση της καλύτερης πένας, αποφασίζει να φτιάξει την δική του. Όλοι μένουνε άφωνοι όταν ακούνε ότι στη συγκεκριμένη θα βάλει μελάνι από τον ιδρώτα που καταναλώνει κάθε μέρα στο τρέξιμο. Η ζήτηση είναι μεγάλη και για αυτό ζητάει βοήθεια από τον Νίκο (nik16v) καθώς όπως ο ίδιος σχολίασε
« Ο ιδρώτας του Νίκου είναι γνήσιος ανεξαιρέτως αν προέρχεται από ποδήλατο και όχι από τρέξιμο όπως ο δικός μου. Σας το εγγυώμαι ότι ίδρωσε και εκείνος πολύ για να τον βγάλει.»

Ο Πέτρος (Petros.Mp) παραγγέλνει ένα φορτηγό με σαπούνια Martin de Candre. Δηλώνοντας ότι τα πρώτα 10 που πήρε ήτανε για δοκιμή. Αυτά που έρχονται είναι για Stockάρισμα.

Ο Φώτης(Fotakas) σκέφτεται να ξεκινήσει το τραγούδι στα σοβαρά. Μετά από το «Δανεικά» που τραγούδησε με τεράστια επιτυχία, συνεχίζει να παίζει με τα τραγούδια. Προχθές τραγούδησε το γνωστό σε όλους «Παπαρούνα». Το τραγούδι είχε τεράστια σημασία και πέρναγε τα δικά του μηνύματα.
Ο Φώτης έχει βρεθεί ήδη με 5 manager αλλά όλοι τον αποτρέπουνε γιατί του λένε ότι ο ξυρισμένος δεν έχει πέραση.

Ο Θοδωρής (desperado) συνεχίζει να ψάχνει απεγνωσμένα ατάκες του Forum και να τις βάζει στο αντίστοιχο νήμα. Πολλοί είναι αυτοί που ήδη τον έχουνε πλησιάσει και του τάζουνε σαπούνια και κρέμες για να καταφέρνουνε να μπούνε στο θέμα.
Ο ίδιος δήλωσε « Διψάω για αίμα όπως όλοι μας. Να βλέπω φωτογραφίες στο No cut-No glory και μετά βλέπουμε…»

Ο Γιακουμής βρίσκεται στην εντατική μετά το ξύρισμα με το Bic Body. Οι τεράστιες γρατζουνιές, θυμίζανε το Scarface. Ο ίδιος σκέφτεται μήπως της δώσει μια δεύτερη ευκαιρία….

Μετά από πολύ καιρό αλλά και πολύ κόπο, το σχέδιο για την συλλεκτική πετσέτα του Forum είναι έτοιμο!!!! Την φωτογραφία μου την έδωσε ένας "φίλος" για να έχω την χαρά να την δημοσιεύσω εγώ. Μόλις είδα το σχέδιο, έμεινα έκπληκτος!!! Άξιζε η υπομονή. Θα δείτε το σχέδιο και μόνοι σας εδώ.
Κωνσταντίνος

Όσο πιο πολλά ενδιαφέροντα έχει ένας άνθρωπος τόσο πιο πολύ καλυτερεύει και τον εαυτό του.

Μου αρέσει να φροντίζω ότι αγαπάω.
Κωνσταντίνος 2015
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hystericalbs1 :lachtot :lachtot :hystericalbs1 :th_Laie_67-1 :clap1
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Κλαίω :lachtot :lachtot ! Συνέχισε !
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
yiannischris
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5371
Εγγραφή: 22 Μαρ 2013, 09:22
11
Τοποθεσία: Patras
Has thanked: 8965 times
Been thanked: 17780 times
Ηλικία: 58

Πολύ καλό Κωνσταντίνε !!!!
Γιάννης
Άβαταρ μέλους
Giannis
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2537
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 16:13
15
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 1249 times

Πολύ Καλό !!! Μπράβο !!!!
if you have a great shave you have a great day
sperman
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 651
Εγγραφή: 26 Σεπ 2014, 22:15
9
Has thanked: 336 times
Been thanked: 190 times

Wazzaa έγραψε:Καζαμίας Mens-Only-2015

, θα παρακαλούσα να το αναφέρει στους moderators και αυτοί με την σειρά τους να βγάλουνε το συγκεκριμένο κομμάτι από το κείμενο.

οχι μονο αυτο, εγω θελω να φας και το μπαν που θα σου αξιζει :boeller
Άβαταρ μέλους
Fotakas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 17:49
12
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Has thanked: 1362 times
Been thanked: 4911 times
Ηλικία: 41

Wazzaa έγραψε:Καζαμίας Mens-Only-2015

Ο Φώτης(Fotakas) σκέφτεται να ξεκινήσει το τραγούδι στα σοβαρά. Μετά από το «Δανεικά» που τραγούδησε με τεράστια επιτυχία, συνεχίζει να παίζει με τα τραγούδια. Προχθές τραγούδησε το γνωστό σε όλους «Παπαρούνα». Το τραγούδι είχε τεράστια σημασία και πέρναγε τα δικά του μηνύματα.
Ο Φώτης έχει βρεθεί ήδη με 5 manager αλλά όλοι τον αποτρέπουνε γιατί του λένε ότι ο ξυρισμένος δεν έχει πέραση.
Είχα πει και παλαιότερα κάποια κομμάτια, σε πιο έντεχνο ύφος... :hystericalbs1 :lachtot
Όσο κι αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά
Πάντα πάντα θα 'ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει.

(Ο.Ε.)
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

Απολαψη ασουμε! :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανέκδοτα”