Όχι άλλο τζιν...

rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Αγαπημένος εξοπλισμός: Άμα γράψω δε θα Φτάσουν οι χαρακτήρες.Η merkur 15c και οι personna τρώνε την περισσότερη χρήση.
Has thanked: 2478 times
Been thanked: 1483 times

Δημοσίευση από rhtoras »

Τελευταία δημοσίευση της προηγούμενης σελίδας:

Λοιπόν επειδή το βρήκα τυχαία και ψώνισα πρόσφατα στο συστήνω...
yoox.com
Έχει δωρεάν μεταφορικά και πουλάει ποιοτικά ρούχα.Από άγνωστες μάρκες μέχρι και τα επώνυμα.
Οι τιμές μη σας ξεγελάνε.Όλα είναι 100% επώνυμα.Εγώ π.χ πήρα με extra κουπονάκια diesel παντελόνι 28€ και τσέκαρα τον κωδικό γνησιότητας και ήταν ΟΚ.
Απλά έχει περσινά και προπέρσινα μοντέλα.
Άπειρα μεγέθη και το κυρότερο,σχέδια και υφάσματα.
αυτό
είναι κάτι που ψάχνεις να υποθέσω?
linux-user.gr Βάλτε linux που είναι δωρεάν, ελαφρύ και κάνει ο,τι θέλετε.
oneirofono.gr Το καλύτερο e-steki.

Φυσικά δε θέλω να ξεμείνω από: gillette κρέμα ξυρίσματος και oldspice asl.

Άβαταρ μέλους
KnightRider
Νήπιο
Νήπιο
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Δημοσίευση από KnightRider »

Τα τζίν εαν είναι σκουρόχρωμα (κατα προτίμηση σκουρο μπλε) κ όχι σκισμένα - ξεβαμμένα, πιστευω αποτελουν μια αξιοπρεπη λυση στην γκαρνταρομπα.

Τα κοτλε εαν κ καλά παντελόνια, φθίρονται γρήγορα και φαίνεται το φάγωμα-λιώσιμο στις "γραμμες" του κοτλέ(φύση του υφάσματος), ιδιαίτερα σε γόνατα κ ανάμεσα στα μπούτια.

Τα τσίνο πολύ καλή επιλογή, βέβαια δεν ξέρω κατα πόσο αποτελούν καλή λύση σε κρύες μέρες.

Για μένα βαμβακερό παντελόνι τις ζεστές μέρες (τσίνο ναι) κ ένα ωραίο παντελόνι μάλλινο ή μίξ μαλλί για τις κρύες μέρες του χειμώνα.

Επίσης το παρακάτω για διευκόλυνσή σας (σιδέρωμα "κουστουμάτων" παντελονιών, βλέπε μαλλί ή μίξ μαλλί)

https://www.realmenrealstyle.com/ironin ... ers-guide/
(*) Κάθε άποψη στηρίζεται σε προσωπικές εμπειρίες κ σε καμία περίπτωση δεν θέλει να προσβάλλει ή να αμφισβητήσει κανένα μέλος.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Καθημερινό”