Βαριά (& ασήκωτα), κλασσικά , αντρικά !!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
panagiotis72
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: 17 Δεκ 2016, 10:44
7
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Has thanked: 1309 times
Been thanked: 1801 times
Ηλικία: 51

Dr.Takero έγραψε:
panagiotis72 έγραψε:
Dr.Takero έγραψε:GUCCI ENVY. Παναγιά βοήθα!
Φοβερο αρωμα ,αξεπεραστο και δυνατα ξεχωριστο...φοβάμαι όμως ότι δεν κυκλοφορει πια.. :think:
Αν είσαι Αθήνα μπορώ να στο δώσω χέρι-χέρι (με τον Κατατζαφέρη :D ).
..Γιατρε καλημερα ...ευχαριστω για την προσφορα σου ,να εισαι καλα.Ευτυχως εχω μεριμνησει και εχω καβατζαρει 2 asl και το αρωμα αρα ειμαι οκ..κρατησε το και αν μελλοντικα χρειαστει τοτε θα πω και εγω στο στυλακι της λεγαμενης του Καρατζαφερη ``σταυρωστε το σταυρωστε το στο χερι σας σηκωστε το...`` :D :D ..Ευχαριστω και παλι.. :thankyou

Added in 4 minutes 35 seconds:
Randyman έγραψε:Thierry Mugler Angel


Εικόνα

Μιλάμε για πολυβόλο, λιποθυμίες από την ένταση του αρώματος στα 2 χιλιόμετρα περιμετρικά σου. Αν τη φορέσει κάποιος καλοκαίρι, εξουδετέρωσε κάθε ζωντανό ον γύρω του.
Φόραγε τη γυναικεία μια κοπέλα που τα είχα παλιαααααά. Είχε ραντίσει ένα αρκουδάκι και μου το είχε χαρίσει. Μυρίζει ακόμα μετά από 10 χρόνια...

Ο πατέρας της φόραγε ΚΟUROS. Την έβαζε στην Αθήνα και την μύριζαν στη Λιβαδειά!
panagiotis1992
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2014, 20:36
9
Has thanked: 173 times
Been thanked: 224 times

Καλημέρα και από μένα στην παρέα. Θέλω πολύ να αγοράσω το Angel Men, μα φοβάμαι πως δεν πολυταιριάζει σε κλασσικούς(ή wannabe κλασσικούς) τύπους σαν εμένα.....Εντούτοις, μου αρέσει πολύ η μυρωδιά του, ενώ στο fragrantica είναι το ανδρικό άρωμα που έχει χαρακτηριστεί ως το πιο "μακροζώϊτο".....Θυμάμαι τον αδελφό μου να την φορά προ δεκαετίας και να τον μυρίζω από 10-15 μέτρα απόσταση, δεν κάνω πλάκα!! Επίσης, θα ήθελα να ζητήσω και κάποιες άλλες συστάσεις που να θεωρείτε αξιόλογες...Σας ευχαριστώ.
giwrghsx2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: 16 Μαρ 2016, 15:11
8
Τοποθεσία: Χανιά
Has thanked: 3 times
Been thanked: 202 times
Ηλικία: 29

Προσωπικα δεν τον αντεχω το ΑNGEL μυριζει θεωρω σαν χαλασμενη υπερβολικα μα υπερβολικα γλυκια καραμελα. .
Άβαταρ μέλους
Randyman
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1257
Εγγραφή: 21 Ιαν 2017, 15:10
7
Has thanked: 2026 times
Been thanked: 1908 times
Ηλικία: 38

Παναγιώτη η Mugler η αντρική είναι κυρίως για χειμώνα και δεν ενδείκνυται σε κλειστούς χώρους. Προκαλεί λιποθυμίες με την κακή έννοια. Τρομερή δύναμη σπάσιμο μύτης χωρίς να έχει να προσφέρει κάτι το ιδιαίτερο. Αφού λες ότι είσαι κλασσικός θα εκτιμήσεις σίγουρα τη farenheit του Dior αλλά και οποιαδήποτε από Bvlgari.

Στάλθηκε από το LT30p μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”