Alcolado glacial vs fine snake.

Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Με ένα ουδέτερο και "άσηπτο" ελαφρύ άρωμα που περνάει αμέσως και πολύ μα πολύ μέντα. Απίστευτη παγωμάρα και αν βάλεις λίγο περισσότερο και πας ψηλά στα μάγουλα μερικές φορές προκαλούνται δάκρυα. Νομίζω ότι στον τομέα αυτόν είναι κορυφή. Επίσης βγάζουν και σαπούνι fine/snake που όμως δεν υπάρχει Ελλάδα. Μόνον εδώ το έχω βρει
Είναι off topic το σαπούνι εδώ αλλά έτσι αναφέρθηκε περισσότερο επειδή έχουν το ίδιο όνομα και το ίδιο menthol.
"Aut viam inveniam aut faciam "
Άβαταρ μέλους
Tony
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 2496
Εγγραφή: 22 Ιουν 2014, 05:42
9
Τοποθεσία: Μικρό Σπίτι στο Λιβάδι
Has thanked: 23190 times
Been thanked: 13865 times

Το snake bite πάντα κατά την γνώμη μου είναι το χειρότερο όλης της σειράς (όνομα και πράμα)...
Τα Fine είναι από τα αγαπημένα μου,τα τιμώ όλα,πλήν αυτού,όμως παιδιά μην τα βάζουμε όλα μαζί σε ένα...

Τα Fine περιέχουν όλα menthol και με πολύ ωραία διαχείριση μάλιστα,η εξαίρεση είναι το snake bite που ξεφεύγει της διαχείρισης,και το οποίο αναφέρεται ως after shaving Tonic,τα υπόλοιπα είναι classic after shave.
Εκτός θέματος
Όσο για τα σαπούνια Fine με απογοήτευσε ο Ολλανδός,ως προς την σύνθεση,και όχι τις ιδιότητες,
που είναι αρκετά καλές.
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”