Πρόταση για EDT

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ntasaef4
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 19 Δεκ 2017, 15:08
6
Has thanked: 205 times
Been thanked: 418 times

Καλησπέρα σας, θα ήθελα αν μπορούσατε να μου προτείνετε ένα EDT τώρα για τον χειμώνα, μιας και έχω μπερδευτεί και δε μπορώ να διαλέξω.
Σας δίνω κάποια στοιχεία, ότι μου αρέσουν οι μυρωδιές καπνού, δέρματος, πούρου, ξύλου και γενικά τα γήινα αλλά ταυτόχρονα και τα γλυκά αρώματα. Γενικά μου αρέσουν πολλά γι αυτό είμαι αναποφάσιστος. Ηλικία 36 ετών αν παίζει ρόλο..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Άβαταρ μέλους
ElNavajero
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 839
Εγγραφή: 23 Σεπ 2010, 23:24
13
Has thanked: 567 times
Been thanked: 944 times
Ηλικία: 36

Καλησπέρα. Αν τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα, θα προτείνω σε δερμάτινη μυρωδιά το Dunhill Icon Elite το μαύρο. Μύρισε όμως πριν αγοράσεις. ξέρω ότι το φέρνει το galerie de beaute.
Μάκης

“For those who believe, no proof is necessary. For those who don't believe, no proof is possible” - Stuart Chase, American writer.
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

παίζουν πολλά ρόλο στην επιλογή ενός αρώματος.μπορει κάποιος να σού προτείνει ένα άρωμα που σε αυτόν να ταιριάζει στο δέρμα και την προσωπικότητα του( να δημιουργεί καλή χημεία), και σε εσένα να μην ταιριάζει καθόλου.εγω θα πρότεινα να δοκιμάσεις ο ίδιος.
Η πρόταση μου για το χειμώνα είναι το Aramis.οπως και να χει όμως δοκίμασε αν σου ταιριάζει.
Άβαταρ μέλους
ntasaef4
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: 19 Δεκ 2017, 15:08
6
Has thanked: 205 times
Been thanked: 418 times

Ευχαριστώ για τις προτάσεις, εννοείται ότι θα μυριστούν πριν προβώ σε αγορά, η τιμή @ElNavajero όσο να πεις παίζει το ρόλο της
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”