Τα After Shave Balms μου

Yiannis67
Νήπιο
Νήπιο
Has thanked: 73 times
Been thanked: 102 times

Re: Τα After Shave Balms μου

Δημοσίευσηαπό Yiannis67 » πριν από 5 μήνες

Τελευταία δημοσίευση της προηγούμενης σελίδας:

Dr.Takero έγραψε:
Yiannis67 έγραψε:εγώ φτιάχνω με το δικό μου άρωμα σε κατάστημα χύμα καλλυντικών. Δυό φορές τον χρόνο από ένα σετάκι ήτοι: άρωμα (όχι κολώνια, τον χειμώνα το wood και το καλοκαίρι Kenzo), άφτερ σειβ μπάλσαμ, λάδι μαλλιών και λάδι σώματος όλα με το ίδιο άρωμα.

Που κάνεις αυτά τα ωραία;

φρου φρού κι αρώματα ΧΑΙΜΑΝΤΑ 21 ΧΑΛΑΝΔΡΙ γούγλαρε.

pavlos2003
Νήπιο
Νήπιο
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Δημοσίευσηαπό pavlos2003 » πριν από 5 μήνες

Tony έγραψε:Ναί Παύλο,είναι πολύ γνωστό αυτό το balm του korre,τουλάχιστον στο forum μας,και απολαμβάνει και τις καλύτερες κριτικές,από τα μέλη μας.

οκ ευχαριστω, θα το δοκιμασω κ αυτο.
Ξεχασα να αναφερω στο νημα οτι εγω μετα το ξυρισμα ειτε χρησιμοποιησω αφτερ σειβ ειτε οχι, χρησιμοποιω παντοτε (εχω καταλληξει μαλλον να χρησιμοποιω εδω κ χρονια) το κρεμα κ μεχρι στιγμης δεν εχω βρει καποια αλλη κρεμα /balm για μετα το ξυρισμα που να με ικανοποιει τοσο στα αποτελεσματα σε μια επιδερμιδα ευαισθητη κ με σκληρα γενια..για να δουμε κ αυτο του κορρε...

pavlos2003
Νήπιο
Νήπιο
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Δημοσίευσηαπό pavlos2003 » πριν από 3 μήνες

Εξαιρετικο κ του Κορρε...
βοηθαει πολυ την επιδερμιδα μετα το ξυρισμα, απλα τουλαχιστον το δικο μου δερμα...
"ζηταει" επαναληψη μερικες ωρες αργοτερα, ενα συναισθημα που δε μου το δινει η κρεμα που χρησιμοποιουσα, ομως νομιζω αυτο εχει ισως περισσοτερο καταπραυντικες ιδιοτητες κ δυνατοτητες....

ΥΓ. βλεπω οτι παραπανω εχω παραθεσει λαθος λινκ, εχω βαλει το προιον που ΘΑ δοκιμαζα κ οχι αυτο που χρησιμοποιω χρονια μετα το ξυρισμα με ή χωρις after save που ειναι αυτο
Τελευταία επεξεργασία από herco σε 02 Μάι 2017, 01:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Σε παρακαλω να τοποθετεις τα link σου μεσα σε λεξεις και οχι σκορπια στα posts σου ;)

Άβαταρ μέλους
Tony
Γυμνάσιο
Γυμνάσιο
Has thanked: 5493 times
Been thanked: 1780 times

Δημοσίευσηαπό Tony » πριν από 3 μήνες

Παύλο και στα δύο link βλέπω το balm του korre...
Αντώνης

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν·
πᾶς γὰρ ὁ αἰτῶν λαμβάνει καὶ ὁ ζητῶν εὑρίσκει καὶ τῷ κρούοντι ἀνοιχθήσεται.

Επιστροφή σε “Pre-, After shave λοσιόν και -κρέμες”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης