Σχέση σκληρότητας τρίχας και υφής της φούντας με διάφορους τύπους γενιών και επιδερμίδας

Link.2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 07 Μάι 2016, 07:45
7
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1411 times

Σε αυτόν εδώ, ο οποίος έχει και 10% έκπτωση με χρήση του κουπονιού "G&C".
Έχει και λογικά ταχυδρομικά, αλλά το βλέπω εξαντλημένο.
Πατάς "Notify me when available" βάζεις mail σου, παίρνεις alert.

Στο site της Simpsons έχει GBP16,60 αλλά τα ταχυδρομικά, φόροι, συσκευασία κτλ είναι συντριπτικά.


Θα τα μάθεις τα κόλπα σιγα-σιγα....
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Χαχαχαχα τα ξέρω αυτά τα κόλπα αλλά πχ βλέπω εδώ Για δες αν είναι αυτό
"Aut viam inveniam aut faciam "
Link.2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 07 Μάι 2016, 07:45
7
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1411 times

Κοίτα Μήτσο, εγώ θέλω να βοηθάω κάπου-κάπου, αλλά Special τόνα, Beufort B2 τάλλο.

Άντε καλό βράδυ....
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Βρε Άγγελε σου είπα ευχαριστώ για τη βοήθεια και μην παραξηγιέσαι. Είναι λάθος μου γιατί φυσικά δεν είναι το ίδιο πινέλο το λέει, απλά δεν το διατύπωσα σωστά. Ήθελα να πω για δες αν είναι καλό αυτό. Μία λέξη παραλήφθηκε από παραδρομή, η λέξη καλό (για δες αν είναι αυτό και για δες αν είναι καλό αυτό). Και αυτό για να δώσουμε λεφτά σε ελληνικό μαγαζί. Τέλος πάντων....
Καλό βράδυ
"Aut viam inveniam aut faciam "
Link.2
Νήπιο
Νήπιο
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 07 Μάι 2016, 07:45
7
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1411 times

Όχι, σε μένα προσωπικά δεν είπες ευχαριστώ (ούτε στο ζήτησα, ούτε με αφορά), είπες στον Macho.
Σε μένανε μόνο τρολλιάρικη εξυπνάδα προσπαθείς να πλασάρεις ("σε ευχαρίστησα", "που έχει €24 το Special?","αυτό τι είναι για δες", "μέχρι €20 δίνω αλλά ΟΚ τα €38 αρκεί να ενισχύσουμε τον Έλληνα" "παρέλειψα μια λέξη" κτλ κτλ...) και μπορεί να το δει ο καθένας, το thread είναι δημόσιο.

Τώρα μπορείς πλέον να ζητήσεις τη βοήθεια του κοινού, τις δικές μου τις βοήθειες τις έχεις κάψει.
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Βρε συ Άγγελε άντα πάλι... Δεν σου καταλογίζει κανείς ότι ζήτησες ευχαριστίες, Το ευχαριστώ όμως σου το έδωσα με το σύμβολο πάνω δεξιά το χέρι που μεταφέρεται κάτω στο τέλος "Αυτοί οι χρήστες ευχαρίστησαν τον συγγραφέα Link.2 για τη δημοσίευση:mitsos" και στο πόστ σου το special τόνα beufort B2 τάλλο, και στο προηγούμενό σου που ανέλυες τη χρησιμοποίηση των πινέλων με τα δύο υστερόγραφα και στο επόμενό σου με τις προτάσεις διαφόρων πινέλων κλπ Αυτό το νόημα είχε το σε ευχαρίστησα. Και η ερώτηση ήταν (φαίνεται λίγο πιο πάνω) "Που το βρίσκεις το simpsons 24euro?" γιατί το θεωρείς έτσι δλδ σαν ψεύτικη και με κακή πρόθεση? Ή το μέχρι 20 δίνω (αρχική σκέψη) και μετά να αλλάξει λίγο πιοο πάνω, δεν έχεις αλλάξει ποτέ εσύ γνώμη για το επιθυμητό κόστος που βάζεις για κάτι τόσο καθημερινό σαν το πινέλο? Και μάλιστα είναι κάτι που δεν ξέρω το αντικείμενο. Είμαι καινούργιος και στην παρέα αλλά και στο "άθλημα" και δεν ξέρω πολλά κοινά για τους περισσότερους εδώ. Και μου καταλογίζεις πρόθεση για όλα αυτά? Πρόθεση για τι? Για να σε θίξω? ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ και το λέω ειλικρινά γαιτί αν μη τι άλλο διέκρινα ένα επίπεδο πριν εγγραφώ. Και μου λες το υποτιμητικό για μένα ότι μόνο προσπαθώ να πλασάρω τρολλιάρικη (που δεν ξέρω τι σημαίνει η λέξη αλλά υποθέτω κάτι κακό) εξυπνάδα!!!!!!!!! Για ποιο λόγο? Αυτό πραγματικά με έθιξε αλλά για να τελειώσουμε με το θέμα δεν θα σου ζητήσω ανάκληση Ή το θεωρείς παράλογο και ψεύτικο το να έχω πρόθεση όντως να ενισχύσω με την μικρή αυτή αγορά μια ελληνική επιχείρηση?
Λοιπόν άκου φίλε μου. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΣΕ ΘΙΞΩ ΟΥΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΟΙ ΕΙΡΩΝΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΤΡΟΛΙΑΡΙΚΕΣ (?) Η ΜΗ ΣΕ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΟΜΠΥ ΚΑΙ ΠΑΘΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΑΥΤΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ! Πιο ειλικρινά δεν γίνεται. Και αν υπήρχε μηχάνημα να το μετράει αυτό θα το έβλεπες.
Όμως επειδή μπορεί κάποιος να θιγεί από τα λεγόμενά μας χωρίς απαραίτητα να υπάρχει πρόθεση από μέρους μας, και στο βαθμό που αυτό έγινε με σένα ΣΟΥ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ.

ΥΓ Θα σε παρακαλούσα να σταματήσει εδώ το όλο θέμα, και εγώ προσωπικά ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΠΑΝΕΛΘΩ.
"Aut viam inveniam aut faciam "
stergios

Semogue 1305 ειδες?
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

]Όχι φίλε μου τώρα το βλέπω αλλά στα πλαίσια των λιγοστών σχετικών γνώσεων που έχω δεν μπορώ να το αξιολογήσω. Αλλά είναι κάτι που το βλέπω γιατί από πινέλα μάλλον θα συγκεντρώσω μερικά. Προς το παρόν θα πάρω αυτό που μου προτάθηκε από τον συμφορουμίτη τον macho και μου άρεσε και αυτό λόγω της κοντής τρίχας και του πυκνού θυσάνου όπως τονίστηκε στα προηγούμενα πόστς. Αν εύρισκα με αυτά τα χαρακτηριστικά κάτι πιο οικονομικό θα το προτιμούσα. Αυτά προς το παρόν
Σευχαριστώ πάντως.
"Aut viam inveniam aut faciam "
macho
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δάσκαλος Ξυρίσματος
Δημοσιεύσεις: 5173
Εγγραφή: 23 Ιουν 2014, 19:15
9
Has thanked: 16341 times
Been thanked: 17333 times

το beaufort (το συγκεκριμενο) το ειχα.να ξερεις οτι ειναι πολυ μαλακο(floppy/πολυ μαλακο ομως) και δεν κανει για σαπουνια(τουλαχιστο τα σκληρα).το 80080 θελει μια περιοδο στρωσιματος(τουλαχιστο 10 ξυρισματα) για να στρωσει και να αρχισει να σπαει η τριχα.μην σε φοβισει ουτε στην αρχη που θα ειναι καπως σκληρο αλλα ουτε και στην συνεχεια οτι θα μαλακωσει υπερβολικα.ακομα και μετα απο 1 χρονο συχνης χρησης τα σκληρα σαπουνια τα ξετιναζει και ειναι αρκετα μαλακο ωστε να μη το νοιωθεις σχεδον.
Άβαταρ μέλους
mitsos
Λύκειο
Λύκειο
Δημοσιεύσεις: 1719
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2016, 10:00
7
Has thanked: 4002 times
Been thanked: 6263 times

Macho ψάχνω πινέλο κοντή τρίχα (4,5-5 cm) πυκνό θύσανο και κάπως σκληρό για να κάνει καλό μασάζ στα γένια και φυσικά να μην κολώνει στα σαπούνια, Τώρα που μου λες ότι το συγκεκριμένο έχει μαλακή τρίχα (πολύ μαλακή) με προβληματίζει...
"Aut viam inveniam aut faciam "
Απάντηση

Επιστροφή στο “Το πινέλο”