Κι όμως, χαλάνε και τα υγρά after shave

mantilas
Δημοτικό
Δημοτικό
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: 10 Φεβ 2016, 16:07
8
Has thanked: 242 times
Been thanked: 715 times

Εχω 4-5 αφτερ σειβ που χρησιμοποιω,το floid που ειναι 400αρι θα κανει σιγουρα μια 5ετια να τελειωσει,δεν θα εχει χαλασει σε τοσο καιρο;Στην ετικετα δεν εχει την σημανση σε ποσους μηνες ληγει απο το ανοιγμα της συσκευασιας.Οσοι χρησιμοοιειτα αυτο το αφτερ σειβ ποσο εχει αντεξει χωρις να αλλοιωθει το αρωμα και οι ιδιοτητες του;
Ηλίας
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Δημοσιεύσεις: 4167
Εγγραφή: 02 Αύγ 2013, 15:25
10
Has thanked: 5730 times
Been thanked: 5632 times

NavalArchitect έγραψε:...σήμερα ανακάλυψα πως ένα D.R. Harris Marlborough που είχα από το καλοκαίρι του '10, μου χάλασε.

Είχε κιτρινίσει, μύριζε μεν λίγο το κανονικό άρωμά του αλλά καταλάβαινες ότι κάτι δεν πάει καλά...



Δεν ξέρω αν ο αέρας που μάλλον πέρασε μέσα έπαιξε ρόλο, το συγκεκριμένο βιδωτό καπάκι μου έδινε πάντα την εντύπωση ότι δεν κρατούσε στεγανό το περιεχόμενο, έβλεπα κι ένιωθα τη στάθμη να πέφτει από καιρό σε καιρό. Τέλος πάντων, προσοχή γιατί δεν κρατάνε όλα το ίδιο...

...σήμερα ανακάλυψα πως ένα Dior Fahrenheit που είχα από (πρόπερσι ; ), μου χάλασε.

Είχε κιτρινίσει (αρχικά έχει διάφανο χρώμα), μύριζε μεν το κανονικό άρωμά του αλλά καταλάβαινες ότι κάτι δεν πάει καλά...

Είμαι σίγουρος πως πέρασε αέρας μέσα γιατί είχα πειράξει το πώμα και έβαζα στο χέρι το asl και όχι με το vap. που δε μου άρεσε καθόλου. να ψεκάζω το asl έτσι στο πρόσωπό μου λες και είμαι γλάστρα ή λες και το asl έγινε edt. Δε ξέρω όμως αν φταίει αυτό.

Φωτογραφία να σας βγάλω ; Φανταστείτε αραιωμένη, κουνημένη λεμονάδα.
Δε το έχω πετάξει ακόμα, προς τα 'κει πάει. Έμεινε 30% βέβαια αλλά δεν αγοράζεις κάτι για να το πετάξεις μόλις φτάσει στο 20, 25, 30% κι αυτό προς γνώση και συμμόρφωση. Άλλη φορά όχι πολλά πολλά. :naughty:
Για δύο πράγματα δε πρέπει να στεναχωριόμαστε..
Γι'αυτά που γίνονται και γι'αυτά που δε γίνονται.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”