Kenzo Air

Απάντηση
paratairosexthros
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 07 Ιουν 2012, 16:42
11
Has thanked: 3384 times
Been thanked: 5292 times

Με δεδομένο οτι έχει διακοπεί η παραγωγή του(κακώς,κάκιστα κατά την γνώμη μου) και με επίσης δεδομένο οτι πρόκειται για ένα άρωμα μοναδικό και την πιο καλαίσθητη συσκευασία που έχω δει σε άρωμα(θα μπορούσα να αγοράσω μόνο το μπουκαλάκι του,αν υπήρχε τρόπος),και μιας και μπαίνει και η άνοιξη σιγά σιγά ,απευθύνομαι σε όσα μέλη το είχαν κάποτε,τους άρεσε ή εν πάσει περιπτώσει ξέρουν πού μπορεί να υπάρχει ακόμα ή να είναι διατεθειμένοι να πουλήσουν κάποιο δικό τους και να βοηθήσουν.Φυσικά και μπορώ να το πάρω από αρωματοπωλείο,αλλά όπως και να το κάνουμε είναι άλλη αίσθηση να το έχεις με την δική του συσκευασία,μόνο και μόνο για συλλεκτικούς λόγους,ιδίως από την στιγμή που είναι δυσεύρετο.Ευχαριστώ εκ των προτέρων φίλοι μου.
Τα πάντα θα μπορούσαν να είναι εντελώς διαφορετικά.Αλλά,και πάλι,θα είχαν απολύτως την ίδια σημασία.
Άβαταρ μέλους
Blade Runner
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 12 Ιαν 2011, 23:35
13
Τοποθεσία: Καβάλα
Has thanked: 503 times
Been thanked: 372 times
Ηλικία: 46

Από τα καλύτερα που είχα
δυστυχώς δε μπορώ να το βρω
Yiannis67
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 18 Ιαν 2017, 10:15
7
Has thanked: 73 times
Been thanked: 112 times

το φόραγα τα καλοκαίρια αλλά κλαψ καταργήθηκε και το γύρισα στο κενζο γουότερ. Επίσης πολύ καλό!
Απ’ ό,τι μπορώ να θυμηθώ, δεν υπάρχει ούτε μια λέξη στα Ευαγγέλια που να επαινεί την ευφυΐα.
Bertrand Russell
Απάντηση

Επιστροφή στο “Αρώματα”