Ελληνικα online shops

Απάντηση
tem
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 22:49
10
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Ελπίζω να μην ποστάρω σε λάθος θέμα καθώς δεν είναι ακριβώς κωδικός για eshop.

Βρήκα, τις προάλλες, τυχαία στο skroutz κάνοντας αναζήτηση με την λέξη "palmolive" το supersave.gr και ειδικότερα αυτό.

Τελικά αγόρασα 6 κρέμες(=απληστία και ντροπή μου), τα μεταφορικά ήταν 2,30 ευρώ και καθώς τα στείλανε με ACS την επόμενη μέρα ήταν στην πόρτα μου.
Νομίζω πως είναι μια καλή ευκαιρία να αποκτήσει κάποιος την κρέμα palmolive σε λογική τιμή και ειδικά αν δεν τη βρίσκει σε κάποιο κατάστημα στην περιοχή του.

Αυτά, ευχαριστώ πολύ!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 01 Ιαν 2014, 16:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλώ να ενσωματώνεις τα link σε κάποια λέξη. Το πως γίνεται αυτό μπορείς να το δεις στις συχνές ερωτήσεις στην υπογραφή μου. Φιλικά, Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
YMMV
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Δημοσιεύσεις: 825
Εγγραφή: 15 Φεβ 2013, 22:49
11
Has thanked: 998 times
Been thanked: 1110 times

Πολύ καλή η τιμή (1,31 ευρώ) για το συγκεκριμένο προϊόν
Γιώργος
nikos.a

Οντως πολυ καλη τιμη και το συγκεκριμενο προιον ειναι απο τα πολυ καλα του χωρου! Καλα εκανες και πηρες εξι, μην σε απασχολει αυτο. Θα βγαλεις πολυ καιρο μ' αυτες!
tem
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 22:49
10
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Ναι πραγματικά μου έκανε εντύπωση η τιμή και λέω δεν έχω να χάσω κάτι. Στην αναζήτηση βγάζει ως αποτέλεσμα δυο κρέμες Palmolive . Αυτή και αυτή και δεν διέκρινα αν είναι ίδιο ή διαφορετικό προϊόν(αν και έπρεπε να το φανταστώ απο τον κωδικό) έτσι πήρα τρεις και τρεις. Τελικά ήταν το ίδιο και βρέθηκα με έξι.

υ.γ.: Συγνώμη για την λάθος κατηγορία στην οποία πόσταρα και ευχαριστώ για την μεταφορά!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis την 01 Ιαν 2014, 19:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Θα σε ξαναπαρακαλέσω να ενσωματώνεις τα link σε κάποια λέξη, δες και την αιτία επεξεργασίας στο πιο πάνω post σου. Φιλικά, Αντώνης.
Άβαταρ μέλους
sakis64
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: 23 Αύγ 2011, 15:30
12
Has thanked: 94 times
Been thanked: 274 times

tem έγραψε:Ελπίζω να μην ποστάρω σε λάθος θέμα καθώς δεν είναι ακριβώς κωδικός για eshop.

Βρήκα, τις προάλλες, τυχαία στο skroutz κάνοντας αναζήτηση με την λέξη "palmolive" το supersave.gr και ειδικότερα αυτό.

Τελικά αγόρασα 6 κρέμες(=απληστία και ντροπή μου), τα μεταφορικά ήταν 2,30 ευρώ και καθώς τα στείλανε με ACS την επόμενη μέρα ήταν στην πόρτα μου.
Νομίζω πως είναι μια καλή ευκαιρία να αποκτήσει κάποιος την κρέμα palmolive σε λογική τιμή και ειδικά αν δεν τη βρίσκει σε κάποιο κατάστημα στην περιοχή του.

Αυτά, ευχαριστώ πολύ!
..Mόλις είδα το μήνυμά σου στο νήμα και είπα να κοιτάξω το site..Δυστυχώς μου βγάζει μήνυμα ότι έκλεισε επ΄αόριστον...
Άβαταρ μέλους
vanm66
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 2312
Εγγραφή: 15 Σεπ 2010, 13:28
13
Has thanked: 231 times
Been thanked: 348 times

Για δείτε εδώ κι εδώ
Βαγγέλης
Άβαταρ μέλους
Antonis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 10561
Εγγραφή: 15 Δεκ 2011, 20:57
12
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 26414 times
Been thanked: 25885 times

Αυτό το μαγαζί να υποθέσω ότι το ξέρετε, σωστά; Καλά που είναι Αθήνα, θα έκανα μεγάλη ζημιά! :dash
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Νομίζω ο Ηρακλής το ξέρει απ'την καλή 8)
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Άβαταρ μέλους
herco
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 6407
Εγγραφή: 04 Σεπ 2013, 14:12
10
Has thanked: 12159 times
Been thanked: 12133 times
Ηλικία: 53

Ω ναι :-) Και απο οσα συζητησαμε, απο Σεπτεμβρη - Οκτωβρη θα εχει πολυ νεο πραμα.
Εικόνα
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

Ηρακλή πες του να φέρει και τον τίγρη, φίλε ;)
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Συλλογές link”