Νεσεσέρ, φιλικό στο π.ξ;

Άβαταρ μέλους
yiannischris
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Has thanked: 3640 times
Been thanked: 10099 times

Re: Νεσεσέρ, φιλικό στο π.ξ;

Δημοσίευσηαπό yiannischris » πριν από 4 χρόνια

Τελευταία δημοσίευση της προηγούμενης σελίδας:

Πολύ ωραία Κωνσταντίνε,εμένα προσωπικά μου αρέσει το μεγάλο το αμερικάνικο γιατί κάποια που έχω δεν μου φθάνουν,όλο και κάτι μένει έξω !!
Γιάννης

Άβαταρ μέλους
rhtoras
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Εξοπλισμός: Άμα γράψω δε θα Φτάσουν οι χαρακτήρες.Η merkur 15c και οι personna τρώνε την περισσότερη χρήση.
Has thanked: 2257 times
Been thanked: 1179 times

Δημοσίευσηαπό rhtoras » πριν από 4 χρόνια

Εικόνα
Βασικά εγώ έχω αυτό και το πήρα μαζί με την κολώνια και το σαμπουάν που βλέπετε...βασικά όλο το σέτ ήταν σχετικά οικονομικό και ποιοτικό-πρακτικό...το νεσεσέρ χωράει άνετα ένα σαπούνι στικ,μια κολώνια,μια μηχανή,λεπίδες,οδοντόκρεμα,τζέλ,σαμπουάν μικρό άνετα.
80's music
[s]40[/s] κρέμες/σαπούνια ξυρίσματος
[s]30[/s] aftershave
[s]25[/s] edt

Άβαταρ μέλους
Fotakas
Εξειδίκευση
Εξειδίκευση
Has thanked: 1203 times
Been thanked: 3394 times
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Fotakas » πριν από 4 χρόνια

Πριν χρόνια και ενόψει στρατιωτικής θητείας αγόρασα από τα Jumbo (πρώτη και τελευταία αγορά) όπου εργαζόμουν περιστασιακά, αυτό το νεσεσέρ, σε σχετικά χαμηλή τιμή (περ.10-12€). Το πήρα με σκοπό να κρατήσει μόνο τους 12 μήνες της θητείας. Το μετά δεν με ενδιέφερε. Παρόλα αυτά, έχει αποδειχτεί υπέρ-ανθεκτικό.

Εικόνα

Οι διαστάσεις του είναι περίπου 28x15x12 cm (η 34c για να πάρετε μια ιδέα του μεγέθους). Έχει το κυρίως διαμέρισμα και δυο τσεπάκια δεξιά και αριστερά. Στο ‘καπάκι’ υπάρχει μια ακόμα θήκη με φερμουάρ και διάφανο υλικό.
Είναι από συνθετικό υλικό μέσα – έξω οπότε δεν υπάρχει κανένας φόβος διαρροών και όποτε αυτό συνέβη, δεν έγινε σοβαρή ζημιά.
Επίσης έχει ένα γαντζάκι και ένα κορδόνι ώστε να κρεμιέται, όταν δεν υπάρχει επαρκής χώρος για να τοποθετηθεί κάπου.

Εικόνα

Λόγω του εύκαμπτου υλικού, ακόμα και όταν είναι μισογεμάτο, δεν πιάνει πολύ χώρο στην βαλίτσα.

Έχω ακόμα ένα Harley Davidson το οποίο είναι μικρότερο αλλά καλύτερης ποιότητας και μάλλον το λυπάμαι για συχνή χρήση.
Όσο κι αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά
Πάντα πάντα θα 'ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει.

(Ο.Ε.)

Επιστροφή σε “Αξεσουάρ”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης